Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do Krzemyka Martki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 886
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Z wizualizacji wynika, że jeżeli kafelki będa miały ok. 10x10 to nie powinno być z kranem i otwieraniem okna problemu, bo odległość od blatu do parapetu wychodzie, że będzie ok. 20-25 cm.

Z drugiej strony jak często takie okno się otwiera. Zadałem to pytanie wszystkim moim znajomym i okazało się, że tylko do umycia. Więc osoboście sobie darowałem (mam tylko uchylne) a na Twoim miejscu bym się nie martwił. Lepiej jednak o tą szafkę się nie walić mając zlew w rogu.

 

A tu na pocieszenie co to znaczy błotko z przewagą H2O:

http://nurniegodom.republika.pl/images/0100.jpg

(teraz już podniesione o 70 cm i nareszcie sucho, nawet po ostatnich wielkich ulewach)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się wszystko, co beżowo - brązowe, albo drewniane.

To tak jak nam. Tylko czemu to jest zawsze najdroższe albo będzie za milon tygodni lub przestali produkować.

Na szczęście przy wydajnej pomocy naszej architektki (szpera i węszy po całej W-wie) udało im się (znaczy z żonką) wszystko zakupić prawie od ręki. Niby fajnie ale jak na raz musiałem wnieść do domu prawie 3 tony (wczesniej je ładując) to wolałbym, żeby było na raty - coś wczesniej coś później. Ale za to łazienki prezentują się całkiem fajowo (naszym zdaniem)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybyś powiedziała, że do Kaczora, pewnie bys trafiła :wink:

A co do beży... Ja tez tak mam i nic na to nie poradzę, że nie znalazłam nic innego co mogłoby mi sie podobać. Płytki znalazłam w TTW ( hiszpańska glazura 120 zł - 20% ), duży wybór i rozsądne ceny są na Puławskiej - to chyba Soft-bud, jadąc w stronę Warszawy po prawej stronie. Ładne płytki ( beze, beże i beże...) są w Grestonie przy Al. Krakowskiej - ale tam ceny dość wysokie.

Powiedz gdzie będziesz zamawiała meble kuchenne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...