Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ja zamierzam kupić stół z Pagedu - Adam

 

http://www.pagedmeble.pl/gfx/med/adam-ro.jpg

 

Jego wymiary 100x1600x2200x2800x3400 (ma trzy dostawki) i po całym rozłożeniu mieści 12 osób. Zaletą tego stolu jest jego stabilność (rozsuwają mu się nogi) - sprawdzałam. Wadą cena bo jest bardzo drogi ale co mi tam jakoś uda mi się na niego odłożyć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 798
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 10 months później...

mam stary stol okragly - srednica ok. 120 cm ...

 

dla 4 osob jest idealny, 6 jeszcze sie jakos pomiesci, ale wiecej nie da rady - juz szukam nowego stolu - wiekszego, prostokatnego, chociaz ten okragly darze wieeeelkim sentymentem.

 

Jak czesto imprezujesz w wiekszym gronie - tylko prostokatny i to taki przegubowiec z kilkoma segmentami rozszerzenia.

 

Y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo miałam okrągły stół (rozsuwany) i z ulgą zmieniłam go na prostokątny. Podobał mi się. Ale jest w jakiś sposób niewygodny. Nie jadam z łokciami na stole, ale nadgarski też potrzebują podparcia, a przy owalu ono jakoś tak ucieka. Ponieważ lubię siedzieć przy stole (wolę od fotela) i biesiady robię rzadko, ale jak już to bywają długie - to prostokąt pasuje mi dużo bardziej.

 

No i serwety - fakt, prasowanie niemiłe jest wielce. A jeszcze gorsze ich przechowywanie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo się zastanawialiśmy i jednak prostokątny stanął w naszej kuchni, głównie ze względów estetycznych, funkcjonalnych czyli wygody. Zajmuje prawie tyle samo miejsca co zaokrąglony a znacznie więcej się na nim zmieści, wygodniej usadzi gości i jest klasycznym meblem, bez udziwnień i zastanawiania się, czy pasuje czy nie! Jedyny mankament - to obita miednica czasami jak za szybko idę :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...