Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Gdzie postawi? telewizor?


Gość

Recommended Posts

Nie jestem specjalnym zwolennikiem tiwi ale chyba jednak w domu się przyda. Tylko problem gdzie go postawić, w salunie nie chcę bo będzie rozpraszać podczas wizyt gósci, w sypialni (miejscu w sumie intymnym) trudno będzie oglądać z nie-domownikami. Co zatem zrobić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hi, hi. To faktycznie problem. Ja też nie wiem gdzie go postawić /przez ostatnie lata nabawiłam się "uczulenia" na wiecznie włączony tv/. Najchętniej zamiast telewizora wpatrywałabym się w palący się kominek lub na "zielone" w ogrodzie. Dzieci jednak żądają bajek i chyba postawię go.... w kuchni. Wieś ma ta zaletę, że nie ma "kablówki" i jest szansa, że część programów będzie się kiepsko odbierać. A talerz "satelity" nie pasuje do dachówki :razz:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majka - moje dziecko musi mieć wiecznie włączoną muzykę. Ponoć muzyka wpływa na lepszy rozwój dziecka, więc jak był malutki, to "ładowaliśmy" go. Jak zaczął chodzić, to teraz sam pilnuje "doładowywania". Dzieci lepiej niech biegają po trawce czy śniegu. Ja swojego będę zniechęcał do TV, choć może udzieli mu się komputeromania :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie postawię w sypialni ponieważ moja druga połowa zazwyczaj zasypia przy oglądaniu i to ja budzę się w nocy i go wyłączam. Pewnie będzie stał w saloonie tylko niezbyt wiem gdzie. W jedynym miejscu gdzie by pasował planujemy kominek. Na suficie też nie powieszę bo mam antresolę :smile: Także problem wyboru miejsca zostawiam sobie na dużo później - najlepszy byłby taki na kółkach, wysuwany w razie konieczności a na codzień schowany gdzieś w szafie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie całkiem dokładnie się wypowiedziałam. Mam uczulenie na tv nie z powodu bajek oglądanych przez dzieci, ale na wiecznie "idące" seriale, ulubione przez moją teściową. Ponieważ od 10 lat mieszkaliśmy razem, byłam dręczona tv /a jak któreś z dzieci cytowało treść z 1575 odcinka, to nóż w kieszeni mi się otwierał/. Wiem, wiem, należy udać się do specjalisty. :razz:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Czasem mam ochotę wywalić TV przez okno. Jak się zepsuł magnetowid to z premedytacją nie naprawiłem i mam jeden element mniej.

Po dwóch latach posiadania Wizji TV nie przedłużyłem i zlikwidowałem to cholerstwo i muszę Wam powiedzieć, że 4 programy całkiem wystarczą. A i tak z żoną walczę o nieoglądanie gówienek typu Bar, Big Brother i innych.

Ja się uprze to w tym czasie przeglądam Forum ale nie o to chodzi, żeby żyć oddzielnie.

 

Wracając do sedna. Zdecydowanie w salonie, ale miej silną wolę, żeby wyłączać TV jak Cię odwiedzą goście albo żona chce posłuchać muzyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Zelazny - no to pięknie Ci się będą rozwijały roztocza w tej wykładzinie.

Snowdarf - ja żyję w zasadzie bez TV, ale inni czasem oglądają toto.

Rafter - moja żona na szczęście nie ogląda BB, B i innych tym podobnych głupot, ale za to jakieś "M jak miłość", "Klan" i "Na dobre i na złe". Z wyjątkiem tego ostatniego to klasyfikuję tego typu "produkcję" tuż nad reality i południowoamerykańskimi tasiemcami. Laski w tych ostatnich są niezłe, ale aktorki z nich żadne.

Alanta - ja pociągnę sobie rurki do różnych pokojów i teoretycznie będzie możliwość wprowadzenia do sypialni kabla TV, ale póki co poleci tam tylko telefon i Ethernet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...