Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wkłady kominkowe firmy Tarnawa z Tarnowa


piot_L

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Czy ktoś może zamontował lub bedzie montował wkład Tarnawy na specjalnej stalowej podstawie oferowanej przez Tarnawę - czy warto to kupić???

Cena podobno ok 350 zł. Myślałem o tej podstawie praktycznie tylko z punktu widzenia "sprawnego" doprowadzenia powietrza do wkładu - podobno ta podstawa jest już odpowiednio przystosowana :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a szukam jakiegoś solidnego dystrybutora Tarnawy w Polsce Południowej (Katowice-Sosnowiec i okolice) - możecie kogoś polecić?

Największy Dystrybutor Tarnavy w Polsce południowej Metal Błysk

Kraków ul.Czarnowiejska 1 tel/fax.012 633-05-98 604146030 602124131

Uwaga!!! Promocja wkładów kominkowych TARNAVA w miesiącu wrześniu wszystkie wkłady 14 kw, 16 kw i 18 kw rabat -8% transport na terenie całej polski gratis płatność kurierowi przy odbiorze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy jesli zakupisz wkład i zlecisz jego zamontowanie to można (a może trzeba) liczyć na Vat 7%?

Zastanawiam się czy kupić Tarnawę teraz z 8% rabatem czy może później jak będę go montował i zaoszczędzić na podatku Vat.

Jak wy rozwiązujecie ten problem?

Tez zamierzam kupić Tarnawe w Polsce południowej: Cieszyn, Bielsko, Katowice, itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Wydaje mi się ze przy doborze systemu ogrzewania czy kotła czy kominka

powinniśmy brać pod uwagę powierzchnię całkowitą budynku a nawet jego kubaturę w m3. Ciepło ucieka do góry i inne będzie zapotrzebowanie w pomieszczeniu 30 m2 i wysokości 2,55m a zupełnie inne przy wysokości powiedzmy 3m.Pamiętajmy o piwnicy i garażu jeśli chcemy je także ogrzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś była dyskusja czy Tarnawa pisze się przez "w" czy przez "v".

Być może wy już to wiecie, ale jak dziś doznałem olśnienia. Okazało się, że Tarnawa to inna firma niż Tarnava.

Zobacz: wpisz w wyszukiwarce : Tarnawa tarnava i wyświetli 2 różne strony.

Dowiedziałem się, że firmy te podzieliły się na produkcje i sprzedaż oraz dodatkowo częścią produkcji. Jak pytałem o wkład to pani poinformowała mnie, że to chyba w Tarnavie przez "v" :D

Jesli ktoś szuka przedstawicieli to szukajcie na stronie: http://www.tarnava.com

Inna strona to www. tarnawa.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wydaje mi sie że potrafię wam wyjaśnić jak to jest z Tarnavą i Tarnawą.

Swój wkład kupiłem bezpośrednio w Tarnowie i dostałem duży rabat, a mianowicie wkład 18 kW Comfort kupiłem za 3100 brutto jedynie musiałem sam go przetransportować, ale to dla mnie nie było problemem.

Natomiast co do nazw pytałem sprzedawcę i odpowiedział mi że zanim zaczęli produkować wkłady kominkowe to była jedna firma Tarnawa, która zajmowała się produkcją systemów kominowych i wszystkiego co z nimi związane, a obecnie Tarnava to wkłady, a Tarnawa to systemy kominowe.

Swój wklad chce zamontować na początku października, mam nadzieję że będę zadowolony?!

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest chyba jeszcze inaczej mam przed sobą ulotki i są dwie firmy, Tarnawa z Tarnowa i Tarnava z Jastrząbki Nowej. Czy on emają te same wkłady czy każda z nich produkuje swoje tego nie wiem, z ulotek nic nie wynika. NA ulotce z Tarnawy z Tarnowa sa inne oznaczenia kominków niż na tej z Jastrząbki i nie ma nazw prestige, retro itp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...