Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Emanuela II Tadka, Beaty, Wiktorii i Kasi ;))) - komentarze


TadekL

Recommended Posts

Ruch to tu dopiero bedzie :p . Witam Witam Wszystkich EMANUELOWICZOW i nie tylko. Za porada m&k pszeskoczylem do was i jak wczesniej napisalem na wiosenke z zona zaczynamy nasza emanuelke kleic :p . Pokazal bym wam dzialeczke ale pracuje nad wklejeniem fotki :) . I jakos mi to nie wychodzi :evil: .Ale uparty jestem.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Tadku skoro już się pojawiłeś może wrzuciłbyś jakieś nowe zdjęcia do swojego albumu?

 

Mnie szczególnie zależy na kuchni ale chętnie zobaczyłbym też resztę pomieszczeń :p

 

Zauważyłem, że chciałeś lub nawet wrzuciłeś jakieś z grudnia ale niestety się nie pojawiają. Ślicznie oświetlony domek na czołówce. SUPER!!! 8)

 

Cześć pawaroti

Kurcze nie wiem, czemu się nie pojawiają. Zaraz zobaczę. Co do zdjęć z innych pomieszczeń to się jeszcze zastanowię, ale w razie co to zapraszam do siebie w odwiedziny ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tadku skoro już się pojawiłeś może wrzuciłbyś jakieś nowe zdjęcia do swojego albumu?

 

Mnie szczególnie zależy na kuchni ale chętnie zobaczyłbym też resztę pomieszczeń :p

 

Zauważyłem, że chciałeś lub nawet wrzuciłeś jakieś z grudnia ale niestety się nie pojawiają. Ślicznie oświetlony domek na czołówce. SUPER!!! 8)

 

Witaj Pawaroti. Już powinno działać. Przepraszam za usterki. Co do innych pomieszczeń to się zastanawiam, zobaczę - morze wrzucimy Ci tę kuchnię, którą mamy od ponad roku - jak będzie chwila czasu, żeby posprzątać i zrobić zdjęcia, ale w tygodniu to radczej nierealne.

Pozdrawiam

TadekL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months później...

Dla wszystkich miłośników domów zamieszczam Bajkę o Bieszczadach

 

12 sierpnia

Przeprowadziliśmy się do naszego nowego domu w Bieszczadach. Boże jak

tu pięknie! Drzewa wokół wyglądają tak majestatycznie. Wprost nie mogę się

doczekać, kiedy pokryją się śniegiem.

14 października

Bieszczady są najpiękniejszym miejscem na ziemi! Wszystkie liście zmieniły kolory - tonacje pomarańczowe i czerwone. Pojechałem na przejażdżkę po okolicy i zobaczyłem kilka jeleni. Jakie wspaniałe! Jestem pewien, że to najpiękniejsze zwierzęta na ziemi. Tutaj jest jak w raju. Boże, jak mi się tu podoba!

11 listopada

Wkrótce zaczyna się sezon polowań. Nie mogę sobie wyobrazić, jak ktoś może chcieć zabić coś tak wspaniałego, jak jeleń! Mam nadzieję, że wreszcie spadnie śnieg.

2 grudnia

Ostatniej nocy wreszcie spadł śnieg. Obudziłem się i wszystko było przykryte białą kołdra. Widok jak pocztówki bożonarodzeniowej! Wyszliśmy na zewnątrz, odgarnęliśmy śnieg ze schodów i odśnieżyliśmy drogę dojazdową. Zrobiliśmy sobie świetną bitwę śnieżną (wygrałem), a potem przyjechał pług śnieżny, zasypał to co odśnieżyliśmy i znowu musieliśmy odśnieżyć drogę dojazdową.

Kocham Bieszczady!

12 grudnia

Zeszłej nocy znowu spadł śnieg. Jest pięknie! Pług śnieżny znowu powtórzył dowcip z drogą dojazdową. Po prostu kocham to miejsce.

19 grudnia

Kolejny śnieg spadł zeszłej nocy. Ze względu na nieprzejezdną drogę dojazdową nie dojechałem do pracy. Jestem kompletnie wykończony odśnieżaniem. Pieprzony pług śnieżny.

22 grudnia

Zeszłej nocy napadało jeszcze więcej tych białych gówien. Całe dłonie mam w pęcherzach od łopaty. Jestem przekonany, że pług śnieżny czeka tuz za rogiem, dopóki nie odśnieżę drogi dojazdowej. Skurwysyn!

25 grudnia

Wesołych Pierdolonych Świąt!

Jeszcze więcej gównianego śniegu. Jak kiedyś wpadnie mi w ręce ten skurwysyn od pługu śnieżnego... przysięgam - zabiję!! Nie rozumiem, dlaczego nie posypią drogi solą, żeby rozpuściła to gówno.

27 grudnia

Znowu to białe kurestwo spadło w nocy.

Przez trzy dni nie wytknąłem nosa, z wyjątkiem odśnieżania drogi dojazdowej za każdym razem, kiedy przejechał pług. Nigdzie nie mogę dojechać. Samochód jest pogrzebany pod górą białego gówna. Meteorolog znowu zapowiadał dwadzieścia pięć centymetrów tej nocy. Możecie sobie wyobrazić, ile to oznacza łopat pełnych śniegu?

28 grudnia

Meteorolog się mylił! Tym razem napadało osiemdziesiąt pięć centymetrów tego białego kurestwa. Teraz to nie odtaje nawet do lata! Pług śnieżny ugrzązł w zaspie a ten chój przyszedł pożyczyć ode mnie łopatę! Powiedziałem mu, że sześć już połamałem kiedy odgarniałem to gówno z mojej drogi dojazdowej, a potem ostatnią rozpierdoliłem o jego zakuty łeb.

4 stycznia

Wreszcie wydostałem się z domu.

Pojechałem do sklepu kupić coś do jedzenia i kiedy wracałem, pod samochód wpadł mi pierdolony jeleń i całkiem go rozjebał. Narobił szkód na trzy tysiące.

Powinni powystrzelać te skurwysyńskie jelenie. Że też myśliwi nie rozwalili wszystkich w sezonie!

3 maja

Zawiozłem samochód do warsztatu w mieście. Nie uwierzycie, jak zardzewiał od tej jebanej soli, którą posypują drogi...

18 maja

Przeprowadziłem się z powrotem do miasta.

Nie mogę sobie wyobrazić, jak ktoś kto ma odrobinę zdrowego rozsądku może zamieszkać na jakimś zadupiu w Bieszczadach???

 

Pozdrawiamy Serdecznie wszystkich budujących.

TadekL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...

Puk-puk, czy jeszcze ktos tutaj zaglada?

TadekL, no, nooo piekny opis zycia na ...zadupiu ;) jak kazde miejsce na ziemi, ma plusy i minusy i wiesz co... wolalabym machac ta lopata i cieszyc sie pieknymi widokami :p niz pomscic kierowce od plugu snieznego :-? woow tylko sie nie irytuj, ok :) czytaj dalej; postapilabym tak: zaprosilabym kierowce na goraca herbatke z czyms rozgrzewajacym :lol: , a nie, nieee, kierowca nie moze, :-? no to z cytrynka :lol: i... dogadala sie i moze by i wam odsniezyl? :)

To tyle moich ... :D pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
  • 2 weeks później...
Puk-puk, czy jeszcze ktos tutaj zaglada?

TadekL, no, nooo piekny opis zycia na ...zadupiu ;) jak kazde miejsce na ziemi, ma plusy i minusy i wiesz co... wolalabym machac ta lopata i cieszyc sie pieknymi widokami :p niz pomscic kierowce od plugu snieznego :-? woow tylko sie nie irytuj, ok :) czytaj dalej; postapilabym tak: zaprosilabym kierowce na goraca herbatke z czyms rozgrzewajacym :lol: , a nie, nieee, kierowca nie moze, :-? no to z cytrynka :lol: i... dogadala sie i moze by i wam odsniezyl? :)

To tyle moich ... :D pozdrawiam serdecznie.

 

Witaj Baśniowy Sen - Zagląda, zagląda, ale bardzo rzadko.

Całe szczęście my nie mamy takich problemów jak w Bieszczadach.

Pozdrawiam Serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wczoraj pamiętam jak podziwialiśmy Waszą Emanuelkę.. za 4 tygodnie przeprowadzamy się do naszej, wtedy, mam nadzieję, będzie czas na uzupełnienie naszego dziennika o zdjęcia :roll:

 

Witam Witam, Super, że się przeprowadzacie. Czekamy na zdjęcia. Wiem, sam też mam opóźnienia - Wy chociaż będziecie mieli dostęp do netu, a u nas totalna zima w tym zakresie.

Pozdrawiam

TadekL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
TadekL, rewelacyjna kostka granitowa. Jeżeli można wiedzieć to dużo kosztował Cię taki luksus ??

 

Witaj,

 

Kostka tylko na zewnątrz (opaski) a środek to odpad z kostki - łupek granitowy. Sam kamień na wszystko co co w lesie i dookoła domu to ok. 3 tys. zł., Do tego musisz doliczyć żwir, cement no i robociznę, która pomimo tego, że była tania (45 zł / m2) to i tak wyszła dość drogo. A co by było, gdyby dom był oddalony od drogi jakieś 10-15-20 metrów???

Pozdrawiam

TadekL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tadek: bardzo ładnie prezentuje się Wasza Emanuelka z tym ogrodzeniem i ścieżkami - zarys bruku od frontu domku mamy podobnie zrobiony :D

 

4 dni do przeprowadzki :roll:

 

Witaj m&k

Uzupełnij zdjęcia. Koniecznie.

Ja się za to zabrałem. Niestety już uzupełnienie dziennika budowy z poniesionymi kosztami, nie jest możliwe. Pamięć jest ulotna. ale liczy się efekt. Szkoda, że a mi to LOTTO, bo by człowiek nie musiał stresować się kredytem , kursem waluty i dokończeniem tego co jeszcze nie dokończone, ale może było by zbyt łatwo?

Pozdrawiam

TadekL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jak to fajnie, ze jestescie znowu, jakis czas Was nie bylo.

Pieknie wykonczyliscie domek na zewnatrz, elewacja i cala reszta super, a ogrodek superowy, nawet kawal swojego lasu macie... :D

serdeczne pozdrowienia i usciski dla dzieciakow :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jak to fajnie, ze jestescie znowu, jakis czas Was nie bylo.

Pieknie wykonczyliscie domek na zewnatrz, elewacja i cala reszta super, a ogrodek superowy, nawet kawal swojego lasu macie... :D

serdeczne pozdrowienia i usciski dla dzieciakow :p

 

Witaj Zeljka dobry duszku tego forum :lol:

Tych postów napisanych przez Ciebie się tak namnożyło, że szok! Tak od czasu do czasu będę się odzywał, zamieszczał zdjęcia jak będą jakieś nowe warte do wrzucenia do netu.

Dzięki za pozdrowienia i uściski dla dzieciaków.

My też Cię serdecznie pozdrawiamy

TadekL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...