Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Pod lasem - komentarze


am

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 260
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Zdjęć nie widać ale sobie można klknąć na zielony domek.

 

BTW. Szybko ci poszło - wszystko 21.10.202 !? :wink:

 

Ech.... szlag mnie trafia jak sobie patrze na takie ładne obrazki i pomyśle, że ja jestem udupiony do wiosny :sad:

 

No i to tempo w urzędach. W naszym powiecie kwant czasu to miesiąc. Np.: na wiosnę tego roku złozyliśmy papierki o KW. Jak się dowiedzieliśmy poczekamy na to jeszcze nie mniej niż dwa lata. Wot siudzba czeławieka ! Chyba się zakopie w kupe liści i prześpie do wiosny.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nad zdjęciami jeszcze pracuję. Na razie przeniosłem na inny serwer, ten w wp jest do d... Mam nadzieję, że coś jednak zobaczycie - proszę o jakiś sygnał od kogoś, komu uda się coś zobaczyć :smile:.

Co do tempa .... pisania dziennika. No cóż - rzeczywistość nie jest taka różowa. Na razie jestem na etapie wspomnień sprzed .. kilku lat. Moja budowa ciągnie się dosyć długo. Właśnie zakończyłem prace w tym sezonie i mam wreszcie czas pobawić się forum i obrazkami. No to teraz nadganiam stracony czas i w ciągu paru(nastu/dziesięciu) dni postaram się dociągnąć do teraźniejszości .

A w urzędzie to nawet Paniom kawy nie zaniosłem - też się zdziwiłem, że tak szybko poszło.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Am obrazków czasem nie widać jeśli masz firewall'a i tam zablokujesz 'advancet options/web/privacy/browsing privacy/referer' Wystarczy dać permit zamiast block dla wybranej domeny i obrazki widać. Ja mam firewall'a nortonowskiego. Jeśli się go ma z giełdy to po satupie blokuje automatycznie WP. Dlaczego - nie wiem, może jej nie lubi.

Ged

ps: Ja obrazki widzę. Bardzo dobra jakość. Co to za aparat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszedłem na chwilę a tu tyle zaległości.

No to po kolei:

Ged

Pewnie masz rację - w domu nam Nortonowskiego firewall i obrazków z wp nie widać, a w pracy wszystko OK.

Co do aparatu, to Nikon coolpix 990. Rzeczywiście jakość zdjęć niesamowita. Tylko, że to co widzicie, to jedynie cień oryginału.....

W rzeczywistości jedno zdjęcie ma coś koło 2MB i nie dałoby się tego ściągać. To co zrobiłem, to najpierw zmniejszyłem rozdzielczość z 3M pixeli do ok. 1M pixel, a następnie jeszcze sporo skompresowałem jpega (przepraszam wszystkich niewtajemniczonych w te słownictwo - naprawdę nikogo nie obrażam :smile:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majka - dalszy ciąg bedzie, tylko ... musze troche popracować z pracy bo w końcu mnie wyleją.

W pracy siedzę na forum, jak wrócę do domu też siedzę po nocach na forum. Jak tak dalej pójdzie to nie tylko z pracy ale i z domu mnie wyleją http://www.afternight.com/smiles/behead.gif.

Co do domku i właściciela ...mam nadzieję, że właściciel nie bedzie odstawał za bardzo od domku :wink:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zielona

Jesteś kolejną osobą, która obejrzała sobie wszystkie zdjęcia.

Jak tak dalej pójdzie, to nikt nie bedzie już czytał moich wypocin :sad: ...

 

Juz wiem! Na razie blokuję dostęp do mojej strony z domkiem. Jak nadgonię z dziennikiem to znowu bedzie dostępna http://www.afternight.com/smiles/claps.gif

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...