Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kasiowy i Sławkowy domek D3A -> nowe str .10


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 637
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Pytanie do tych co mają rolety

Myślimy o rolecie zabezpieczającej drzwi tarasowe.

U nas będzie fortis ściana (1W 36cm), jak w takiej ścianie zamontować kasety na rolety?

Zaiteresowaliśmy się roletami sinusoidalnymi. nie są może tanie, ale solidne.

Pozdro

Te rolety co widzisz są montowane na takiej ścianie ( 25 cegła + 12cm styropian ). Sam się zastanawiałem czy montować na tynku czy wpuszczać... zdecydowaliśmy że będzie na styropianie - nie ma wówczas mostka termicznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu ale u Ciebie pieknie!!!!!!!!!!!

 

Chwile mnie nie bylo, a tu tyle zmian!!!! Rolety cudniaste!!!!!!!!! I zwinete i rozwiniete :wink:

 

To kiedy sie przeprowadzacie?????

U Ciebie to dopiero musi być pięknie :p :p :p Tak się cieszę z Misi jakbym to ja w ciąży chodziła :o :oops: :oops: :oops:

 

Co do przeprowadzki, to miała być wiosną, ale co z tego będzie :roll: :roll: :roll: Choć podobno wiosna ma przyjść w czerwcu - to może damy radę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu ale u Ciebie pieknie!!!!!!!!!!!

 

Chwile mnie nie bylo, a tu tyle zmian!!!! Rolety cudniaste!!!!!!!!! I zwinete i rozwiniete :wink:

 

To kiedy sie przeprowadzacie?????

U Ciebie to dopiero musi być pięknie :p :p :p Tak się cieszę z Misi jakbym to ja w ciąży chodziła :o :oops: :oops: :oops:

 

Co do przeprowadzki, to miała być wiosną, ale co z tego będzie :roll: :roll: :roll: Choć podobno wiosna ma przyjść w czerwcu - to może damy radę :wink:

 

Bede trzymac z calej sily kciuki zeby sie udalo!!!!!!!!!!!! MUSI SIE UDAC!!!!!!

 

U mnie niestety nie wszytsko skonczone, jedno co sie zdecydowanie skonczylo to kasa, ale zapraszam Was do mnie w odwiedziny. Koniecznie z Dorcia!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu,

jakie masz pięęęęęękne kasety roletowe :D :D :D

Masz :o ... a ja i Dorota to co :wink:

 

 

:oops: :oops: :oops: , ale gafa

No to od początku,

 

Kasiu, Dorotko i Sławku - jakie macie pięęęęęękne kasety roletowe

 

PIĘKNIEJSZYCH NIE WIDZIAŁAM!!!!!!!

 

http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/h020.gif

piękne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...