Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Mieszkamy też w Rudzie Śląskiej.Budować sie mamy (kiedy??????,może nie za długi czas )w miejscowości Kalety-Zielona tez na Śląsku).Pozdrawiamy budujacych się Ślązaków.

 

to ja cie zaskocze :lol:

mieszkamy kolo Rudy -w Bytomiu

a budowac sie bedziemy w Psarach -kolo Kalet :p :p :p :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zdradzę skąd jestem, dopiero jak wygram przetarg na dzialkę! Wolę szczegółów strategicznych nie zdradzać zawczasie. Byle do lipca !

Witam wszystkich, szczególnie serdecznie nowoprzybywających, dopierozaczynających, świeżonawróconych na nową(starą) filozofię "bylenaswoim".

 

Tutaj jestem DZIENNIK ale czy BUDOWY ? To się okaże.

Marzeniem moim jest, aby ktoś chociaż "cześć" mi powiedział... Jaki byłbym szczęśliwy... :wink:

 

A teraz, skoro zdobyłem już chwilę Waszej uwagi, już na serio: mamy ponad czterdzieści lat na karku, dwie córki - starsza to zbuntowana szesnastka, młodsza o cztery lata - też nie da sobie w kaszę dmuchać :wink:. Mieszkamy w malutkim miasteczku, w bloku, na 50 m2 w dwóch pokojach z kuchnią przerobionych na kuchnię z trzema pokojami z niepełnosprawną "Babcią" (SM). Kto wie o co chodzi - chylę mą siwą głowę.

 

Więc zbrzydła nam po dwudziestu latach ta ciasnota, obijanie się o meble ble ble ble... i zrodził się - a właściwie zmartwychstał - szalony pomysł, aby na następne dwadzieścia lat pogrążyć się w nędzy i rozpaczy - czyli dołączyć do sekty Budujących Własny Dom.

Niniejszym chciałbym złożyć kondolencje współwyznawcom, natchnionym Braciom i Siostrom z odłamu "Jakoś Musi Się Udać" a w szczególności ortodoksom z "Nie Mam Wyścia" w powodu zadziałania prawa popytu i podaży na rynku materiałów i usług budowlanuych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...