Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

AMICA - wątek zbiorczy o sprzęcie kuchennym. Opinie, modele, zdjęcia


Slawek 1719499182

Recommended Posts

Mam zamiar kupić takie oto produkty Amici :

 

* Piekarnik AMICA EBF8551 ew. EBF6521 ale skłaniam się bardziej ku 8551 ze względu na teleskopowe prowadnice

 

http://www.amica.com.pl/pl,produkt,fusion,ebf8551,691,2.html

 

* Płytę Amica PGXZ6411

http://www.skapiec.pl/site/cat/328/comp/1300713

 

 

* Kuchenkę mikrofalową Amica AMM 20 BIM

 

http://www.amica.com.pl/pl,produkt,kuchenka-mikrofalowa,amm20bim,461,2.html

 

Oczywiście piekarnik i mikrofala do zabudowy w słupku. Taki wybór ze względu na koszty :-)

 

Czy myślice,że to dobry wybór? Będę wdzięczna za wszystkie sugestie,bo za chwilę będę musiała zakupić :sick: I jeszcze jedno,może doradzie jakichś ZAUFANY sklep internetowy ?Jak na razie na electro.pl ceny są ok,ale nic o tym sklepie nie wiem :/

MIKRO.jpg

8551.jpg

MIKRO.jpg

8551.jpg

PŁYTA.jpg

Edytowane przez IZA30
dopisek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 335
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

W wynajmowanym mieszkaniu miałam pralkę amica i nie dość, że strasznie głośna, to jeszcze nalewała sobie za dużo wody, która w trakcie prania wylewała się drzwiczkami... Nie wiem, czy była to wina zepsutego czujnika, czy czegoś innego, ale niezależnie od "naładowania" ubrań, raz wylewała a raz nie i ciężko było wyczaić, jak ją ustawić... Może i była to tylko drobna awaria, ale pralka miała niecały rok i to mnie strasznie dziwiło, że tak nowa pralka a już się psuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Moja historia ze sprzętem AMICA.

 

W pierwszym piekarniku po jakiś 3 latach wypadła zewnętrzna szyba w drzwiach. Drugi piekarnik w innym mieszkaniu tez kupiliśmy AMIKI (konkurencyjna cena ) i tez po jakiś 3 latach wypadła szyba tym razem wewnętrzna, po prostu narożniki przytrzymujące tą szybę nie mogą fizycznie wytrzymać dłuższego czasu ( wystarczyło dać je metalowe tak jak całość ramki podtrzymującej ). Mikrofala do zabudowy , też padła po 3 latach. Nie polecam, ogólnie wypadają bardzo korzystnie cenowo ale z jakością jest kiepsko, sprawdza się powiedzenie ze tanie rzeczy są dla bogatych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
Ja z kolei zastanawiam się nad kupnem pralki tej marki. Wolałbym nie wydawać więcej. Ma ktoś może pralkę od nich? Jak się sprawdza? Dodam, że na bajerach mi nie zależy, podstawowe funkcje, mała awaryjność i żeby była w miarę cicha.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei zastanawiam się nad kupnem pralki tej marki. Wolałbym nie wydawać więcej. Ma ktoś może pralkę od nich? Jak się sprawdza? Dodam, że na bajerach mi nie zależy, podstawowe funkcje, mała awaryjność i żeby była w miarę cicha.

 

Odradzam,

tanie i dobre:

Indesit, Hotpoint, Zanussi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months później...
Ja posiadam lodówkę Amica od niemalże 5-ciu lat. Jak na razie nie ma problemów, tylko ostatnio czasami głośniej działa. Mam też kuchenkę elektryczną kupioną w tym samym czasie - płyta O.K., piekarnik mam wrażenie, że czasowo dłużej wychodzi żeby ciasto upiec w porównaniu do starej kuchenki. Nad zmywarką zastanawiam się teraz jakiej firmy. Niby mamy na oku jedną Amice, jednak coś mnie wstrzymuję przed zakupem. Chyba mało opinii o jej zmywarkach, a zachwalanie Boscha lub Siemensa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, użytkuję piekarnik Amica EBI8873 od września 2013.

Piekarnika używam sporadycznie głownie wypieki i większe imprezy a zaczyna w nim odchodzić emalia w środku w 2 miejscach i w miejscu pontowania górnej grzałki do boku piekarnika. Pojawiły się 3 odpryski a miejsca obok nich są popękane dookoła i kwestią czasu jest kiedy i one odprysną.

Oczywiście złożyłam reklamację, wysłałam zdjęcia i czekam na odzew.

Czy ktoś z was miał podobny problem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 1 month później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co specjalnego ma integra że warto dołożyć?

 

a co powiesz o tym

http://allegro.pl/zestaw-bosch-hev-434350-npd-615-deu-wozkowy-i4287058741.html

 

Poza stylistyką (kwestia gustu) Integra ma lepsze wykończenie w detalach i lepiej rozwiązaną powłokę "antyfingerprint".

 

a co do linka, najdroższy serwis pogwarancyjny i wózek w piekarniku to porażka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...