Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Gdzie postawi? telewizor?


Gość

Recommended Posts

Tak czytam Wasze wypowiedzi i myślę, że zamiast dostępnego domku (taniego i małego ) budujecie dworki i pałace skoro macie miejsce na osobny pokój telewizyjny i rozrywkowy! Gdy zamieszkacie to nie będzie czasu oglądać telewizji, bo trzeba będzie sprzątać i zarabiać aby utrzymać te salony i pokoje. Pozdrowienia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również zastanawiałam się czy TV ma stać w salunie, szczególnie po jakiejś wypowiedzi na łamach Muratora i myślę że madrej, salon=kominek=integracja rodzinna=widok na ogród itp. Dlatego też w moim domku (troche pozmienianym w środku-D33) do salonu dołączyłam pokój na dole (otwarty lub zamknięty dwuskrzydłowymi drzwiami suwanymi-chowanymi w ścianie) i będzie to pokój telewizyjny, wygodne duże mięciutkie kanapy, TV i sprzęt.

Niby to niezgodne ze sztuką feng szu ale w sypialni fajnie się ogląda telewizje też...

Jakby tak pomyśleć to i w kuchni jak się cos tam robi to i tam malutki TV(jak w hameryce mają) :smile:

hmm wszystko zależy od upodobań domowników... jestem teraz na etapie instalacji elektrycznej telefonicznej i antenowej, znając siebie i swoje zamiłowanie do przemeblowań robie wszystkie gniazda na zapas, w saluunie kumpielowym też mam gniazdo TV (pan elektryk dziwnie na mnie patrzył, no ale co ja tam w przyszłości wymyśle....

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też lubię prsototę w wystroju wnętrza, ale bez przesady...

czasami widzę jak ludzie "umiłowani" w nowinkach i chcący mieć wszystko najlepsze i najmodniejsze starają się meblować pokoje z zasadami feng-szu

widziałem juz kilka mieszkanek zrobionymi na SZENG - FUJ

 

wiec kochani - nie przesadźcie w meblowaniu i wyposażaniu - czasami niedomiar wygląda lepiej niż nadmiar...

 

pozdrowka

snow

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...