Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do Krzemyka Martki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 886
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witaj Martko

 

Szok jest tym co opisujesz, ja nie wiem skąd sie biorą tacy Panowie :o ogłszają się w gazecie pn: "tanio i solidnie" aż strach się bać na kogo jeszcze człowiek trafi. Matrko trzymaj się i nie daj się, faceta trzeba utemperować.

 

Stracić 12 tyś!!!! Twoja 3 miesięczna pensja a moja roczna :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta. straszne to. Rozważałaś aby napisać tutaj w dzienniku i może tez w wątku " grupa Warszawska" antyreklamę dla ekipy tego pana? Aby już nikt inny na nich się nie zawiódł...

Też buduje w okolicach Warszawy i mnie takie cos po prostu przeraża... :o Czy ma ktoś dobrą metodę aby takiemu czemuś zapobiec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martko,

tak mi przykro, z powodu tego co się stało.

 

Wyobrażam sobie jak musisz być zdołowana, bo płaci się koszmarne pieniądze, człowiekowi zależy żeby wszystko było wycacane a tu przychodzi jeden z drugim "pseudo = fachowiec" i mają to gdzieś, dla nich ważna jest tylko forsa.

 

Męczy mnie jedno pytanie - dlaczego nie wzięłaś do łazienek kafelkarza, który nie robi nic innego jak kładzie płytki, a do podłóg parkieciarza?

 

Ja nie mam jakoś przekonania do tych, którzy niby wszystko umieją i staram się trzymać tej zasady.

 

Nie zamartwiaj się.

Wierzę że jakoś z tego wybrniesz i mocno trzymam kciuki, ale przyznaję że trzeba mieć nerwy ze stali budując dom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martula: wierze że wszystko sie ułoży po Twojej myśli, i nie będzisz musiala sie odwoływac do sądu po sprawiedliwość. A swoją drogą to bardzo smutne że tacy (hmm nazwanie ich cwaniakami to zbyt łagodne określenie) kombinatorzy ciągle się gdzieś pojawiają, że też nie ma możliwości (legalnej) przywalenia im tak, żeby juz wiecej nie przyszło im do głowy takie szachrajstwo.

trzymam kciuki, zresztą wiesz

pozdrawiam

m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marto, tak mi przykro, że przeżywasz takie trudne doświadczenia. Tak mocno trzymam kciuki i życzliwie Ci kibicuję.

Myślę, że bardzo trudno jest przewidzieć skutki zatrudniania ekipy, która kompleksowo zajmuje się wykończeniówką. Są przecież i dobre ekipy. Ja myślę, że w Twoim przypadku było nawet korzystne zatrudnienie jednej, abyś mogła spokojnie pracować. Ja prawdopodobnie też tak zrobiłabym. No cóż... szkoda, że akurat trafiłaś na oszustów i to z tupetem.

Nie poddawaj się i nie załamuj. Niedługo odpoczniesz na kanapie przy kominku, w czyściutkim i cieplutkim domku ze ślicznymi firankami. :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalamanie już mi przeszło.

Teraz jestem zła

No, to witaj w klubie. Następny etap to "mam to wszystko w ..." czyli zobojętnienie na niedoróbki, których widzisz coraz więcej.

I do tego mam glinę pod domem ;)

Nie rozumiem... chodzi o policjanta w samochodzie pod domem, czy zakopanego osobiście pod kominkiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...