Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

kominki Kozłowski czy Piotrkowski


bialy

Recommended Posts

Tez jestesmy na etapie szukania wykonawcy do zrobienia kominka. Ale kolezanka, u ktorej firma Kozlowski robila obudowe i montaz kominka, bardzo mnie przed ta firma odradzala. Nie wiem czy o ta sama firme chodzi, ale ona brala firme Kozlowski z Konstancina. Byli bardzo nieterminowi i strasznie sie z nimi uzerala :cry: Osobiscie nie mialam z nimi do czynienia, ale po wysluchiwaniu jej narzekan, na pewno nie bede brala tej firmy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo za informację. Na 100% jest to ta sama firma ponieważ posiadają sklepy w Legionowie, w Al. Jerozolimskich i w Konstancinie. Właściciel zrobił na nas dobre pierwsze wrażenie ale ostatnio nasz znojomy nie chciał powiedzieć o co chodziło ale nie miał dobrych wspomnień.

Mam nadzieję że wiecej osób odezwie się na temat tych firm

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety również nie kojarzę nazwy , ale jeżeli firma Piotrowski ,ma lokalizacje na Modlińskiej, to jest to firma ,która u mnie budowała kominek i zrobili to bardzo sprawnie.

Niestety nie jest on jeszcze skończony ( czekamy na kamień ułożenie płytek) , ale 1-wszy etap tzn.montaż wkładu,i obudowy odbyło się bardzo sprawnie i terminowo.

 

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróćcie uwagę na firmę ze strony http://www.kominki.net

Siedzibę mają w Białej Podlaskiej, a filię w Warszawie na Marsa. U mnie zrobili kominek przed paroma dniami.

Powiem tylko tyle: żadko zdaża się spotkać ludzi o takiej kulturze organizacyjnej, kulturze pracy i osobistej. Wszystko terminowo i bez jakichkolwiek zastrzeżeń. Troche było bujanki przy uzgadnianiu umowy. Zaleta to, że projekt ogląda się w komputerze i na bieżąco wprowadza modyfikacje, więc efekt widać natychmiast.

I jeszcze jedno wszystko robią sami, tzn obróbka drewna, betonu piakowca i marmuru. Kominek przyjeżdża wcześniej dopasowany, więc montaż trwa dwa dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
Odświażam wątek, bo jestem tuż przed podpisaniem zlecenia na instalację wkładu Spartherm i właśnie miał to być Kozłowski, ale jak widać wyżej opinii nie ma najlepszej. Czy jest na Forum ktoś kto zlecił instalację firmie Kozłowski-Kominki i jest zadowolony ? :-?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months później...
  • 2 weeks później...
  • 10 years później...

stara opinia ale dzisiaj aktualna. wlasnie odkrylem po latch ze kominek instalowany przez forme JKozlowski kominki z pod warszawy wykonali go ze slabych materialow. po kilku latach trzeba wymoeniac elementy ktore sa w srodku a laczy sie to z czesciowa rozbiorka kominka. nie musze miwic ze wyglada to prawie jak budowanie od nowa i kosztuje bardzo duzo.

jak zglosilem sie do nich to mialem kilkakrotnie umawiane spotkania ktore nie byly odwolywane ale wlasciciel nie przyjezdzal.

pan Kozlowski nie jest godnym polecenia wykonawca. Uwaga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...