Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

NIEŚMIAŁO GRUPA NIEPORĘT I OKOLICE


jaspio

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

skąd można odebrać i za ile?

 

 

Nasz wykonawca źle cos policzył i zostało nam stali - 12 i 6 - tak gdzieś na drugi dom. Odstąpimy za przyzwoite pieniądze.

 

M.

 

Celem uzupełnienia:

 

fi 12 - 35 sztuk - 12 m

fi 6 - 90 sztuk - 6 m

 

Łącznie ok. 0,5 tony.

 

Odbiór, ze względu na gabaryty, osobisty.

Pozdrawiam

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja właśnie wczoraj odebrałem pozwolenie (złożyłem go 6.60.2008) Miałbym wcześniej ale Pan Kwiatkowski wprowadził mnie w błąd.

pozdrawiam i życzę cierpliwości

 

Dzięki - w czwartek przejechałam się do Urzędu i okazało się, że nasza inspektor nadzoru (słynna Teresa) przy składaniu papierów wpisała błędny numer działki i dlatego to tyle trwało. Ponieważ Pani Inspektor obiecała nam, że wszystkim się zajmie, zaufaliśmy jej i nie dzwoniliśmy do Urzędu, skoro ona nam mówiła, że codziennie dzwoni i ponagla... I w ten sposób dokument, na który od trzech tygodni czekaliśmy i Pani Teresa nie mogła załatwić, ja dostałam od ręki. Pozostaje czekać na odpowiedź archeologów i może w przyszłym tygodniu będzie już pozwolenie :)

A propos inspektorów - możecie mi kogoś polecić z okolic Kątów? Mam chyba już dość współpracy z P. Teresą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam buduję domek w miejscowości Dębę (więc nawet blisko Nieporętu) i miałbym kilka pytań do was:

1. Gdzie można kupić nadproża (oczywiście tanio)?

2. Gdzie kupowaliście belki i pustaki na strop teriva?

( ja dostałem wycenę z firmy koło Łowicza(Zduny)tylko ciekawe jak z jakością ich produktów może ktoś słyszał o tej firmie będę wdzięczny za info.

3.No i stęple oraz deski na strop?

Na chwilę obecną to tyle będę wdzięczny za informację i z góry dziękuję.

Pozdrowionka

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

oddam 1 paletę Porothermu 25 cm ,38 cm i 11 cm w sumie razem wszystko jedna paleta. Jak ktoś potrzebuje blaciki z desek o długości około 1 -2 m to też niech przybywa. Oddam za przysłowiowy browar. Transport we własnym zakresie.Zostało mi też trochę styropianu podłogowego 4cm i 5 cm Austrotermu i elewacyjnego 10cm. Jakieś inne duperele.

Oczywiście sprzedaż wełny mineralnej która pozostała jest aktualna.

Pozdrawiam

Konrad :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wiem, że tak :) Tylko nie kojarzę, w którym miejscu... My mamy działeczkę trzy działki przed nowym domem Osmana - taka ogrodzona z fundamentami , blaszakiem i toi-toiem :)

 

Mam pytanie - czy ktoś z Was budował dom z ceramiki firmy Lode?? Mój budowlaniec bardzo poleca, podobno lepsza od Porothermu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...