Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 798
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Moniaq, ładnie :) Ale jak duś mówi, mało stół widać.

 

Zrobiłam zdjecia. Mam krzesło Pedrali Queen w sypialni. Tak takie krzesełko wyglądałoby w jadalni:

http://img37.imageshack.us/img37/6195/dsc1977tc.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

http://img857.imageshack.us/img857/7830/dsc1978.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Te 2 krzesła tapicerowane byłby w kolorze złamanej bieli lub jasnoszare.

Wiec 2 białe tapicerowane i 4 przezroczyste.

Pasowałoby to? Czy zgrzyt?

Podpowiedzcie, proszę.

 

Dusiu, może Ty... Bo wiesz, teraz próbuję wszystko zgrać, tapeta i ta jadalnia nieszczęsna.

Edytowane przez asizo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co... no ja bym chyba wybrała albo tapicerowane, albo przezroczyste. nie podoba mi się chyba mieszanka... w sensie nie wygląda na zamierzony efekt a "wypadek przy pracy"

 

muszę natomiast przyznać, że jakoś pasują mi te czerwone krzesła u ciebie (przynajmniej na tym ujęciu) - wiem, że kolor daje po oczach, ale masz cieżki, ciemny, masywny stół, który "nie ginie" w takim towarzystwie. wszystkie kolory oscylują w palecie bieli-szarości-czerni i ta czerwień, choć wydawałoby się, że oklepana, no nie wiem - podoba mi się po prostu :)

plastiki też by pasowały, ale chyba musiałyby być "cięższe", więc tak sobie myślę, że bardziej by mi pasowały w wersji nietransparentnej i raczej w 1 kolorze - i tu akurat od razu wyobrażam sobie czarne "duchy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki stół i krzesła by pasowały do mojej kuchni?

70.11.11.2011%252520%2525285%252529.jpg

 

Planuje kupić do niej Bjursta stół. Zastanawiam się tylko czy nie będzie za ciemny. http://www.ikea.com/pl/pl/images/products/bjursta-sto__0106118_PE253937_S4.JPG

Pomóżcie proszę jakie krzesła kupić? Coś bardziej tradycyjnego czy może nowoczesnego?

http://www.ikea.com/pl/pl/images/products/henriksdal-krzeso__0108310_PE258046_S4.JPG

eamesPlastcChair_DAW.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eameski będą wyglądały ciekawiej.

 

stół jest ciemniejszy niż wybrany przez ciebie brąz, ale chyba uzyskanie idealnie takiego samego koloru będzie możliwe tylko jeśli zrobisz stół u producenta mebli kuchennych - uważam, że to wcale nie jest dobry pomysł, będzie nudno.

(uprzedzając ewentualne pytanie, podpowiadam, że nóżki eamesa możesz zamówić w wersji jasnej (j.w.) i ciemnej (jak stół) lub możesz wybrać nóżki stalowe, żeby nawiązać do cokołów mebli)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniaq stół i krzesła bardzo fajne, ale faktycznie stół mało widać- może taka perspektywa nie wiem. Ta szklana ściana ze wzorem to rozumiem że drzwi również? Mam wrażenie że czegoś masz za dużo, wiem wiem nie ten wątek na to. Być może pokazujesz gdzieś w całości wasze wnętrza? :)

 

 

Nataliik dla mnie Twoja kuchnia jest tak "tradycyjnie nowoczesna" że eamsy mi nie pasują, obstawiałabym coś na wzór tych krzeseł z Ikea :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mnie załamałyście ;)

A ja dzis byłam już o krok od zamówienia ghostów...

 

Ale będę drążyć temat. A może w takim razie zostawić tapicerowane, ale zrobić je szare?

 

I, skoro ghosty mówicie, ze nie pasują, to z czym jeszcze ewentualnie można połączyć 2 krzesła tapicerowane? A moze w ogóle na da ich się z niczym łaczyć?

 

A moze 2 tapicerowane np. na płozach i 4 inne jakieś? Ale jakie, no właśnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu nie chcesz dać 6 tapicerowanych?

Chciałabym dodać wnętrzu lekkości. Mam wrażenie, że te 6 krzeseł jest zbyt masywne. Dodatkowo te wysokie oparcia. No i przede wszystkim ten kolor - już kiedyś pisałam, że ogranicza mi dobór dodatków. Myślałam o 6 tapicerowanych, ale moze z niższym oparciem?

Ale najbardziej to bym chciała jakieś inne. Z tym, ze 2 i tak musiałby zostać tapicerowane, bo to nasze stanowiska pracy. Musi być wygodnie. Mój M. na pewno z tej wygodny nie zrezygnuje, bo już się przyzwyczaił, ze ma miękko pod d. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asizo ja nie mam nic przeciwko łączeniu krzeseł, ale uważam że do tych które już posiadacie - nawet w innym obiciu - ghosty nie pasują.

 

Jeżeli ghosty koniecznie to możesz na szczyty poszukać czegoś w ten deseń

 

http://i888.photobucket.com/albums/ac87/serandom/krzeslo-mademoiselle-moschino.jpg

 

lub np ja dałam na boki Victorie, a na szczyty Louisy. Skoro wymogiem jest miękkość siedziska to zawsze można uszyć specjalne poduszki pod Louisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli rozumiem, ze miejsce pracy jest przy stole jadalnianym?

 

uważam ze 6 tych czerwonych krzeseł nie wygladaloby cieżko, ale rozumiem obawy co do ostrego koloru. cokolwiek wybierzesz stanowczo odradzam mieszanie modeli mebli i ich kolorów. moim zdaniem, będzie to wyglądało źle

(ghosty i victoria o których pisze venusińska to meble niemalże z 1 parafii - ta sama stylistyka, kolorystyka, podobny kształt)

Edytowane przez duś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli rozumiem, ze miejsce pracy jest przy stole jadalnianym?

Miejsce pracy, czyt. "miejsce siedzenia przy laptopie" ;) Właśnie stąd zawsze do Was piszę, a moj m. niestety gra w swojego durnego warcrafta. Tu mamy najlepszy zasięg wifi, a gabinet na parterze powstanie dopiero jak córkom zrobimy górę, czyli za jakieś ponad 2 lata. Póki co tu sobie przesiadujemy, np. jak dzieci pójdą już spać.

No to chyba jednak zostanę przy jednym stylu. Pewnie stanie na jasnych krzesłach tapicerowanych. I raczej z niższym oparciem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...