Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

villeroy &boch


Pollyann

Recommended Posts

witam , czy znacie miejsce najchetniej w warszawie lub okolicach gdzie mozna kupic ceramike tej firmy w cenach ciut nizszych niz na bartyckiej??? pytam , bo weszlam na niemiecka strone V&B i znalazlam ceny jakie obowiazuja w niemczech i stwierdzilam,ze nasi zamozniejsi sasiedzi maja zdecydowanie nizsze ceny... nie chodzi mi o to by znalezc cene az tak dobra jak ta w niemczech ,ale z 10 , 20% ceny by sie przydalo... :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę, mogę ale na email.

Ja zamawiałem kilka razy ceramikę m.in. V&B u gościa z Rzeszowa jak będziesz miał ochotę to przyjedziesz a jak nie to dostaniesz kurierem tylko musisz za niego zapłacić.

A sprawdzałeś na Allegro ?

Tam można było złapać naprawdę fajne ceny tylko musisz się trochę potargować i uważać na podejrzane oferty.

Pozdr.

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrych kilka lat temu V&B glazure i terakote mozna bylo kupic w budynku mieszczacym sie przy Al. Jerozolimskich - blisko granicy z Pruszkowem (jezeli dobrze pamietam). Po lewej stronie - jadac od Pruszkowa czy tez Ursusa, miescil sie taki maly budynek, tuz przy drodze. Mieli tam ciekawy wybor plytek V&B.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 1 month później...

Mozna kupic niektore wzory glazury i terakoty (lecz tylko kilka) w Praktikerze. Za to cena... ok 25 zł / m2 - za I gatunek!!!

 

Zapytalam sprzedawce, dlaczego tak tanio taka firma - nie zrozumial.

 

"Pani, glazure to sie powinno brac z Opoczna. Tego tam ja nie znam".

 

No i mam oryginalne V&B w kuchni i w lazience :). Akurat bardzo pasowaly mi kolory :D

 

Pozdrawiam, Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda czy orginalne mam watpliwosci.Jestem takze zainteresowana plytkami z Villeroy&Boch.Poniewaz na codzien moge poogladac salony z tymi plytkami takze orientuje sie tez w cenie.Za 25zl nie kupisz nawet orginalnych resztek z tej firmy.Bardzo podobne plytki nie z tym napisem znalazlam w Polsce w salonach z Hiszpanska glazura.Kolorystycznie i gatunkowo nie odbiegaja od tych powyzej.Spotkalam w Turcji lub Tunezji takze ceramike z V&B za 1/4 ceny.

Pozdrawiam Teri

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Pani, glazure to sie powinno brac z Opoczna. Tego tam ja nie znam".

 

 

Magda S. - a czemu akurat V&B jest taki super? I czemu Opoczno nie?

W Niemczech V&B jest na kazdej stacji benzynowej i szalecie miejskim. Czy czasem opinia o V&B nie wynika z naszych kompleksów, że Niemieckie jest lepsze? :wink:

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda S. - a czemu akurat V&B jest taki super? I czemu Opoczno nie?

W Niemczech V&B jest na kazdej stacji benzynowej i szalecie miejskim. Czy czasem opinia o V&B nie wynika z naszych kompleksów, że Niemieckie jest lepsze? :wink:

pozdr

.

 

oj, wojtek-f, wojtek -f, my tu o kolorkach, urokliwych glazurkach, a ty z taką ksenofobią lecisz.

 

Opoczno również jest i piękne, i dobre :D

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Broń boże ksenofobia :D ...

po prostu V&B robi tak szeroką gamę produktów (od ekskluzywnych po masowe), że ciężko mówić o "jednym V&B", który jest dobry albo nie (chociaż pewnie w swoich klasach są one na wysokim poziomie).

 

A swoją drogą - jeśli ktoś był (albo będzie miał okazję być) w Grand Kredensie w Warszawie przy Jerozolimskich - w toaletach (!) mają tam świetne płytki z humorami (wydaje mi się, że to właśnie V&B).

Rewelacja :lol:

 

Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Pani, glazure to sie powinno brac z Opoczna. Tego tam ja nie znam".

 

 

Magda S. - a czemu akurat V&B jest taki super? I czemu Opoczno nie?

W Niemczech V&B jest na kazdej stacji benzynowej i szalecie miejskim. Czy czasem opinia o V&B nie wynika z naszych kompleksów, że Niemieckie jest lepsze? :wink:

pozdr.

 

Wojtek, alez ja jestem bardzo daleka od krytyki Opoczna, wprost przeciwnie ich plytki tez bardzo lubie. Ale czyz ta wypowiedz sprzedawcy nie miala w sobie smaczku :lol:

 

Dla wszystkich niedowiarkow :wink: - sa to plytki oryginalne. Prawdopodobnie cala siec Praktiker (pewnie rowniez w Niemczech) kupuje koncowki ich kolekcji - stad takie tanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...