Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

wzorem Grześka - kotły i nie tylko w dobrych cenach


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 months później...
  • 4 weeks później...

Witam,

Szukam pieca gazowego wiszącego z otwartą komorą spalania do ogrzania mojego domu (ok 180 m^2 powierzchni użytkowej (ok 75 na parterze + ok 105 na poddaszu) + ok 25 m^2 podłogówki - 3 łazienki, kuchnia, komunikacja na parterze) i przygotowania C.W.U. Dodatkowo do instalacji chciałem wpiąć kominek z płaszczem wodnym.

Myśałem o jakimś piecyku jednofunkcyjnym + zasobnik (obecnie na 2 osoby, ale będzie więcej więc myślę, że 120 l powinno wystarczyć).

Chciałem zatem prosić o przygotowanie niedrogiej oferty cenowej na taki zestaw: piec + zasobnik + reg. pokojowy + osprzęt niezbędny podłączenia pieca do instalacji + montaż + transport (+ może grzejniki?) + kominek z płaszczem wodnym (chyba Turbokominek I z Makrotermu, 18kw).

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
Gość 1950

odpowietrznik w kotle po napełnieniu instalacji i odpowietrzeniu jej powinien być zakręcony,

nazywa się to wprawdzie odpowietrznik automatyczny, ale niektóre typy leją, w takim przypadku zakręcić i użytkowac co dalej,

serwisowi się nie dziw, bo to nie rzutuje na pracę instalacji, ale powinien Ci to przynajmniej powiedzieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Witam,

 

jaka byłaby cena (najlepiej ostateczna a nie wywoławcza ;) , bo mam już kilka ofert) za DeDietricha Elitec (żeliwny stojący atmosferyczny) w wersji z umieszczonym w jednej obudowie zasobnikiem 110l z anodą tytanową i sterowaniem E1?

 

Podczas rozmów z osobami zajmującymi się CO, spotkałem się z opinią że wszystkie wiszące kotły niekondensaty (niezależnie od producenta) to "zabawki" dobre do małych mieszkań, ale nie do domów... prawda li to? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...