Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

NIEŚMIAŁO GRUPA NIEPORĘT I OKOLICE


jaspio

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Czy ktoś z Szanownych Sąsiadów mógłby polecić ekipę od docieplenia poddasza+płyty GK- jak to u Was wyglądało za cenę robocizny za metr?

 

Powoli rozglądam się też za ekipą od elewacji- będę bardzo wdzięczny za jakieś sprawdzone namiary.

 

u mnie właśnie schną i tynki gipsowe - równo, dość szybko,a cenowo 26zl/m z materiałem -jeśli ktoś reflektuje to się podzielę namiarami.

 

pozdrawiam

J

 

Z czystym sumieniem mogę polecić ekipę, która wykonywała u nas docieplenie poddasza (Rockwool 2 x 15cm) z zabudową k-g Rigips. Jesteśmy bardzo zadowoleni - robota została wykonana sprawnie i dobrze, za rozsądne pieniądze (40zł/m2 w tym 2-krotne szpachlowanie k-g po całości) i przy tym bardzo czysto.

 

Ta sama ekipa wykonuje również tynki i elewacje - u mnie zrobili ponad 1000m2 tynków wewn. i zewn. cem-wap., boniowanie okien, parapety zewnętrzne z klinkieru oraz różne prace wykończeniowe (w tym glazurę). Ceny bardzo przystępne, gorąco polecamy, w razie zainteresowania zapraszamy na wizję lokalną :-). W ciągu dwóch najbliższych tygodni jest możliwość bezpośredniego kontaktu z szefem firmy u nas na budowie.

 

Wiem, że dość niespodziewanie zwolnił im się termin na za 2-3 tygodnie.

Podaję namiar: pan Krzysztof Sokół, kom: 661-584-401.

 

Pozdrawiam,

Blanka

 

Niestety muszę po sąsiedzku przestrzec przed panem Sokołem. Wszystko zrobi, wszystko umie (czego nie podważam), tylko nie miałem szansy się przez ponad miesiąc o tym przekonać .... strata czasu! :evil:

Odradzam stanowczo. Nie tylko z w/w powodów ale partactwa. Zero dokładności, nie kleją paroizolacji nawet w łazienkach, choć twierdzą, że to robią: oszustwo. Widać przez forum dostali za dużo zleceń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Witam sąsiadów.

Podpowiedzcie mi proszę, jak głęboko trzeba wpuścić w ziemię podmurówkę pod siatkę, coby kury nie wydziobały? :p

Może też kto podpowie gdzie kupić furtkę i bramę przesuwaną taką do obłożenia sztachetkami? nigdzie tego nie mogę znależć...

pozdrawiam Q

 

podmurówkę u mnie wkopali na jakies 30cm, co prawda kur w okolicy nie widziałem,ale moze wystarczy...

 

bramę i furtkę to na zamówienie możesz kupić np w Rembleszczyźnie przy rondkach. Własnie mi zamontowali- solidnie i ceny przyzwoite.

pozdrawiam

 

U mnie również na ok 30 cm. Własnie skończyli, więc teraz czekam tylko na kury :) Całe ogrodzenie wykonała dla mnie jedna firma - kompleksowo beton + siatka + przęsła, razem z podłączeniem automatu do bramy, elektrozaczepu, itp. Bardzo dokładni, sami robią przęsła, bramy furtki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktoś z Aleksandrowa lub Stanisławowa I i ma wodę ze studni? Czy wymaga ona zakładania stacji uzdatniania? A może jakiś inny tańszy system tak, żeby chociaż nadawała się do mycia... U mnie ponoć stacja konieczna ale pewności niemam, czy niechcą mnie naciągnąć....

pozdrawiam i wdzieczny będę za info.

Q

 

U mnie niestety uzdatnianie (odżelaziacz) okazało się nieodzowne. Woda ze studni głębinowej (30m) nie nadawała się do niczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałbym odświeżyć temat dostępu do Internetu w naszej okolicy. Temat chyba jakiś czas temu poruszany, ale może coś sie zmieniło, a moja przeprowadzka z Wa-wy coraz bliżej, wiec nie chciałbym stracić możliwości podłączenia się do sieci... :)

 

Czy ktoś ma wieści kto może dostarczyć stabilny szerokopasmowy Internet w Stanisławowie Pierwszym? Pomijam oferty GSM, bo o ile się zdążyłem zorientować, to wszystkie mają większe lub mniejsze limity transferu.

 

Pozdrawiam,

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjmę ziemię lub piach, najlepiej w dużych ilościach (powyżej 100m3), Nie mam wymagań odnośnie jakości. Pokrywam całkowity koszt transportu w promieniu 5km. W przypadku większych odległości szczegóły do ustalenia.

 

Lokalizacja w linku poniżej

 

http://maps.google.pl/?ie=UTF8&ll=52.363991,21.047616&spn=0.011898,0.038581&z=15

 

Tel. 605 105 600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w sumie nie jestem z waszej grupy, bo mam domek w Dosinie, kolo Skubianki, ale nie ukrywam ,ze czesto korzystam z tego forum.

Mam do was pytanie odnosnie odbioru budynku, jakie trzeba dokumenty i ile czasu to trwa. Druga sprawa to poszukuje sprawdzonej ekipy do oblozenia schodow betonowych drewnem. Bardzo zalezy mi na czasie , bede wdzieczna za odpowiedz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...

Witam,

 

Powoli zaczynamy odliczać tygodnie do szczęśliwego finiszu budowy i dojścia do takie stanu wykończenia (budowy- nie nas) który pozwoli na upragnione zamieszkanie.

 

Jednak już teraz coraz częściej zastanawiam się czy można jakoś przyspieszyć dwie sprawy

 

1. Droga dojazdowa -ul. Poziomkowa w Józefowie, która od kilku miesięcy jest własnością gminy Nieporęt i jesienne roztopy + ciężarówki załatwiły ją tak, ze przejechanie zwykła osobówką dostarcza sporej porcji adrenaliny. Może ktoś z Was skrzykiwał sąsiadów i z sukcesem wywierał wpływ na gminę by choć trochę naprawili Wam drogę?

 

2. Stały prąd. Mamy prowizorkę budowlaną użyczoną od sąsiada i teoretycznie w naszych warunkach przyłącza jest mowa o tym ze postawią stację transformatorową i położą kable do maja 2010, ale jesienią żadnych informacji o postępach prac projektowych nie było. Czy ktoś z Was miał podobną sytuację?

 

pozdrawiam wraz z Noworocznymi życzeniami dla wszystkich budujących w okolicy.

 

Jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostało mi trochę dachówki Sirius 13 brązowej. Głównie podstawowa ale też parę gąsiorow i bocznych. Ilość tak ze 2-3 taczki (nie mam czasu dziś tego policzyć ale jeśli ktoś będzie na serio zainteresowany to się zmuszę :) ). Jesli ktoś potrzebuję i może sam po to podjechać (Białołęka, ulica Mochtynska) to proszę o kontakt. Cena powiedzmy 50% sklepowej (na pewno się dogadamy).

 

pozdrawiam,

Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Ponawiam pytanie o namiary na projektanta od dróg (w Polsce jest ich chyba z 5, sądząc po ilości odpowiedzi :-(

 

Pozdrawiam

P.R.

Witam!

Nie wiem czy jeszcze ktoś z uprawnieniami jest Ci potrzebny, ale w razie czego służę namiarami. Istotne jest również to czym miałby się zająć Pan projektant (jak mniemam pewnie projekt zjazdu gospodarczego...)

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Szukam kogoś kto jest zainteresowany zakupem przydomowej oczyszczalni, najlepiej ze Stanisławowa Pierwszego - chodzi o rabaty.

Ja wstępnie zainteresowany jestem Aquamatic STM .

Czy ktoś z was coś takiego posiada i może mi polecić bądź nie tą lub inną oczyszczalnię ?

 

Witam,

 

Jestem zainteresowany POŚ ze złożem bilogicznie czynnym. Najtańszą, która mi się podoba znalazłem w JFC. Może ktos jeszcze chce przyłączyc się do negocjacji z dostawcą. Proszę o maila na privet.

Będę wdzięczny za opinie na temat tej technologi oczyszczania: skuteczności kosztów, trwałosci, itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam po dłuższej nie obecności:)

 

Wreszcie udało się nam zakończyć proces walki z administracją i na początek maja planujamy START!!! :))

W związku z tym mam pytanie o jakiegoś kierownika budowy, którego moglibyście nam polecić - kogoś kto jest wart zatrudnienia i przykłada się do swojej pracy:)

 

Dzięki za wszystkie podpowiedzi i pozdrawiam..:)

Marta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...