Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Sieradzka:)


Gość

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 370
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 1 month później...
  • 3 weeks później...
  • 1 month później...

No i po poście napisanym wyżej znalazłem sobie firmę robiącą podbitkę dachową. W czasie rozmowy ustaliliśmy cenę oscylującą pomiędzy 16-20zł za metr kwadratowy przykręcenia podbitki z PCV. Gdy nadszedł umówiony czas montażu, jeden z współwłaścicieli oznajmił mi, że cena będzie jednak wynosiła 34zł/m2. Co bardzo mnie rozbawiło bo dwa miesiące wcześniej ustalaliśmy coś zupełnie innego. Tak więc na razie prace wstrzymane, szukam kogoś rzetelnego. Sytuacja która miała miejsce tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że wykonawcom NIE WOLNO UFAĆ! Należy ich trzymać krótko za mordę, podpisywać umowy, zwracać uwagę na każde zastrzeżenia, nawet najmniejsze wątpliwości należy konsultować z kierownikiem budowy. Uwierzcie mi zaoszczędzenie paru groszy na robocie bez umowy może Was kosztować w przyszłości dużo więcej! Takie patałachy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności, nie mają szacunku dla wykonywanej pracy, inwestora, jego materiałów i jego zdrowia!

Firma, która wycięła mi taki numer to:

 

"Warttom"

Elewacje Docieplenia Podbitki Dachowe Tomasz Gorzuch

Warta, ul. Sieradzka 7 /25, tel. 0505427329

 

Opisałem sytuację, sami zdecydujcie, czy chcecie korzystać z ich usług.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , dawno mnie nie było :o

Rzeczywiście u nas znaleść fachowca to cud !!!!!!!!

 

A ja szukam projektu domu i nie mogę nic fajnego znaleść :(((((((( jak podoba mi się parter to poddasze do niczego i na odwrót :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

może ktoś się podzieli swoim fajnym projektem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

moje wymagania : dom do 250 m2 , z poddaszem użytkowym , dach dwuspadowy i garaż na dwa samochody. Parter : kuchnia ( sporawa ) salon, gabinet , łazienka. Poddasze : cztery sypialnie ( koniecznie z balkonami ) i duża łazienka :))))

Jak nic nie znajdę to będę robić :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...