Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do Krzemyka Martki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 886
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Martka chyba mamy ten sam bank:)

i niestety właśnie złożyliśmy poprawki do kosztorysu i uwzględnienie nowych pozycji, których nie było np. ogrodzenie;

ale Pan okazał sie baardzo pomocny i nam wyjaśnił co i jak np. to ze 8.000 tyś mamy bez żadnych dodatkowych wniosków o dodatkowe pieniazki, bo te 8 tys już na samym poczatku stracilismy z racji tego ze mamy w walucie (czy jakoś tam)

wiec teraz czekamy na decyzje banku czy nam dadza na te ogrodzenie czy nie:))

 

I NA PRAWDE CIE PODZIWIAM ZA ODWAGE I WYTRWAŁOŚĆ!!!!

ja musiałabym mieć drugi etat zeby zbudować i wykończyc dom;;a tak troche maż troche ja uszczkniemy z tych 8 godzin w pracy i jakos ten etat budowlany wyrabiamy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martka mam pytanko, mimo że u mnie jeszcze nie ma nawet dziur na fundamenty :lol: to ja już rozmyślam nad ustwieniem kuchni :oops: . Wiem, ze to wydaje się śmieszne, ale chciałabym aby moje królestwo było idealnie dostosowane pod moje potrzeby i widzimisie. No i muszę wiedzieć gdzie będzie kuchnia czy zlew, żeby wyprowadzić w odpowiednim miejscu rury kanalizacyjne z chudziaka, czy zrobic wentylację.

Stąd też chcę zapytać czy takie firmy za konsultacje i przygotowanie projektu biora coś od klienta mimo, że on nie wie czy będą wykonywać tę robotę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak po prostu, myk, na inną ścianę? To tak można? Rany, jak ja Ci zazdroszczę pomysłów. Ja mam jakiś taki zastój, wszystko mi się miesza, nie mam pojęcia jak postawić wannę... :(

Jestem przekonana, że po tak radykalnej zmianie będziesz zadowolona. Wygląda na to, że Ty robisz tę kuchnię jak z mierzeniem butów - tam Cię trochę cisnęło i obcierało. Teraz będzie ślicznie i wygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martka a w jakiej branży ty kochana pracowałaś ze tak cie torturowali tymi godzinami?:))

fakt u mnie konsulting wiec czasami mi sie zdarza wracac do domu ok. 21-22.00 ale jak to praca na projektach raz siedzisz po nocach a raz nie masz co robić wiec po 8 godzinach wychodzisz i rzecz jasna nikt ci nadgodzin nie płaci:))

 

niom i czekam niecierpliwe na fotki z postepu prac domowych:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martka pochwalą opcję kuchni według własnego pomysłu jak to mawia mój mąz nikt mu nie będzie gadał gdzie ma s........... :wink: :) I może z kuchnią nie ma to nic wspólnego raczej z łazienką lub WC ale poco ma okpap uwierać jak może leżec jak ulał :lol: :lol: :lol:

Gartulki postępów na budowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martka, uważaj na zlewozmywak pod oknem. Widziałam już w kilku domach nieotwierające się okna w kuchni - kran przeszkadza albo bateria za wysoko. A jak wrzucisz zlew w sam róg, to z kolei sprawdź najpierw, czy nie będziesz się uderzała o szafkę wiszącą ;) Innymi słowymi policz odległości najpierw...

 

Ale kuchnia i tak śliczna... naprawdę mi się podoba :D

 

Uściski

YaMarzena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...