Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

NIEŚMIAŁO GRUPA NIEPORĘT I OKOLICE


jaspio

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie,

 

Nareszcie i u nas zaczęło się dziać. Mamy już zalane ławy. Ekipa uwija się że hej.

 

I tu pilne pytanka:

 

- poradźcie czym najlepiej zaizolować między ławami a fundamentem (fundament też będzie lany)?

 

- szukamy namiarów na dobrego hydraulika - na teraz przy stanie zero i resztę instalacji na wiosnę (bez CO)

 

- czy ktoś ma do odsprzedania stemple (ok 3m)?

 

Pozdrawiamy,

B&Z

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puściliśmy naszą 3 letnią córkę do przedszkola nowo otwartego 10km od nas w strone W-wy. Jak na razie jest fajnie jest 7 dzieci w calym przedszkolu. Także jak ktoś chciałby puścić dziecko w tak niedużą grupę dzieci to polecam jako adaptacja dla maluchów. My przeszukaliśmy kilka placówek w naszych okolicach i szczerze nie ma duzego wyboru - i miejsc wolnych przede wszystkim.

Przyjmują dzieci od 2 lat także jak ktoś by szukał czegoś to mogę dać namiary.

 

Pozdrawiam

Ula

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję się, że my też jesteśmy na etapie zero ... :lol: więc witaj w klubie.

 

Nasz domek rośnie w Józefowie niedaleko ul. Szkolnej. Na razie mamy wylane ławy i robią się szalunki do ścian fundamentowych (bo będą lane). Jeśli szukasz jeszcze materiałów budowlanych mogę podzielić się namiarem na hurtownię, która zaproponowała mi jak dotąd najkorzystniejsze ceny.

 

Dobra wiadomość - od września ceny beton w Budecie w dół o 10zł/m3, spadek o 10% odnotowały też silikaty.

 

Pozdrawiam,

Blanka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

O to jesteście dalej niż my! Ja mam nadzieję zobaczyć ściany w połowie września.

 

Nam najlepsze ceny zaproponowała hurtownia Raab Karcher znajdująca się przy ul. Staniewickiej w Warszawie. Śledzę poczynania naszej Grupy i nie zauważyłam, żeby ktoś z niej korzystał - jesli ktoś z nimi współpracował będę wdzięczna za opinie.

 

Mamy ścianę 3W - wartwę nośną i wszystkie ścianki wewn. będziemy budować z bloczków silikatowych SILKA, a warstwę osłonową ściany zewn. z cegły modularnej (chyba Plecewice).

 

Przy okazji pytanie - bo macie to już za sobą - jak izolowaliście ławę od ściany fundamentowej i jakim smarowidłem malowaliście w pionie (abizol, dysperbit, botazit, izohan, itp)?

 

Pozdrawiam,

Blanka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

O to jesteście dalej niż my! Ja mam nadzieję zobaczyć ściany w połowie września.

 

Nam najlepsze ceny zaproponowała hurtownia Raab Karcher znajdująca się przy ul. Staniewickiej w Warszawie. Śledzę poczynania naszej Grupy i nie zauważyłam, żeby ktoś z niej korzystał - jesli ktoś z nimi współpracował będę wdzięczna za opinie.

 

Mamy ścianę 3W - wartwę nośną i wszystkie ścianki wewn. będziemy budować z bloczków silikatowych SILKA, a warstwę osłonową ściany zewn. z cegły modularnej (chyba Plecewice).

 

Przy okazji pytanie - bo macie to już za sobą - jak izolowaliście ławę od ściany fundamentowej i jakim smarowidłem malowaliście w pionie (abizol, dysperbit, botazit, izohan, itp)?

 

Pozdrawiam,

Blanka

 

 

wystarczy tym :lol: :lol:

 

no i jeszcze jedno .....jeśli szkoda wam kasy to nie kupujcie w ZAK......BO TAK DROGO TO MAŁO KTO MA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

O to jesteście dalej niż my! Ja mam nadzieję zobaczyć ściany w połowie września.

 

Nam najlepsze ceny zaproponowała hurtownia Raab Karcher znajdująca się przy ul. Staniewickiej w Warszawie. Śledzę poczynania naszej Grupy i nie zauważyłam, żeby ktoś z niej korzystał - jesli ktoś z nimi współpracował będę wdzięczna za opinie.

 

Mamy ścianę 3W - wartwę nośną i wszystkie ścianki wewn. będziemy budować z bloczków silikatowych SILKA, a warstwę osłonową ściany zewn. z cegły modularnej (chyba Plecewice).

 

Przy okazji pytanie - bo macie to już za sobą - jak izolowaliście ławę od ściany fundamentowej i jakim smarowidłem malowaliście w pionie (abizol, dysperbit, botazit, izohan, itp)?

 

Pozdrawiam,

Blanka

 

 

wystarczy tym :lol: :lol:

 

no i jeszcze jedno .....jeśli szkoda wam kasy to nie kupujcie w ZAK......BO TAK DROGO TO MAŁO KTO MA

 

Dzięki serdeczne za radę, ale mąż już kupił IZOHAN K i A - mam nadzieję, że też ok. W drobne rzeczy zaopatrujemy się przy słynnych rondkach albo przy Płochocińskiej.

 

Nie chcę zapeszać, ale moja ekipa pracuje aż miło patrzeć. W sobotę planujemy lać ściany fundamentowe.

 

Blanka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...