Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

NIEŚMIAŁO GRUPA NIEPORĘT I OKOLICE


jaspio

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

trochę nagormadziło mi się gruzu i takich róznych

stąd pytanko

jak radzicie sobie ze śmieciami z budowy

może:

ktoś ma namiary na firmę ktora odbiera śmieci ?

 

Nasz pan Koparkowy rozszerzył teraz ofertę i wywoził nam kontener za 4 stówki. Mieszka w Nieporęcie po izabelińskiej stronie kanału. Rozwoził nam też ziemie i równał teren. Jakby co polecam bardzo. Człowiek o złotej cierpliwości dla marudnych i bardzo dokładny. Przy okazji konkurencyjny cenowo. Teren za domem muszę na wiosnę tylko wygrabić i tylko siać trawkę. Znaczy się wygrabić i wyrównać koleiny po szaleństwach męża, bo się bawił w błocie z napędem na 4 ;D.

 

Pozdrawiam

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory raczej czytałem to co inni piszą ale to niegrzeczne więc i ja się odzywam. Po pierwsze witam wszystkich sąsiadów z okolic. Ja kończę budować domek w Nowych Załubicach. Mam pytanie czy ktokolwiek ma coś do powiedzenia na temat wkładu kominkowego Zuzia 16.

Może bym go kupił ale ta nazwa .....

Pozdrawiam wszystkich.

 

Ps Nie wiem czy właściwie dokonuje wpisu więc jak coś zmulę to sorrrrrrki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponownie pytanko: czy ktoś z Sąsiadów pokusił się na okna drewniane a jeśli tak to jakiego producenta?

Właśnie rozpatrujemy czy plastiki czy drewno ? :-?

 

A dekarza także wciąż poszukujemy

Dzięki za ewentualne info

 

Ja mam u siebie okna drewniane, zdecydowaliśmy się pomimo, że plastikowe mogliśmy nabyć o ponad 10.000 zł taniej.

Uważam, że żadne plastiki nie są tak ładne jak drewniane.Drewno to drewno, jakby się miało jakiś dodatkowy mebel od strony "mieszkania" w domu.

Producent- Ortis. Namiar to Tomasz Partyka ul.Bartycka - główny włjazd na wystawę i skręca się w lewo w uliczkę zaraz za oknami Natura i jakieś około 100m po lewej stronie za parapetami są okna Ortis.Okna nieco tańsze od Natury i konkurencji w zasadzie okucia się nie różnią od siebie.My wybraliśmy sosnę litą - cena ta sama co przy meranti, ale bardziej nam się podobał rysunek drewna.Meranti to takie sito.

Co do plastików to lipa jest ponieważ cały profil nie jest drewnopodobny tylko te powierzchnie , które bezpośrednio widać , a te które widać przy otwartym oknie to albo kolor czekolady, bądź sraczkowaty, obydwa do niczego nie pasują. Przy każdym wkręconym wkręcie w profil widać jakby zagłębienie, jakby śruba za mocno przykręcona- czy to profil veka, czy to schuco, czy jakie inne cudo Jezierskiego.

Polecam

Konrad :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę nagormadziło mi się gruzu i takich róznych

stąd pytanko

jak radzicie sobie ze śmieciami z budowy

może:

ktoś ma namiary na firmę ktora odbiera śmieci ?

 

Nasz pan Koparkowy rozszerzył teraz ofertę i wywoził nam kontener za 4 stówki. Mieszka w Nieporęcie po izabelińskiej stronie kanału. Rozwoził nam też ziemie i równał teren. Jakby co polecam bardzo. Człowiek o złotej cierpliwości dla marudnych i bardzo dokładny. Przy okazji konkurencyjny cenowo. Teren za domem muszę na wiosnę tylko wygrabić i tylko siać trawkę. Znaczy się wygrabić i wyrównać koleiny po szaleństwach męża, bo się bawił w błocie z napędem na 4 ;D.

 

Pozdrawiam

M.

 

bardzo proszę o namiar na priva na koparkowego , ponieważ jestem z tych wymagających i miło wiedzieć, że ktoś rozumie dlaczego ma być idealnie a nie byle jak.

Konrad :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki KonradJot za wyczerpującą odpowiedz.

Bardzo chcielibyśmy drewniane okienka, tylko ,że u nas ta kwota pewnie byłaby ogromna - mamy dużo okien i wszystkie wielkie a do tego chcę przesuwne do salonu, więc pewnie różnica między plastikami a drewnem nas powali... :cry:

ale wciąż mam nadzieję :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki KonradJot za wyczerpującą odpowiedz.

Bardzo chcielibyśmy drewniane okienka, tylko ,że u nas ta kwota pewnie byłaby ogromna - mamy dużo okien i wszystkie wielkie a do tego chcę przesuwne do salonu, więc pewnie różnica między plastikami a drewnem nas powali... :cry:

ale wciąż mam nadzieję :wink:

 

Przesuwne ?

To tak jak my :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesuwne ?

To tak jak my

 

A już nabyliście ? Fajne są, coooo?! :lol:

 

Nie zabierają miejsca w salonie i... nie trzaśnie nimi wiatr :-D

 

MOże i fajne są ale z drugiej strony też muszą mieć minimum 200cm szerokości inaczej masz za wąsko do przejścia.

Po za tym przecież masz zawsze pół okna "zamknięte ", co akurat nie jest jakimś poważnym problemem.

KOnrad :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...