Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do Krzemyka Martki


Recommended Posts

Martko

Czy mogłabyś mi napisać wszystko (albo jeszcze więcej) na temat pompy ciepła którą założyłaś? Czy ona grzeje też wodę (CWU)? Czy do C.O. masz podłogówkę czy grzejniki? Co na poddaszu? Chyba nie uważnie czytałam ale chyba masz podłogówkę (na ścianach). Jakiej firmy masz to wszystko? czy możesz podać przybliżony koszt? PLEASE z góry dziękuje za odpowiedź (może byc na priv - ta cena).

Czytamy Twoje przygody i aż cholera człowieka bierze...

Pozdrawiam Aga

ps. Jakie masz schody na podasze??

 

Martko jesteś dzielną Kobietą i na pewno dasz sobie radę z tym bankiem... wierzę w Ciebie...

Czy jak znajdziesz wolną chwilę i oddetchniesz z nerwów to odpiszesz mi na temat pompy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 886
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

No, Marto jak tak czytam to co pisałaś ostatnio to zaczynam się nastawiać na to aby nikomu nie wierzyć i wszystkich dwa razy sprawdzać. No jak to tak można. Co za traktowanie klienta.

Pewnie, że ten kolor też jest ładny. Ale nie o to chodzi. Chodzi o to, że nie dostałaś tego co zamawiałaś. Mnie to takie przekonywanie, że to i tamto.., strasznie złości. No jak można powiedzieć, że oglądała pani mokre itd...To trzeba pilnować aby klient oglądał to cos, takie jakie ono jest a nie jakie ono się stanie po przechowywaniu w nieodpowiednich warunkach.

Nas tez tak próbowali „załatwić” bo oglądaliśmy cegle klinkierowa zakurzoną, zabrudzoną i koloru nie było widać. W końcu wymienili na taka jaka chcieliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martka, ale ty wybredna jesteś. Przecież pan wyraźnie powiedział że to Twoja wina, a jeszcze się czepiasz... Trzeba było z plastiku wziąć, to by nie było różnicy w kolorach. Albo blaszane. Teraz ludziom sie we łbach poprzewracało, nie dość że im się zawiezie ten parapet, to jeszcze kolor ma być taki jak był zamawiany. To po to żeśmy z komuną walczyli? Brać co przywiezione, a nie... Jakby był zamawiany czerwony a przywieźliby czarne, no, wtedy ewentualnie moznaby pomyśleć. Chociaż czarny też ładny. Ale nie, ma być jaśniejszy... Niech se klientka lampką oświetli, będzie jaśniejszy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Cześć Sis - Mama ma dosyć obu przywleczonych do domu piesków, więc od razu będziesz miała towarzystwo :)

 

No to zaraz mi się humor poprawił, a już się bałam, że sama będę ;-)

 

Ale w razie czego, to zaproszę Ciebie jeszcze do mojej budy, bo, jak tak dalej pójdzie, to...

Ale mam nadzieję, że jednak ja do Ciebie wcześniej na parapetówę przyjadę ;-)

 

Buziaczki, Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra Martka. Nie odzywałem się na tym forum od dość dawna, ale teraz zabiorę głos.

Śledzę Twój dziennik budowy regularnie i WKURZA MNIE, że od pewnego czasu nic w nim nie piszesz!

Co ja mam czytać? W ogóle o mnie nie myślisz! Ba, o mnie! O innych forumowiczach nie myślisz!

Ale dobra, daję ci jeszcze jedną szansę. :)

 

A tak poważnie - bardzo fajnie się czyta Twój dziennik i trzymam kciuki za Twoją budowę. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...