Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 798
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dziękuję bardzo za propozycję. Krzesłą super, o takie mi chodziło.

 

Ale stwierdziłam, że w ten weekend wpadnę do centrum parkietowego (to sąsiedzi prawie) i podpytam, czy tak olejowany jesion da się wybielić (może jakąś bejcą), tym bardziej, że mój jasny jesion jest totalnie żółty brrr.... . Bałam się podzielić tym pomysłem z mężem, ale przyjął nadzwyczaj spokojnie :). No chyba, że z ceną mi wyjadą nie z tej ziemi, to wtedy zostanie jak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Louis jest z podłokietnikami, Victoria bez.

Jest jeszcze ghost dla dzieci Lou Lou - taki sliczny mały louisik :)

I chyba jeszcze stołek - Charles

 

z podłokietnikiem wygląda tak.

 

http://images47.fotosik.pl/1060/230e17de25ee8955med.jpg

Na białym lepiej widać jego kształt. Planuję dokupić jeszcze 5 , każde inne. Tylko muszę funduszy uzbierać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Czy ktoś ma może stół Gawina - Sofia lub BRW - Ocean?

Wczoraj oglądałem właśnie Sofię i byłem pozytywnie zaskoczony. Nogi i skrzynia z litego dębu, blat fornirowany dębem. Przyznam, że miałem trudności w stwierdzeniu czy to lity dąb czy fornir. Do tego stół rozsuwany (bez łącznia na środku) ze 130 na 180 cm. I cena: 900 zł. Jedyny mankament do dość cienki blat - bo 18 mm. Ogólnie podobają mi się proste i masywne stoły, ale pomieszczenie mam za małe na taki, więc szukam czegoś mniejszego - max 140 cm i rozkładanego. Wbrew pozorom ciężko o taki wymiar drewnianego stołu - duży wybór jest od 160 cm. Firma ESMEBEL ma np. ładny stół bukowy (z klepki), ale nie rozkładany;(. Chciałem się zapytać, jak ktoś ma, jak się sprawuje ten Gawin, albo polecić coś innego - w cenie do ok 1300 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...