Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do Krzemyka Martki


Recommended Posts

Jasna sprawa!

 

zapytaj doradcę czy pamięta Twój numer rachunku żeby przelewać tam należną część jego wynagrodzenia :wink:

 

zaraz zadzwonię do swojego banku kredytowego

 

zapytam się czy może jakiś ulotek nie poroznosić czy coś posprzatać....człowiek nie czyta tych umów kredytowych a może to też obowiązek kredytobiorcy :wink:

 

cholera to za miękkie słowo

stanowczo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 886
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Marta-Jesteś WIELKA

Jestem pełna podziwu dla twojego samozaparcia w budowaniu swojego domu.Jeszxcze bardziej cieszy mnie to że podobne mamy gusty(beże,brązy i drewno-a nie metal i szkło)Będziemy w przyszłym roku budować c33 zmuratora-mały domek.Twoje przeboje zahartują nas może chociaż duchowo.Gratulujemy i życzymy DALSZYCH SUKCESÓW!!!!!!!!!!! :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martko

Czy mogłabyś mi napisać wszystko (albo jeszcze więcej) na temat pompy ciepła którą założyłaś? Czy ona grzeje też wodę (CWU)? Czy do C.O. masz podłogówkę czy grzejniki? Co na poddaszu? Chyba nie uważnie czytałam ale chyba masz podłogówkę (na ścianach). Jakiej firmy masz to wszystko? czy możesz podać przybliżony koszt? PLEASE z góry dziękuje za odpowiedź (może byc na priv - ta cena).

Czytamy Twoje przygody i aż cholera człowieka bierze...

Pozdrawiam Aga

ps. Jakie masz schody na podasze??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej późno, niż wcale...

 

Martka, dzięki za zdjęcie Drakuli :D

 

A tak w ogóle, jeśli ja, biorąc kredyt na mieszkanie (nie mam takiego zacięcia do walki z "ekspertami" jak Ty i nie biorę się za budowę domu), mam się tak samo użerać z Panem G, bądź jakimś innym BARDZO WAŻNYM PANEM z banku, to może od razu w budzie zamieszkam ;)

 

Pozdrawiam i, jak wszyscy, mocno trzymam kciuki (i wcale nie dlatego, że jestem Twoją ukochaną siostrzyczką) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej późno, niż wcale...

 

Martka, dzięki za zdjęcie Drakuli :D

 

A tak w ogóle, jeśli ja, biorąc kredyt na mieszkanie (nie mam takiego zacięcia do walki z "ekspertami" jak Ty i nie biorę się za budowę domu), mam się tak samo użerać z Panem G, bądź jakimś innym BARDZO WAŻNYM PANEM z banku, to może od razu w budzie zamieszkam ;)

 

Pozdrawiam i, jak wszyscy, mocno trzymam kciuki (i wcale nie dlatego, że jestem Twoją ukochaną siostrzyczką) :D

 

Cześć Sis - Mama ma dosyć obu przywleczonych do domu piesków, więc od razu będziesz miała towarzystwo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martka - to trzymam kciuki, żeby się udało :D

 

A swoją drogą warto by zrobić paskudą reklamę Twojemu bankowi, że tak traktują klienta. Mam wrażenie, że oni robią straszliwą łaskę, że wypłacają Ci kolejną transzę :evil: Może powinnaś napisać jakąś skargę do kierownictwa banku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co staram sie też o kredyt na refinansowanie tego mojego w innym banku. Działają niewiele szybciej.

Po co więc skarga, skoro wszyscy mają klienta w D.

Niestety złożenie wniosków do kolejnych banków wiaże się z kosztami wyceny około 1000 PLN.

Wydac tyle kasy, bo być moze jest jakiś co działa szybciej? Hm... wysoce ryzykowne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam... Tak nieśmiało obserwuje Twoje zmagania....

W kwestii kredytów jeśli mogę coś zasugerować to proponuję

- ja tak robię przy zmianie banków:

sprawdzam w poszczególnych interesujących mnie bankach listę uprawnionych

do wyceny rzeczoznawców - najczęściej mają podpisane umowy z dość sporą

liczbą takich osób po czym zlecam wycenę temu który figuruje na liście

wszystkich banków które mnie interesują

( na marginesie z nim też da się negocjować cenę ... (':D')(':D') )

jedyny mankament jest wówczas jeśli bank ma swojego rzeczoznawcę ale tego

się dowiesz przy rozmowie wstępnej.

 

życzę powodzenia...

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...