Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do Krzemyka Martki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 886
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Kochani: Neutralizacja sąsiada musi sie odbyć w sposób bezśladowy.

Nozyce fiskarsa są ekstra, ale nie sprawią, iż delikwent zniknie.

Kwas solny?

 

Whisper, Twoja bycza kreatywność jest dziś zmęczona - po najmniejszej linii oporu ;)

 

Bo ja oprócz tego że jestem piękny i skromny, to jeszcze leniwy jestem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toż to jasne licho może człowieka porwać. Koszt budowy linii do mnie to 18000, co dla Zakłądu Energetycznej jest w tym roku kwotą nie do udźwignięcia.

Nie wiem do kogo pójść. I mi źle.

Ale wierzcie lub nie będę miała prąd w tym roku.

I koniec

 

Martko... wierze ze znajdziesz rozwiązanie, jesteś mocną osobowościa, wiesz czego chcesz, masz jasno sprecyzowane plany i oczekiwania. Tacy ludzi są z góry skazani na sukces. Pamiętaj że po to na naszej drodze znajdują sie przeszkody, aby nauczyć sie je omijać i wyjść z tego jeszcze mocniejszym

serdecznie pozdrawiam

maksiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martka - a skąd teraz bierzesz prąd?

Właśnie? Oby nie od sąsiada - absztyfikanta :o Masz faktycznie problem z takim konkurentem. Może przyjadę do Ciebie potulimy się trochę na widoku i facet zrozumie, że nie ma u Ciebie szans?... Gorzej jak rozpowie po okolicy a społeczeństwo mocno nietolerancyjne jest... Ale jakby co, to jestem do usług, chętnie się poprzytulam :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie teraz przeczytałam mój poprzedni post i wyszło na to, że...eee...no że naprawdę...tego. Miałam na myśli pokaz dla sąsiada, udawanie takie, jakby ktoś miał wątpliwości :lol: :lol: :lol:

Mojego Bakcyla masz w dzienniku! Rosnę z dumy! A on pewnie jeszcze bardziej, bo lubi być podziwiany :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martka - a skąd teraz bierzesz prąd?

Właśnie? Oby nie od sąsiada - absztyfikanta :o Masz faktycznie problem z takim konkurentem. Może przyjadę do Ciebie potulimy się trochę na widoku i facet zrozumie, że nie ma u Ciebie szans?... Gorzej jak rozpowie po okolicy a społeczeństwo mocno nietolerancyjne jest... Ale jakby co, to jestem do usług, chętnie się poprzytulam :wink: :D

 

:) :) :) :) :)

 

Jagna, ale to może wywrzeć odwrotny skutek od zamierzonego! Dla większości facetów dwóch przytulających się facetów to coś obrzydliwego, ale dwie przytulacjące się dziewczyny to suuuper sprawa :lol: i jakaś podświadoma nadzieja na wylądowanie pomiędzy nimi :D

 

Więc bym nie ryzykował...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Martko...

 

Tym słupem to się tak nie przejmuj..:p

Ja mam taki podobny zaraz tzn. około 15 metrów za płotem więc wiesz.. ja dopiero mam sie czym przejmować..:p

Baardzo przypadł mi do gustu twój domek i macie fajnie, że się tak wszyscy razem spotykacie:)

 

pzdr.

 

Zapraszam Do mnie of course:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...