Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Pod lasem - komentarze


am

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 260
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...

Ivonesca - jak na razie Pergo nam sie podoba. Rozmawialismy z monterami - robia panele różnych firm - twierdzą, że z Pergo jeszcze nigdy nie mieli problemu z wymiarem - u innych czasami sie zdarza.

Poza tym twierdzą, że rzeczywiście Pergo jest najtwardsze - pożyjemy-zobaczymy :wink:

 

Czytałem, że szambo macie już podłączone. Ja zainstalowałem u siebie taką rurę elastyczną, którą wyprowadziłem do ogrodzenia. Na to zakłada się taką "szybkozłączkę" stalową jak w wężach strażackich i zamurowuje w ogrodzeniu. Szambiara podjeżdża do ogrodzenia, zdejmuje szczelną pokrywę szybkozłączki i podłącza się bez potrzeby otwierania włazu i wchodzenia na działkę. Podobno nie śmierdzi. Jak chcecie zainstalować to teraz - przed rozpoczęciem uzytkownaia - później może być trudno :)

 

Życzę udanych wakacji

am

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, ze dawno nie zaglądałam do Twojego dziennika. Teraz jak zobaczyłam zdjęcia......zatkało mnie :o Autentycznie nie byłam w stanie wyksztusić słowa. Jest po prostu PIĘKNIE! Jeszcze tak niedawno łaziliśmy po betonie, a tu....niesamowite. A glazura w paski jest super! Szczególnie, że to dziecieca łazienka. Bardzo mi się podoba :p

Gratuluję. Macie naprawdę przepiękny dom!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Jagna - my też jesteśmy zaskoczeni jak wiele zmienia wykończeniówka. Glazurnik długo coś robił i nie było widać efektów. Później się dopiero zaczęło.

Wstawienie głupich drzwi (dwa dni) zupełnie odmienia wnętrza. To samo panele - szybko i dużo zmieniają.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
am- urlop był udany - co prawda na budowie ;-) ale dużo podciągnęliśmy do przodu :-) mam nadzieję że dziś podciągnę dziennik ;-

czy Pergo dałeś do salonu czy do innych miejsc? i jak się sprawują po tym co prawda jeszcze krótkim czasie?

 

Pergo dałem do wszystkich sypialni. Na razie sprawuja się OK. Jesteśmy zadowoleni. W salonie mam gresy (brrr - zimno w nogi - trzeba nosić buty lub kapcie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graaatulacje am! :lol:

Błagam! Nie zaprzestawaj pisać dziennika, tylko dlatego, że już MIESZKASZ. Tak naprawdę, dom nabiera charakteru gdy mieszkając - wydeptuje się ścieżki (te które wcześniej wyznaczymy nie zawsze się pokrywają z tymi wydeptanymi).

Tak więc pisz, bo dopiero jak się wprowadzisz to widzisz czy Twoje posunięcia w trakcie budowy i wybory, których dokonałeś były trafne czy może chybione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...