Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jakiej platformy TV SAT używacie?


Jakiej platformy cyfrowej używacie?  

75 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakiej platformy cyfrowej używacie?



Recommended Posts

  • Odpowiedzi 104
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Cyfra+, aczkolwiek nie wiem czy najlepsza. Zawsze place za rok z gory i dwa czy trzy lata temu przyslano mi rachunek (skumulowal mi sie rabat z inna promocja), ktory zaplacilem. Dwa m-ce pozniej jakas dziwna doplata. Odwolywalem sie, prosilem o wyjasnienie i trwalo to 6 m-cy. wreszcie poddalem sie i doplacilem 150zl. Na moje prosby o wytlumaczenie za co ta doplata otrzymywalem odpowiedzi nie na temat np. informacje o planowanym poszrzeniu ofety programowej, a ani slowa o meritum czyli doplacie.

Niestety, po konsolidacji z "Wizja" nie ma na rynku platformy dorownujacej "CYfrze", wiec bardziej wymagajace osoby sa skazane na w/w.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem już wszystko w pełnych pakietach i tak nie ma co oglądać, w cyfrze miałem karte demo i chodziła Platyna i naprawdę tam nie ma za co płacić 30zł, a co dopiero 119zł, dobrze że miałem za free (chyba znowu mi dadzą)

 

Moim zdaniem wystarczalny jest Polsat w opcji z dekoderem na własność za 199zł i abonamentem za 29zł, są TVNy, jest Polszmat, discovery i realtv. Wadą jest jakość tych tunerów, to koszmar. Cyfra jest lepsza, ale za te same kanały krzyczy sobie o 20zł więcej

 

Uważam osobiście iż ten post powinien zostać przeniesiony do działu Nie tyko budowa, lub Sondażach i dziwię się Senserowi, że został tutaj założony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat cyfrowy. Teraz ma w ofercie ponownie TVP 1 i 2 tak że oferta wystarczająca i antenkę zwyczajną można wyrzucić. :lol:

Chociaż telewizja to tak naprawdę strata czasu, bo wiadomości to spektakl tzw dziennikarzy, filmy albo z blokami reklamowymi co 1/2 godziny albo po 22.00 (misja telewizji publicznej).

Swoją drogą napiszcie co sądzicie o płaceniu abonamentu, gdy ktoś już opłaca pakiet za korzystanie z platformy cyfrowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to na pewno są doświadczenia budowlane?

Szkoda czsasu na bzdurki tego rodzaju.

Są inne portale dotyczące tego tematu.

Nie to, żebym był złośliwy, ale czy Tobie nie szkoda czasu na pisanie takich uwag? :roll:

Nie interesuje Ciebie ten temat, to po prostu go nie czytaj i nie podnoś innym ciśnienia :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posat wystarczy w zupełności

 

Jak wiadomo teraz jest jedynka i dwójka w pakiecie. Czy macie na umowach zagwarantowane to.

Jakiś czas temu nie było. Czy możliwość podpięcia dekodera cyfrowego i zwykłej anteny do jednego telewizora?

Jeżeli Cię dobrze zrozumiałem to do jednego telewizora chcesz "podpiąć" i dekoder i antenę zwykłą to jest możliwe - w dekoderze, który "podpinasz" do tv jest wejście na zwykłą antenę.

Tylko po co to robić - chyba tylko dla regionalnej TVP 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może przy okazji ktoś słyszał czy Polsat da się rozmnożyć :D na kilka odbiorników ? Podobno Cyfrę daje się rozmnażać.

 

Da się rozmnożyć...tylko raczej jest do zrobienia jeszcze przed tynkami...do każdego (łącznie 3) gniazdka tv trzeba puścić skrętke...a w centralce użyć czegoś takiego

 

Ja np. będe miał (już się robi) instalacje TV opartą na Multiswitcach, co pozwala rozbić sygnał z 3 anten łącznie na każdy kabel (w jednym kablu pełny sygnał z 3 anten!!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Cyfrowego Polsata wystarczy, pół roku ogladam za darmo ( promocja) a pozniej 29.90 abonament. Ilosc programów wystarczy...szkoda siedziec przed tv

 

A właśnie...czy możesz powiedzieć co jest w tym pakiecie??

No może ściślej...czy są wszystkie Polskie...TVN, TVN7, Polonia (nie tak Polonia 1), TV4, TVP3 itp...czy sa obie vivy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...