gaja 10.10.2002 06:22 Zgłoś naruszenie Udostępnij Napisano 10 Października 2002 My płacimy po 15 zl z 2 krotnym malowaniem, materiał nasz. Zastanawiamy się czy to dużo, okolice Wawy Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania
Rafter 10.11.2002 18:10 Zgłoś naruszenie Udostępnij Napisano 10 Listopada 2002 Czy to chodzi o tynk gipsowy z agregatu? Ja słyszałem o cenie 25 zł/m2. Ty dajesz tylko wodę i ściany Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania
Wowka 11.11.2002 04:53 Zgłoś naruszenie Udostępnij Napisano 11 Listopada 2002 On 2002-11-10 19:10, Rafter wrote: Czy to chodzi o tynk gipsowy z agregatu? Ja słyszałem o cenie 25 zł/m2. Ty dajesz tylko wodę i ściany ..... oraz energię elektryczną. Aco do ceny to płaciłem 19 zet z m2 Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania
Paweł.h 11.11.2002 07:49 Zgłoś naruszenie Udostępnij Napisano 11 Listopada 2002 Ja wytargowałem 8zł./m kw. z jednokrotnym malowaniem.Pozdrawiam.Paweł. Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania
Rafter 11.11.2002 09:50 Zgłoś naruszenie Udostępnij Napisano 11 Listopada 2002 Gdzie to było Wowka? Na Saharze Kamaz piachu też jest taniej niż w Polsce. Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania
Becik 20.01.2003 10:10 Zgłoś naruszenie Udostępnij Napisano 20 Stycznia 2003 Moi rodzice płacili 10pln/m2 z malowaniem - robocizna Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania
Bartt 20.01.2003 18:24 Zgłoś naruszenie Udostępnij Napisano 20 Stycznia 2003 Kamaz piachu z sachary nie nadaje się kompletnie do celów budowlanych Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania
Wowka 21.01.2003 09:04 Zgłoś naruszenie Udostępnij Napisano 21 Stycznia 2003 Rafter- gdzie to było? W Polsce a konkretnie woj. śląskie. Wiem dokładnie ile kosztował mnie tynk, bo płaciłem z własnej kieszeni. Dodam, że obecnie można uzyskać jeszcze korzystniejszą cenę. Nie wykluczam także tego, że płaciłeś 25zet za m2. Twoja kieszeń - Twoje ściany.Pozdrawiam P.s. Na cenę wykonania tynku ma spory wpływ jakość postawienia ścian. Im bardziej są krzywe tym więcej materiału trzeba użyć do ich "prostowania". Miałem szczęście trafić na rzetelnych murarzy i moje tynki mają grubość od 1 do 1,5 cm. Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania
Recommended Posts
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.