Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOMENTARZE do dziennika ŻABY


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wiecie co ja też czekam na rozwiklanie tej zagadki :roll: :roll: Bo wydawalo mi się , że Dlugi to kolega Aggi który pierwszy wyczul, ze coś nie tak z jej betonowym ciachem jak Aggi wyjechala :roll: ale teraz po przeczytaniu waszych postów to już sama nie wiem o co tu chodzi i kto jest kim :roll: :roll: :wink:

 

Wszystko by pasowało, ale ta Michalina........?????? :-? :-? :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Choć mogę teoretycznie być jej wujem,stryjem , kuzynem bliższym ,dalszym i tu dalej wymieniamy wszelkie znane powinowactwa .

Choć ja chciałbym żeby moja córka była taka jak ONA.

 

Dłuuuuuugiiiiiiiiiii! GADAJ, bo uduszę!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LIcznik wody pobija wszelkie rekordy.Praktycznie dwie godziny po wylaniu już musiałem podlewać i kąpie go do dzisiaj.Mam za to satysfakcję - nie popękał.

jeszcze jakiś tydzień przerwy i zaczynam poddasze potem dach i w tym roku koniec. Odpoczynek - przede wszystkim finansowy.

 

Nie martw się! U nas już pada. Nad ranem i u Ciebie popłacze niebo.... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji pan G. od stali zwierzył mi się ze swoich kłopotów małżeńskich...

 

No to ładnie... moi jeśli gadają o czymś poza budową to tylko o polityce :evil:

Co do dezczu - u nas też wczoraj zaczęło padać. Wielka radość bo susza była już nie do zniesienia. Ciesz się z deszczu i chłodu - jak wyleją te podciągi to nie trzeba będzie na okrągło polewać betonu - będzie czas w długich przerwach na pifko :wink:

 

Pozdrawiam i zyczę przerw w deszczu umożliwiających normalną pracę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji pan G. od stali zwierzył mi się ze swoich kłopotów małżeńskich...

 

No to ładnie... moi jeśli gadają o czymś poza budową to tylko o polityce :evil:

Co do dezczu - u nas też wczoraj zaczęło padać. Wielka radość bo susza była już nie do zniesienia. Ciesz się z deszczu i chłodu - jak wyleją te podciągi to nie trzeba będzie na okrągło polewać betonu - będzie czas w długich przerwach na pifko :wink:

 

Pozdrawiam i zyczę przerw w deszczu umożliwiających normalną pracę.

 

Ja też się cieszę z deszczu :D .Wolę chłód od upałów.....

 

Rafałku????? Jeszcze ktoś pomyśli, że Żaba to pijaczka. A wczoraj na przykład, nic nie piłam....oprócz małego kieliszeczka orzechowego ajerkoniaczku..... :roll:

 

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D

Zabuniu, to ja Twój mąż z pracy :o

Ostatnio nie mogę dodzwonić się do domu. Linia non stp zajęta :cry:

Temat budowy zdominował mi kobietę :wink: Dobrze że przynajmniej wieczorem możemy porozmawiać, bo mam "szlaban" na telefon. :x

 

Zadzwoń czasem do męża bo utworzy swoje forum - opuszczonych z powodu budowy :evil:

 

Buzieńka :wink:

aha cegła i "44" przyjedzie Lublinem. Jeśli możesz to skoordynuj pomoc przy rozładunku

Miras

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D

Zabuniu, to ja Twój mąż z pracy :o

Ostatnio nie mogę dodzwonić się do domu. Linia non stp zajęta :cry:

Temat budowy zdominował mi kobietę :wink: Dobrze że przynajmniej wieczorem możemy porozmawiać, bo mam "szlaban" na telefon. :x

 

Zadzwoń czasem do męża bo utworzy swoje forum - opuszczonych z powodu budowy :evil:

 

Buzieńka :wink:

aha cegła i "44" przyjedzie Lublinem. Jeśli możesz to skoordynuj pomoc przy rozładunku

Miras

 

Mirusiu kochany! Na dworze mokro, mieszkanie posprzątane, zupa się gotuje....No to Twoja Zabka chce się rozerwać na forum. A przy okazji dowie się wielu nowych rzeczy....

Mam dzwonić do J. W., czy Ty to załatwisz?

Twoja Żabka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...