Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kasiowy i Sławkowy domek D3A -> nowe str .10


Recommended Posts

:o :o :o 8) :D Fajne te rolety! :p :roll:

A my nie możemy mieć rolet :( :( :( :evil: , bo mamy okna okrągłe i zepsułyby nam koncept. Poszliśmy na kompromis i wstawimy szyby bezpieczne/ewent. grube antywłamy. A na dokadkę może jakaś agencja ochrony będzie raczyła ochraniać nasze gniazdko?! :D

Fajnisty zresztą cały domek macie!!!

Faktycznie rolety zepsułyby cały efekt :-? a tymczasem odganaimy zimę bo ani Wy ani my nie możemy nic robić :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 637
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Moniś, tylko pamietaj ,że jak opuszczasz rolety na dłuzej wszyscy wiedza że Ciebie nie ma a licho nie spi. ja robie szyby i ramy antywłamaniowe- oczywiście chronia tylko przed "małymi" złodziejaszkami co to z łomem biegaja. Na "profesjonalistów" nie ma bata ! Tego w domu boje sie najbardziej- włamania. Jakoś zawsze mieszkałam w duzych skupiskach-czyt blokach i tak jakos bezpiecznie z sasiadem za scianą. W Kwirynowie wszyscy maja firmy ochroniarskie i wielu kraty.Ale jak małpa w zoo krat nie zrobię.

W poznanskiem bezpiecznie? U rodziców w Złotnikach było kilka włamań, ale to letniak to wiadomo,ze zima stoi pusty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam jak się ma bezpieczeństwo i koszt okien antywłamaniowych w stosunku do zaluzji. Hm??? Zaluzje na pewno maja większe właściwość cieplne tzn trzymania ciepła.

 

Było tu na forum kiedyś o tym, że u nas nie ma okien antywłamaniowych - a rolet to już w ogóle, bo koszty byłyby kosmiczne :o my nie kupilismy rolet po to by spełniały funkcję antywłamaniową, bo tak jak Mencel pisze

 

Na "profesjonalistów" nie ma bata !

 

A czy w Wlkp bezpiecznie - jak wszędzie - czyli jak się uda :roll: :roll: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu o antywłamaniówkach a tymczasem powinnam się modlić o prawomocne pozwolenie na budowe bo lekko panikuje ,że sasiedzi mogą wnieśc protest. Niestety mogą:(.

W topolinie tez wszyscy maja ochrone tzn nowe mieszkańce :) Bo stare domy to raczej nie. ale widac taka specyfika gminy Stare Babice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia Sławek Kiedy przeprowadzka?

Z sentymentem ogladam wasz dziennik.

Gdybysmy zostali w Poznaniu to mielibysmy domek na osiedlu Grzybowym w jelonku- zjazd z obornickiej przy salonie opla w lewo. Bylibyśmy jednymi z ostatnich przed bankructwem developera. Niestety moja serdeczna przyjaciółka straciła tam 40 tys- 8 lat temu to były b.duze pieniadze. Zawsze jak jedziemy do rodziców na działke to skrecamy poogladać sobie tam domki. A latem poszukam Waszego !

- na rowerze ze Złotnik to zabi skok.

 

Pozdrawiam z Wawy- nasza działka jest na wylocie na Poznan. Kiedyś czytałam ,że napływowi "Warszawiacy" kupuja ziemie w kierunku domu i coś w tym jest!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papierologia, długa zima ... i kasa :wink: ale jest małe światełko w tunelu, dzisiaj macher chce zobaczyć gdzie będzie skrzynka do gazu ... Sławek do tego dołożył dalszy ciąg, że w takim razie może już będą mogli wchodzić i działać, a mi potem śnią się takie sny, że wszystko mamy skończone :o oj piękny był to sen 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papierologia, długa zima ... i kasa :wink: ale jest małe światełko w tunelu, dzisiaj macher chce zobaczyć gdzie będzie skrzynka do gazu ... Sławek do tego dołożył dalszy ciąg, że w takim razie może już będą mogli wchodzić i działać, a mi potem śnią się takie sny, że wszystko mamy skończone :o oj piękny był to sen 8)

Sny mają to do siebie, ze potrafią spełniać sie... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle, to mam wszystkiego dosyć i chciała bym wreszcie się przeprowadzić, bo inaczej to mi psycha siądzie :cry: :cry: :cry:

Chyba musisz udać sie do działu "Psycholog dyżurny"..

A tak w ogóle to nie przejmuj się!!! Wszystko się ułozy! Nikt nie powiedział, że budowa domu to proste, łatwe i bezstresowe zajecie...

generalnie jestem pewien że wszystko ułozy się z czasem. A budowy nie mozna sztucznie przyspieszać. Wszystko w swoim czasie. Grunt, że razem z mężem ciagniecie ten wózek i nie jesteś sama przy ciągnieciu buowy... Poza tym masz jeszcze kumpli z forum i przede wszystkim ... RW :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budowa to luzik, ale w domu powoli robi się meksyk, Ty mieszkasz sam z żonką i córą, a my do tego jeszcze z moją mamą i moim bratem - i tu są spięcia na każdym kroku, ciężko mieszkać z kimś, komu ciągle źle :( Masz rację, że gdyby nie Sławek - i RW :wink: - to nie byłoby wcale wesoło :-?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wynajmuję mieszkanie na tym samym piętrze, gdzie mieszkają .. rodzice. :wink: A dziadek (mój ojciec) chyba przechodzi andropause... :roll: Tak więc dziwne sytuacje tez zdarzają się... Najwazniejsze, że jest kasa na budowe i że wszystko powoli idzie do przodu... 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia!!

No coś TY!! Głowa do góry. Dom juz stoi !!! A co ja mam powiedzieć jak jeszce łopaty nie wkopali a juz pojawiły się schody w postaci współwłasności w drodze !!! Media ,które leżą 2 m od mojego przyszłego płotu nie moga byc przyłącząne bez zgody wszystkich współwłaścicilei- ok 40 osób. I co Ty na tO? Ale jakoś idę do przodu.

 

A z osiedlem grzybowym to były nieżłe klocki. Moja przyjaciółka nie odzyskała ani grosika!!!! Mogła odkupić rozpoczętą budowe od syndyka , ale nie było jej stać a bank nie udzielił kredytu na taka niepewna inwestycję.

Dałą sobie radę, przemeczyła sie jeszcze dwa lata na Ratajach w bloku i teraz ma sliczny szeregowiec w Starej Wsi pod swarzędzem.

Więć nic sie nie przejmuj. Jako Poznanianka kibicuje Wam gorąco!!!!!

pozdrawiam

agnieszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...