Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do Krzemyka Martki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 886
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Z betoniarnią sie obraziłam - negocjowalismy z panem cenę przyjazdu pompy do płotu u mnie. Tzn pan mi nie powiedział, ze pompy do płotu się nie wysyła, pompa pojechała, wróciła nic nie robiac i pan chciał ode mnie za to 100 PLN.

Odmówiłam zapłaty, bo dobrze wiedzieli, że do płotu potrzebuję. Pan zaczął negocjowac, ze to 50. bo to kolega, że on poniósł koszty itd. Zgodziłam się na 50, to on, ze zmienił zdanie i teraz znów chce 100. To ja tez mieniłam zdanie, nie zapłaciłam ( za pompę, za beton i owszem) i poszłam.

 

Poza tym w betoniarni wszystko było zawsze droższe niż w okolicy mojej ( wywrotka piachu kosztowała dwa razy tyle co w Głoskowie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim dzienniku jest link do http://www.dom4you.pl

Moją pompę robił EKONTECH ( http://www.ekontech.pl ) Róznica w cenie może będzie z 1000 - 2000 PLN na korzyść EKONTECHU, ale:

 

1) Pan z Ekontechu przyjeżdza, wkłada Ci pompe do domu, daje instrukcje, namiary na instalatora, kasuje pieniązki i znika. Serwis zapewnie tylko on, ale jak jest akurat w pobliżu, a przyjeżdża ze Strzegomia. Wszystko jest dla niego dziecinnie proste i oczywiste tak bardzo, że zapomina, ze rozmawia z laikami. Tym sposobem, gdy powiedział mi, żeby elektrycy wyprowadzili jeden kabel do termometru i ja tak przekazłam - wyprowadzili kabel, ale końcówka jego jest w tablicy, bo tak robi elektryk. Pan G, nie wspomniał, ze drugi jego koniec powinien być w pomieszczeniu z pompą. Ogólnie amatorszczyzna, ale pompa działa.

 

2) Pan z dom4you ( ta firma ma jakąs inna nazwę - jest na stronie) robił u mnie ścienne. Zajmuje się tez domami inteligentnymi i produkuje pompy ciepła. Z jego serwisu jestem bardziej niz zadowolona. Młody, kompetentny, gotowy na każde zawołanie łącznie z "Panie Adamie jedna ściana u mnie jest zimna". Najdłużej czekałam dwa dni na jego przyjazd. Jest zagoniony, ale zjawia się nawet w niedzielę. Jeśli serwis pomp wyglada tak jak serwis ogrzewania - tylko trzymac kciuki i polecać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martko,

ja już tez ostatnio zaglądam tu z doskoku, bo brak czasu mnie przygniótł okrutnie :cry: . Widzę, że nie tylko ja się borykam z problememi. Przejścia masz niewesołe. Tylko takchi zlinczować.

Co do tego garnituru i okularów to się piszę :wink: może mi Jacek mi pożyczy jeden swój "wkładowy" to moge trochę groźnie powygladać.

Gościowi rzeczywiście nie ma co odpuszczać!!

Ale poza tym to w domku coraz ładniej....a jakiś śliczny kolorek i płotek na zewnątrz :lol: :D :lol: MIODZIO!!! Bardzo mi się podoba.

A propo żwiru to mam pod ręką telefony do transportu takich rzeczy:

Sławek Kamiński 601-584-460 z tego co pamietam to bylko ok 50 zl/tona. (pan jest z Woli Gołkowskiej) , i drugi tel - niekorzystalam- W.Smoliński Łazy tel 602 195 407

Buła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martuś, powtarzam, że jesteś świętą kobietą, że jeszcze nikogo nie zabiłaś. Podaj jednak jakieś namiary na tego drania - takie bezpieczne w stylu "Jan K. z Pipidówki", żeby każdy, kto ma do czynienia z Janem K upewnił się, czy to przypadkiem nie ten "Twój".

A zmieniając temat - to czy mogłabyś napisać, jaką masz wannę i o jakich wymiarach? Bo b. fajnie się prezentuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Marto imienniczko- sliczny jest Twoj Krzemyk. Strasznie mi przykro ze trafilas na takich #$%% fachowcow.

Strasznie duzo na forum budujacych Mart ;) Mam nadzieje ze i mi sie uda. W koncu Marta jest uparta ;) Nie znosilam tego powiedzenia w dziecinstwie, ale trzeba przyznac ze cos w nim jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...