Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

NIEŚMIAŁO GRUPA NIEPORĘT I OKOLICE


jaspio

Recommended Posts

Witam wszystkich,

mieszkam w stanislawowie pierwszym przy ulicy przyszlosc, czy ktos wie skad tam mozna zalozyc sobie internet??? w netii powiedzieli ze niestety nie maja tam zasiegu, nie posiadam linii telefonicznej i raczej ciezko o nia bedzie, z tego wzgledu ze droga ktora idzie przy moim domu jest prywatna. Czy ktos moze polecic jakis dobry i dosyc szybki intenet w tej okolicy???

 

Ja mieszkam w Aleksandrowie i robiłam dość dokładne rozpoznanie. Jest operator w Nieporęcie, ale u mnie nie ma zasięgu. Ostatnio znacznie poprawiła się jakość netu Ery, z czego korzystam. A mając dodatkową antenkę - dostępną w punktach Ery, można już cokolwiek zdziałać. Na chwile obecną lecę na malutkiej antence i mam 1,8m, sąsiad ma czwórkę na dużej antenie.

 

Pozdrawiam

M.

 

4mb????? czy 4 metry?? sorry ale nie skumalem. No wlasnie wiem, ze jest jakis facet, ktory dostarcza net droga radiowa, niby 1mb za 50zl, sasiedzi maja, ale podobno chodzi to tak ze az plakac sie chce. Co do ery, to wlasnie sie nad nia zastanawiam, tez z tego wzgledu, ze ostatnio rozmawialem z wlascicielem domu handlowego anna, i u niego maja budowac na dachu nowego sklepu nadajnik ery, niby ma powstac w przeciagu miesiaca jak mi powiedzieli ludzie z ery, ktorzy tam ogladali to wszystko na miejscu. Ja mieszkam jakies 800m po drugiej stronie kanalku i tam mam problem u siebie w domu z zasiegiem z orange, przerywa i zrywa rozmowy, wiec troche sie boje i tej ery. A czy ktos ma orange freedom??? jak to wogole chodzi???

 

ps. czy moglabys mi wyslac na pw o jaka antene dokladnie chodzi... jakis link z allegro czy cos podobnego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

4mb????? czy 4 metry?? sorry ale nie skumalem. No wlasnie wiem, ze jest jakis facet, ktory dostarcza net droga radiowa, niby 1mb za 50zl, sasiedzi maja, ale podobno chodzi to tak ze az plakac sie chce. Co do ery, to wlasnie sie nad nia zastanawiam, tez z tego wzgledu, ze ostatnio rozmawialem z wlascicielem domu handlowego anna, i u niego maja budowac na dachu nowego sklepu nadajnik ery, niby ma powstac w przeciagu miesiaca jak mi powiedzieli ludzie z ery, ktorzy tam ogladali to wszystko na miejscu. Ja mieszkam jakies 800m po drugiej stronie kanalku i tam mam problem u siebie w domu z zasiegiem z orange, przerywa i zrywa rozmowy, wiec troche sie boje i tej ery. A czy ktos ma orange freedom??? jak to wogole chodzi???

 

ps. czy moglabys mi wyslac na pw o jaka antene dokladnie chodzi... jakis link z allegro czy cos podobnego...

 

Taaaaak, internet na 4 metry... hehehe

 

Ja sprawdzałam orange i to całkiem niedawno - 236 kbs i nic więcej. Plus podobnie. Co do anteny muszę się przejść do sąsiada, wiem, że ma nowy modem erowski huaweia, myślę więc, że jak byś poszedł do salonu Ery, to Ci podpowiedzą.

 

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo, halo

tu świeżo upieczony (a właściwie napalony) pelletowiec. Na razie spaliłem dwa worki Barlinka, ale kolega z Kątów . ma jakiś namiar na sprawdzony pellet dębowy z Żuromina - może we trzech uda się zamówić wspólny transport

pozdrawiam

Jarek

 

Jestem za!!! Jakby co, to mój domek to ten nowy z płotkiem, przy przedszkolu :) Co prawda w środku jeszcze trwają prace wykończeniowe, ale zapraszam na kawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

 

mam do sprzedania stemple w dużych ilościach- nie liczylam , ale na pewno więcej niż 200sztuk.

 

deski szalunkowe- luzem, niektóre zbite w szalunki.- nie liczyłam ilości, deski calowe, w różnych długosciach.

 

ok 100 sztuk cegły klinkierowej Roben 16.

 

siatka leśna na ogrodzenie tymczasowe- mogę dorzucić gratis do zakupów :)

 

tel. 60 30 40 777 Monika

 

odbiór- okolice Legionowa k/Warszawy.

transport własny, mogę dać namiary na samochód który nam przywoził.

 

w niedzielę policzę i bedą dokładniejsze informacje, ale zapraszam chętnych :D

 

mam też nadmiar ziemi i chętnie odstąpie- jeśli ktoś potrzebuje wyrównać działkę- wg oceny fachowego oka- ilośc "1 kamaz"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Polecam super ekipę od podbitki.

U mnie Panowie robili 1,5 dnia i wyszło super fajnie i co najważniejsze - tanio.

Polecam

Można się powołać na Krzysztofa z ul. Bieszczadzkiej

Artur Niedźwiecki, Lares ,501-662-245

 

Proszę się powołać na Krzysztofa z ul Bieszczadzkiej to może będzie rabacik

 

Witam!

 

Skorzystałem z polecanej na tym Forum firmy P.H.U. „LARES” Artur Niedźwiecki (http://www.talares.com, 501-662-245). Wykonali u mnie podbitkę z paneli Boryszewa (trzy szczyty plus lukarna). Terminowo i sprawnie. Pisemna umowa, faktura i gwarancja. Dobry kontakt telefoniczny i mailowy z p.Arturem. Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy ktoś z szanownych forumowiczów korzystał z usług brukarskich firmy Mark-Bruk z Ząbek ? Adres strony http://www.mark-bruk.waw.pl/

Generalnie jestem w końcowej fazie dogadywania się odnośnie ułożenia kostki brukowej i jeszcze chciałbym się podpytać czy ktoś z nimi już współpracował.

 

Pozdrawiam.

Paweł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam sąsiadów.

Podpowiedzcie mi proszę, jak głęboko trzeba wpuścić w ziemię podmurówkę pod siatkę, coby kury nie wydziobały? :p

Może też kto podpowie gdzie kupić furtkę i bramę przesuwaną taką do obłożenia sztachetkami? nigdzie tego nie mogę znależć...

pozdrawiam Q

 

podmurówkę u mnie wkopali na jakies 30cm, co prawda kur w okolicy nie widziałem,ale moze wystarczy...

 

bramę i furtkę to na zamówienie możesz kupić np w Rembleszczyźnie przy rondkach. Własnie mi zamontowali- solidnie i ceny przyzwoite.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

mam do polecenia sprawdzonego i solidnego fachowca od wykańczania domu, remontu (głównie gipso-karton, gładź, malowanie, panele). U mnie właśnie kończy pracę, a następna mu się opóźniła, więc będzie niebawem "do wzięcia". Ja też znalazłem do niego namiar na tym forum i jestem b. zadowolony.

Jest bardzo dokładny chociaż niezbyt szybki, głównie dlatego, że działa sam. Ale jeśli komuś nie bardzo zależy na czasie, a na jakości pracy - polecam!

P. Piotr – tel: 798 943 938

 

Pozdrawiam,

Osman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Czy ktoś z Szanownych Sąsiadów mógłby polecić ekipę od docieplenia poddasza+płyty GK- jak to u Was wyglądało za cenę robocizny za metr?

 

Powoli rozglądam się też za ekipą od elewacji- będę bardzo wdzięczny za jakieś sprawdzone namiary.

 

u mnie właśnie schną i tynki gipsowe - równo, dość szybko,a cenowo 26zl/m z materiałem -jeśli ktoś reflektuje to się podzielę namiarami.

 

pozdrawiam

J

 

Z czystym sumieniem mogę polecić ekipę, która wykonywała u nas docieplenie poddasza (Rockwool 2 x 15cm) z zabudową k-g Rigips. Jesteśmy bardzo zadowoleni - robota została wykonana sprawnie i dobrze, za rozsądne pieniądze (40zł/m2 w tym 2-krotne szpachlowanie k-g po całości) i przy tym bardzo czysto.

 

Ta sama ekipa wykonuje również tynki i elewacje - u mnie zrobili ponad 1000m2 tynków wewn. i zewn. cem-wap., boniowanie okien, parapety zewnętrzne z klinkieru oraz różne prace wykończeniowe (w tym glazurę). Ceny bardzo przystępne, gorąco polecamy, w razie zainteresowania zapraszamy na wizję lokalną :-). W ciągu dwóch najbliższych tygodni jest możliwość bezpośredniego kontaktu z szefem firmy u nas na budowie.

 

Wiem, że dość niespodziewanie zwolnił im się termin na za 2-3 tygodnie.

Podaję namiar: pan Krzysztof Sokół, kom: 661-584-401.

 

Pozdrawiam,

Blanka

 

Niestety muszę po sąsiedzku przestrzec przed panem Sokołem. Wszystko zrobi, wszystko umie (czego nie podważam), tylko nie miałem szansy się przez ponad miesiąc o tym przekonać .... strata czasu! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktoś z Aleksandrowa lub Stanisławowa I i ma wodę ze studni? Czy wymaga ona zakładania stacji uzdatniania? A może jakiś inny tańszy system tak, żeby chociaż nadawała się do mycia... U mnie ponoć stacja konieczna ale pewności niemam, czy niechcą mnie naciągnąć....

pozdrawiam i wdzieczny będę za info.

Q

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktoś z Aleksandrowa lub Stanisławowa I i ma wodę ze studni? Czy wymaga ona zakładania stacji uzdatniania? A może jakiś inny tańszy system tak, żeby chociaż nadawała się do mycia... U mnie ponoć stacja konieczna ale pewności niemam, czy niechcą mnie naciągnąć....

pozdrawiam i wdzieczny będę za info.

Q

 

O wodzie pisaliśmy już wielokrotnie na tym wątku... Wystarczy poszukać.

Ja mam wodę własną, z 11 metrowej studni. Piję surową z kranu. Nie jest krystalicznie przezroczysta, do białego prania dodaję Vanisha, ale nadająca się. Na razie nie mam funduszy na bzdety, ale w przyszłości będę chciała założyć filtr, z tego, co ktoś tutaj opowiadał to rząd wielkości 3 tys.

Aha, mieszkam w Aleksandrowie.

 

Pozdrawiam

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...