Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do Krzemyka Martki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 886
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Wiedzałam, że ktoś zada to pytanie.

Otóż wieczór u mnie zaczyna siew okolicach 19.

Pora roku jednak zdecydowała, że o 19 jest juz noc.

Jestem więc w kropce, bo panowie ocieplaja, a ja przyjeżdżam jak już ciemno.

Dziś jadę koło 16 - popstrykam fotki i mam nadzieje, że nie dostanę zawału jak zobaczę domek z zewnatrz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martko

W związku z tym, że Ty też masz procedury i to trochę ważniejsze niż bank bo toTy jesteś Klientem - poproś o szczegółowe wyliczenie do spłaty kredytu, ponieważ bierzesz konsolidacyjny w innym banku 8) :o

Na ten argument, przy najmniej w moim przypadku, wszyscy stawali na głowie żebym był zadowolny - w końcu parę złotych do końca życia będziemy im płacić.

 

Pozdrawiam

 

PS. Bardzo ładne te Twoje łazienki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nurni - ja własnie usiłuję wziąc konsolidacyjny w raiffeisenie i spłacic nie do końca wykorzystany w PKO BP.

I kicha.

Nikt nie staje na głowie jakoś.

Pan z Raiffeisena woli się upewnić, że mam zdolność kredytową, więc wysłał najpierw do promesy, a dopiero potem do rzeczywistej decyzji, a PKO, któremu teoretycznie powinno na mnie zależeć, ma własnie PROCEDURY.

Ostatnia procedura, to ponowna kontrola na budowie, bo karta kontroli poprzedniej gdzieś zgineła.

 

A ja czekam.

I wkurzam się, co nie wnosi nic do rzeczy i nie poprawia samopoczucia.

A szkoda mi pieniędzy na rzeczoznawce z kolejnego banku, zeby jeszcze postraszyć pozostałe dwa. (W BPH wycena na tym etapie budowy to ponad 1000 PLN, czyli prawie piekarnik...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...