Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dziennika Kasi i Katarka komentowanie


anSi

Recommended Posts

  • 3 months później...
  • Odpowiedzi 191
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 4 months później...
No taaa...

Już od paru miesięcy się zbieram do uzupełnienia dziennika, tylko jakoś czasu znaleźć nie mogę.

A to praca, a to Marcysia, a to budowa... :)

A zostały mi jeszcze wpisy z zeszłego roku do zrobienia. ;)

Ale się wkrótce zawezmę i coś napiszę... Obiecuję! ;)

tu się też deklarowałeś a potem jeszcze kilka razy :D

buduj, urządzaj, trzymam kciuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witaj, zajrzałam tu chyba po raz pierwszy :oops: ale nie tak bezinteresownie :oops:

Masz moze jakies namiary na sprawdzonych ludzi od wykonczen, KG, wylewki, tynki zewnetrzne, wewnetrzne. Praca praktycznie od zaraz. Za wszelkie info bede wdzieczna równiez takie z usług kogo nie korzystac. :wink:

 

A dziennik to troche Ci sie przykurzył :-? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year później...

no taak...

przydałoby się sie coś uaktualnić...

postaram się...

tylko, że już dawno odpuściłem robienie zdjęć z każdego etapu budowy - czasu na to brakuje. :(

robię raz na jakis czas - spróbuję zrobić i zamieścic jakieś aktualne - może będzie reaktywacja dziennika! ;) - przynajmniej będzie coś ciekawszego, bo już mi dom zaczyna wyglądać jak dom, nawet jakieś wnętrza się pojawiają.. ;) - i nadal większość własnymi ręcyma robione! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no staram się! ;)

 

tylko mi się stary komputer ze zdjęciami, gdzieś w zamętach przeprowadzki zagubił i mam tylko nowe fotki. a chciałbym zachować jakąś chronologię! ;)

No cusz.... jeśli w najbliższym czasie tych historycznych materiałów nie odnajdę, to obiecuje zamieścić nową dokumentację. Ale chwilowo proszę o wyrozumiałość... ;)

 

piwniczka na razie jest brzydka i nie wygląda imponująco, bo jest jeszcze nie skończona - przypomina kupę ziemi na ogródku - ale przynajmniej spełnia swoje zadanie - ziemniaki przechowuje doskonale! ;) - na design i wykończenie przyjdzie kiedyś jej czas... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...