Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

wzorem Grześka - kotły i nie tylko w dobrych cenach


Recommended Posts

  • 3 weeks później...
  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

zacznę od rzeczy przykrych

od stycznia podwyżka De Dietricha o 2,5%

 

a teraz rzeczy przyjemniejsze,

 

MCA 15 6950 zł brutto

 

MCA 15 BS 100 8590 zł brutto,

 

MCA 15 BS 150 8800 zł brutto,

 

MCA 25 7150 zł brutto,

 

MCA 25 BS 100 9050 zł brutto,

 

MCA 25 BS 150 9100 zł brutto,

 

warunki dwa posty wyżej,

wyjeżdżam na Święta, dlatego można to załatwiać do 22 grudnia

Edytowane przez 1950
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

roslena, sorry, że tak długo,

ale nie za bardzo miałem czas,

 

po kolei,

AD 249 - 368 zł brutto,

czujnik zewnętrzny jest na wyposażeniu każdego kotła i nie ma go w cenniku,

 

wczoraj się dowiedziałem, że nie jadę na święta:(

 

w związku z powyższym dalej istnieje możliwość kupienia po cenach przed podwyżką kociołków

 

MCA 15 6950 zł brutto

 

MCA 15 BS 100 8590 zł brutto,

 

MCA 15 BS 150 8800 zł brutto,

 

MCA 25 7150 zł brutto,

 

MCA 25 BS 100 9050 zł brutto,

 

MCA 25 BS 150 9100 zł brutto,

 

warunki się nie zmieniają

przypomnę zasady zamówień i realizacji,

pozostały bez zmian,

 

dla przypomnienia:

- kontakt mailowy lub telefoniczny,

(w sumie nie wiem skąd macie mój numer telefonu,)

 

- uzgodnienie co i za ile chcecie kupić,

 

- po tym uzgodnieniu, należy złożyć mailowo zamówienie z wyszczególniniem dokładnie, co i za ile,

 

- po otrzymaniu zamówienia i potwierdzeniu prze ze mnie dostępności w hurtowni oraz dowiedzeniu się o ewentualnym okresie oczekiwania na towar,

(mogą nie mieć na hurtowni i będą musieli zamówić towar u producenta), wystawiam fakturę VAT Pro Forma na zamówiony towar,

 

- po wpływie pieniędzy na konto, towar będzie do odbioru w hurtowni lub będzie wysłany kurierem w zależności od miejsca dostawy,

przypominam, że jest ponad 50 hurtowni w których można odebrać towar,

 

- w przypadku przesyłki kurierskiej koszt przesyłki około 190 zł,

 

dlaczego taki tok postępowania?

 

wcale się nie dziwię, że ktoś kto zamawia towar może mieć obawy co do tego czy ma pewność bezpieczeństwa swoich pieniędzy,

to normalne,

 

próbowałem kiedyś sprzedać za pobraniem,

ale wynikł pewien problem,

klient zrezygnował i miałem problemy co zrobić z kotłem,

 

dlatego staram się teraz zabezpieczyć siebie a zarazem zabezpieczyć maksymalnie klienta,

temu właśnie ma służyć:

 

- uzgodnienie telefoniczne lub mailowe, wolę mailowe, bo zostawia ślad,

 

- mailowe złożenie zamówienia, bo też zostawia ślad,

 

- faktura ProForma, bo też zostawia ślad,

 

- przelew na konto, bo kolejny raz zostawia ślad,

 

dlatego, wydaje mi się, że taka transakcja jest w pełni bezpieczna dla drugiej strony,

 

poza tym, od 2005 roku, każdy kto kupował dostał zamówiony towar,

w przeciwnym wypadku, nie miałbym racji bytu na tym forum,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 3 weeks później...

1950,

 

Potrzebuję pilnie sterownika do kotła MCA15. Kocioł zainstalowany w kotłowni, przeciągnięty kabel (skrętka), który straszy w salonie, bo w miejscu jego "wyjścia" ze ściany winna być zamontowana konsola sterownika. Rozumiem, że potrzebuję sterownika CDI D.iSystem (przewodowego)? Czy mógłbym mi podesłać cenę i czas oczekiwania na ten sterownik? Sprawa dość pilna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1950 Mam pytanie, poniewaz mam bardzo zle doswiadczenia z Vaillantem eco compact z podłogówką:confused: i powiedziałam ze nigdy więcej!, to eraz muszę wybrać piec innej firmy. Dom będzie miał 3 i pół łazienki;-) Na dole podłogówka i grzejniki kanałowe. Góra kaloryfery. W domu bedzie gaz. Zalezy mi na ciepłej wodzie nawet gdyby były uzywane 3 lazienki na raz. Oczywiscie bedzie cyrkulacja. Podłogówki juz chyba nie chcę, kombinowanie z krzywymi, to jakaś porazka, co serwisant to inne pomysły i ustawienia. A ja zostawałam z chłodna wodą:bash: bo ma małym strumyczkiem lecieć!!!! ech juz nie marudzę, ale szlag mnie trafia do tej pory jak pomyslę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jane Says niestety nie mają w Rzeszowie, trzeba zamawiać, skontaktuj się ze mną, telefon na PW,

 

gosiu, dobór mocy kotła w Twoim przypadku, to przede wszystkim dobór na ogrzewanie ciepłej wody,

przykładowo MCR/II 24 z zasobnikiem 200 l. da Ci wydajność początkową (pierwsze 10 minut poboru) rzędu 220 l. wody o temperaturze 45C a wydajność godzinowa to 660 l. jeżeli Ci to wystarczy to można coś takiego stworzyć, bo zasobnik 200 l. nie występuje w zestawie z tym kotłem,

jeżeli wody będzie mało to trzeba szukać większego zasobnika,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jane Says

gosiu, dobór mocy kotła w Twoim przypadku, to przede wszystkim dobór na ogrzewanie ciepłej wody,

przykładowo MCR/II 24 z zasobnikiem 200 l. da Ci wydajność początkową (pierwsze 10 minut poboru) rzędu 220 l. wody o temperaturze 45C a wydajność godzinowa to 660 l. jeżeli Ci to wystarczy to można coś takiego stworzyć, bo zasobnik 200 l. nie występuje w zestawie z tym kotłem,

jeżeli wody będzie mało to trzeba szukać większego zasobnika,

Dziekuje pięknie, zaraz poczytam na temat tego kotła:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...