Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Sieradzka:)


Gość

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 370
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

My mamy drewno z INTERLECH-u z Dąbrówki tel. 043 822 31 93, http://www.interlech.pl to jest ten tartak przed "Ostatnim Groszem".

Cennik od nowego roku poszedł w górę :x , więc nic nie da podawanie jakichkolwiek sum. Proponuję prosić o wycenę.

Wiem jeszcze o pani Wełna Maria. Tartak. Producent drewna budowlanego

tel. 0 43 676 60 23 - telefon/fax

adres: 97-438 Rusiec, ul.Wieluńska 4

Pozdrawiamy

Małgośka i Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jeżeli masz problem z murarzami, spróbuj u nich:

 

"Firma budowlana"
ROMAN ZARĘBSKI
tel: 0-43 8200535
kom: 608821665

MAREK ZARĘBSKI
0-606328662 
ul. WARCKA 11

 

Przyzwoita ekipa, naprawdę sporo inwestycji za nimi, zostawiają porządek po sobie, stała zgrana ekipa. Firmę mają dwaj bracia. Mam jednak kilka zastrzeżeń do ich wykonawstwa, jednak są to szczegóły. Należy ich po prostu nadzorować :-) Tylko nie wiem czy coś wolnego będą mieli.

Pozdrawiam.

 

 

Dzięki wielkie :lol: :lol: :lol:

a okna skąd macie ?????

fajne , podobają mi się :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jakiś taki poza grupowy jestem ........wyrzutek czy jak :(

Co prawda mieszkam jeszcze w Aleksandrowie ale buduję, no może rozbudowywuję http://forum.muratordom.pl/nie-lubie-was,t98106-60.htm domek koło Burzenina, tak więc może tutaj się podłączę, zwłaszcza że nie dawno Was odkryłem :D

Nie ukrywam że całkiem bezinteresowny nie jestem bo bardzo interesują mnie firmy budowlane tak więc podpatruję o czym tu piszecie i mam nadzieję że czegoś się dowiem :wink: tak więc jeśli możecie kogoś polecić, zwłaszcza firmy które budują kompleksowo, byłbym wdzięczny :D .

Oczywiście witam wszystkich i pozdrawiam.

 

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jakiś taki poza grupowy jestem ........wyrzutek czy jak :(

Co prawda mieszkam jeszcze w Aleksandrowie ale buduję, no może rozbudowywuję http://forum.muratordom.pl/nie-lubie-was,t98106-60.htm domek koło Burzenina, tak więc może tutaj się podłączę, zwłaszcza że nie dawno Was odkryłem :D

Nie ukrywam że całkiem bezinteresowny nie jestem bo bardzo interesują mnie firmy budowlane tak więc podpatruję o czym tu piszecie i mam nadzieję że czegoś się dowiem :wink: tak więc jeśli możecie kogoś polecić, zwłaszcza firmy które budują kompleksowo, byłbym wdzięczny :D .

Oczywiście witam wszystkich i pozdrawiam.

 

Grzegorz

 

 

 

Witamy na naszej grupie :lol: :lol: :lol: :lol:

jesteśmy na tym samym etapie :lol: :lol: :lol: ja też zasięgam porad innych :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja korzystam z takich usług już od roku. Jak narazie jestem zadowolona.Mam alarm plus monitoring.Panowie w razie czego są w przeciągu 1-3 minut są na miejscu.Na miesiąc płace niecałe 100zł..Nie płace też za błędne alarmy(fakt ,ze praktycznie się nie zdarzają).Teraz dokupiłam alarmy w rzaie pożaru ,można je niby dołączyć do monitoringu-czyli dodatkowy plus.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nam brakło dachówki, jakieś 350 sztuk, pani w sklepie nie popisała się przy wyliczeniach ;/ teraz musimy czekać aż przyjedzie cały transport z Niemiec. W międzyczasie szukam tynkarzy i elektryka, jak na razie jestem na dobrej drodze. Ekipa robi tynki wewnętrzne oraz docieplenie z zewnątrz i elewację. Jednemu elektrykowi jak pokazałem moją koncepcję instalacji elektryka+TV+Internet+Alarm+sterowanie różnymi urządzeniami to się za głowę złapał ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nam brakło dachówki, jakieś 350 sztuk, pani w sklepie nie popisała się przy wyliczeniach ;/ teraz musimy czekać aż przyjedzie cały transport z Niemiec. W międzyczasie szukam tynkarzy i elektryka, jak na razie jestem na dobrej drodze. Ekipa robi tynki wewnętrzne oraz docieplenie z zewnątrz i elewację. Jednemu elektrykowi jak pokazałem moją koncepcję instalacji elektryka+TV+Internet+Alarm+sterowanie różnymi urządzeniami to się za głowę złapał ;]

 

a to u nas normalne :lol:

nadal 100 lat za murzynami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...