Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dziennika Kasi i Katarka komentowanie


anSi

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 191
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

A ja niestety nie zdążyłam z życzeniami świątecznymi, ale z noworocznymi, to i owszem :

 

SPEŁNIENIA MARZEŃ , REALIZACJI WSZYSTKICH PLANÓW , ZDROWIA , WYTRWAŁOŚCI , SIŁ I WORA PIENIĘDZY DO OSIĄGNIĘCIA SZCZYTNEGO CELU JAKIM JEST Z PEWNOŚCIĄ WYBUDOWANIE DOMU DLA SIEBIE I NAJBLIŻSZYCH.

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU !!!

 

:p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p

 

http://i.wp.pl/a/i/kartki2/main/kartka1213.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 1 month później...

hi!

Sorry, że dopiero teraz odpowiadam, ale ostatnio niezbyt często tu zaglądam... :(

 

Kręgi w projekcie były na 1,2m, ale jak teraz patrzę na fakturę to okazuje się, że są 1m.

 

Kupowałem w PREFABET, Dąbrowa Górnicza, ul.Fabryczna 1 (tel. 262 36 61, 264 50 08)

 

ceny:

 

krąg betonowy ze stopniami 1000/500 - 90zł brutto

krąg betonowy ze stopniami 1000/360 - 70zł brutto

płyta pokrywowa 1200/600 - 97zł brutto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Dzięki - a z wymiarami w projektach przyłączy to chyba są jakieś jaja - nic nie jest "znormalizowane" - jakie kto kręgi ma takie wkłada bo przecież na zamówienie kręgów nie robią :). Wiele przekleństw słyszałem od użytkowników studzienek gdy komentowali proces spisywania stanu wodomierza w środku zimy :-) A najgorsze jest to że Wodociągi jako firma są niereformowalne i nie dopuszczają do zamontowania wodomierza we wnętrzu domu. Jedyna zaleta przyłącza z kręgów to chyba taka że może za schron pozłużyć - tylko nie wiem przed czym ! No i jak już ktos tam wejdzie i nie daj Boże zasłabnie to ...... po nim ! Wyciągnąć się nie da - czysta paranoja. Sorki że tutaj wyłożyłem swoje przemyślenia ale baaardzo mnie te projekty przyłączy wodociągowych bulwersują. Pozdrowienia Katarku i ..... zaczynaj kończyć budowę - wiosna tuż tuż :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 4 weeks później...
  • 1 month później...
  • 4 weeks później...

dzięki, dzięki! :)

wreszcie jakieś komentarze!

Chociaż spodziewałem się, że większe wrażenie od betoniarki

zrobi fakt, że sam ściany postawiłem, ale po chwili uzmysłowiłem sobie,

że jeszcze tego nie opisałem. ;) (będzie wkrótce!)

A betoniara też mnie cieszy! Szczegónie ze względu na cenę (jakieś 300zł)! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...