Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

NIEŚMIAŁO GRUPA NIEPORĘT I OKOLICE


jaspio

Recommended Posts

Konrad,

 

Sztachetki z olchy można nabyć od ręki w zakładzie w Jachrance (dł. od 1.50m do 1.70m), cena wg mojego pobieżnego rozeznania przystępna. Wykończenie góry sztachet (okrągłe, proste, etc) wg życzenia. Sztachet ososbiście nie widziałam, ale braliśmy od nich trochę krokwi i desek do deskowania i drewno było bardzo dobrej jakości.

 

Tel: 608 083 978

 

Pozdrawiam,

Blanka

 

dzięki będę musiał podjechać tam kiedy. Jak się jedzie od mostu i skręca na Jachrankę to jak się dalej zorientować z tym tartakiem, dawno tamtędy nie przejeżdżałem. :wink:

 

Dojechać do Jachranki (tak jak byś jechał do Aquaparku) i mniej więcej tam gdzie jest zjazd w lewo na aquapark to skręcasz w prawo w drogę nieutwardzoną. Po prawej stronie u góry jest mało rzucająca się w oczy tablica TARTAK. Szerokiej drogi.

 

Blanka

 

thx :wink: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Drodzy,

Proszę o namiary na sprawdzonego kominkarza - do montażu wkładu, dgp i obudowy. Ewentualnie podzielcie się również gdzie kupiliście wkłady.

 

Dzięki serdeczne!

Blanka

 

u mnie od jutra będą panowie z centrum komina z Zielonej Góry, cenowo bardzo rozsądni nie to co w Warszawce.

Czy polecam zobaczymy na kilka dni.

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KonradJot - z tą olchą ostrożnie. My wprawdzie kupiliśmy gdzieś w Legionowie (za pośrednictwem 'lokalnego' Pana Andrzeja) ale drewno chyba mokre bo w poprzednią wiosnę strzelało jak miło. Efekt taki, że zebrało się jedno przęsło sztachet, które padły. Efekt widać przy ul Przyszłość. Jak się zrobi cieplej to musimy poprawić mocowanie każdej deski :-(

 

Przy okazji - ktoś ostatnio załatwił internet bezprzewodowy w Stanisławowie Pierwszym? Spawdziłem już chyba wszystko i zaraz się cofnę do ery przed-internetowej.

 

Pozdrawiam

P.R.

 

ps - witam sąsiadów ze Stanisławowa

 

no właśnie mówią ludziki że koniecznie muszą sztachety poleżeć aż przeschną inaczej efekt jak u Ciebie

Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy,

Proszę o namiary na sprawdzonego kominkarza - do montażu wkładu, dgp i obudowy. Ewentualnie podzielcie się również gdzie kupiliście wkłady.

 

Dzięki serdeczne!

Blanka

 

u mnie od jutra będą panowie z centrum komina z Zielonej Góry, cenowo bardzo rozsądni nie to co w Warszawce.

Czy polecam zobaczymy na kilka dni.

:wink:

 

Hej,

Też mam już od nich ofertę i przyznaję, że jest dobra cenowo. Daj znać jak im pójdzie montaż. Poproszę też o fotki. Jaki wkład wybrałeś?

 

Blanka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy,

Proszę o namiary na sprawdzonego kominkarza - do montażu wkładu, dgp i obudowy. Ewentualnie podzielcie się również gdzie kupiliście wkłady.

 

Dzięki serdeczne!

Blanka

 

u mnie od jutra będą panowie z centrum komina z Zielonej Góry, cenowo bardzo rozsądni nie to co w Warszawce.

Czy polecam zobaczymy na kilka dni.

:wink:

 

Hej,

Też mam już od nich ofertę i przyznaję, że jest dobra cenowo. Daj znać jak im pójdzie montaż. Poproszę też o fotki. Jaki wkład wybrałeś?

 

Blanka

 

Montaż jeszcze w tej chwili trwa i nie mam żadnych zastrzeżeń do panów, a wkład miałem wcześniej zakupiony, ale nie u nich, załatwiłem sobie przez hydraulika mojego, bo on mi sprzedał kominek z płaszczem wodnym w dobrej cenie razem z jego podłączeniem do instalacji.Mam Makroterma.

Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOntaż obudowy kominka zakończony, z czystym sumieniem mogę polecić firmę pana Daniela, Centrum Komina z Zielonej Góry. Ceny bardzo przystępne, ekipa sprawna, montaż dokładny i porządkują po sobie "teren działania".

Oby tylko takie ekipy były to mniej stresów by nas czekało podczas budowy naszego domu.

pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOntaż obudowy kominka zakończony, z czystym sumieniem mogę polecić firmę pana Daniela, Centrum Komina z Zielonej Góry. Ceny bardzo przystępne, ekipa sprawna, montaż dokładny i porządkują po sobie "teren działania".

Oby tylko takie ekipy były to mniej stresów by nas czekało podczas budowy naszego domu.

pozdrawiam :wink:

 

Konrad - dzięki za relację - prosimy o fotki! My też raczej skorzystamy z usług Centrum Komina. Na razie czekamy na projekt kominka. Wkład będzie najprawdopodobniej Dovre 2180 (powietrzny z dgp), obudowa z piaskowca.

 

Pozdrawiam,

Blanka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś 'szukał' internetu w Stanisławowie Pierwszym - WiiMax Netii brak zasięgu (2/3 kreski a powinno być 6). Dlatego ponoć szukają terenu pod maszt.

 

Pozdrawiam

P.R.

 

Ja mam jeszcze gorzej... piękny niebieski most zasłania wszystko. Netię mierzyli - bez szans, teraz lece na blueconnect z Ery - cieniutko, mimo, ze mam dodatkową antenkę. Jak tak dalej pójdzie zostanie TPSA, czego staram się za wszelką cenę uniknąć... Dupa, dupeczka...

 

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas nawet TPSA się wypieła. W czerwcu nie było możliwości technicznych, teraz sprawdzają ponownie ale raczej spodziewam się odpowiedzi negatywnej. Dziś biorę Orange Freedom Pro i potestuję.

 

Update 10:23 właśnie dzowniła Pani z TPSA, że w poniedziałek przyjadą Panowie sprawdzić możliwości montażu. Szok ;-)

Zobaczymy jaki będzie efekt.

 

Pozdrawiam

P.R.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Szukam ekipy która wykona ocieplenie wraz z materiałami w okolicach Nieporętu.

Czy możecie kogoś polecić ? Powierzchnia 165 m2 dom + 20 m2 w garażu, podmurówka, parapety i podbitka. Tynk sylikatowy, styropian 12 cm. Cena jest istotna.

 

Pozdrawiam

 

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Szukam ekipy która wykona ocieplenie wraz z materiałami w okolicach Nieporętu.

Czy możecie kogoś polecić ? Powierzchnia 165 m2 dom + 20 m2 w garażu, podmurówka, parapety i podbitka. Tynk sylikatowy, styropian 12 cm. Cena jest istotna.

 

Pozdrawiam

 

Robert

 

ja niby mam solidną ekipę ale sama robocizna w zeszłym roku to 75 zł/ m 2, nie wiem jak się to ma co dzisiejszych cen. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

A ja z kolei potrzebuję namiary na kogoś, kto po przystępnych cenach ogrodziłby mi działkę siatką (podmurówka lub gotowe betonowe elementy). A jakby jeszcze dał radę postawić ogrodzenie betonowe od frontu (śmietnik, słupki i przęsła) to już byłoby naprawdę extra. :D Macie kogoś takiego. Będę baaaardzo wdzięczny za namiary.

pozdrawiam Q

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...