Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kasiowy i Sławkowy domek D3A -> nowe str .10


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 637
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

ach super Kasiu ze jest tyle plusów...u mnie jedynie obok zlewozmywaka bedzie od razu płyta z piekarnikiem po prawej stronie jak sie stoi na wprost naroznika....mam tez o to obawę czy nie jest to za bliski kontakt :lol:..fajnie ze tyle sie w tejszafce zmieści... :D

No ale chyba choć kawałek blatu będzie między zlewem a płytą? Jeśli tak, to nie powinno to być za blisko 8)

 

 

Baaardzo ładna i przytulna kuchnia.

Podoba mi się kolor mebli, witraże także.

Coś mi się wydaje, ze będę miała u siebie podobny układ szafek (wykończeniówka w przyszłym roku, a ja już meble ustawiam 8) ).

 

Dziękuję :oops: :p :p :p

Co do odległej wykończeniówki - ja tą kuchnię chyba od stycznia męczyłam, zimą macher był i mierzył, a zobacz kiedy dopiero stanęła - przyjemne jest takie ustawianie mebli trochę zaocznie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję :oops: :p :p :p

Co do odległej wykończeniówki - ja tą kuchnię chyba od stycznia męczyłam, zimą macher był i mierzył, a zobacz kiedy dopiero stanęła - przyjemne jest takie ustawianie mebli trochę zaocznie :wink:

 

Oj bardzo przyjemne... :D Myślę, że poszukiwanie materiałów, mebli itp zacznę na początku przyszłego roku.

 

A Wam życzę miłego i udanego upalnego wykańczania domu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu u mnie zmiany dokonuja się w głowie jak w kalejdoskopie, niestety płyta bedzie oddalona od zlewozmywaka raptem o 7 cm. więc to jest zbyt mała odległośc....facio zasugerował mi w slaonie kuchennym, ze by jeszcze inaczej usytuwac zlew ....musze rozpatrzyc wszystkie za i przeciw...mam mało miejsca na meble kuchenne i stąd u mnie tyle wątpilowsci :-? :)

 

ale dziękuję za wszystkie sugestie... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu u mnie zmiany dokonuja się w głowie jak w kalejdoskopie, niestety płyta bedzie oddalona od zlewozmywaka raptem o 7 cm. więc to jest zbyt mała odległośc....facio zasugerował mi w slaonie kuchennym, ze by jeszcze inaczej usytuwac zlew ....musze rozpatrzyc wszystkie za i przeciw...mam mało miejsca na meble kuchenne i stąd u mnie tyle wątpilowsci :-? :)

 

ale dziękuję za wszystkie sugestie... :D

7cm to mało :( a może jakiś fikuśny kształt zlewu i pole odkładcze od strony płyty rozwiąże problem? :roll:

 

 

Ale tu sie piknie robi!!! :D

Gratuluje takiej pieknej kuchni! Wszystko mi sie podoba... :p

Ano piknie, a jeszcze nie zawiesiliśmy lampy w kuchni, która dopełni szczęścia 8)

 

Chyba oszalałam - bezwstydnica tak się obnosić z kuchnią :o :oops: :oops: :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu przyszlam popatrzec na kuchnie. :wink:

Az chce sie patrzec... :wink:

A lampa bedzie.., ciekawe jaka...Masz juz cos na oku?

Ja to tesknie za taka kuchenka jak masz...Na pewno bedzie Ci sie tam bardzo wygodnie pitrasilo...Dla mnie to bomba... :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu kuchnia bardzo piekna, bardzo mi sie podoba tym bardzie że mam bardzo podobną w swoim domku. Wąskie szufladki na przyprawy są naprawdę bardzo wygodne a na półkach płóokrągłych bardzo ładnie się prezentują kwiaty np paprotki.Lampa witrażowa napewno dopełni wszystkiego i będzie super pięknie. Pozdrawiam i gratuluje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc Kasiu - zobaczyłam Twoją kuchnię w wątkach o otwartych.

 

Pięknie rozwiązaliście sprawę kuchni niby otwartej a zamkniętej (ale naplątałam), my też w projekcie mamy otwartą i toczę boje o zamknięcie (przynajmniej częściowe). U Was bardzo fajnie to wygląda, gratukuję.

 

P.S. Zdjęcie p.t "Wizyta i Wizytacja" - super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w naszym domku wszystkich :p :P :p

 

witaj Kasiu :-)

że ja jeszcze nie byłam w tym wątku :oops: :oops: :oops:

 

bardzo ładna kuchnia z witrażami wyszła!

jak rozwiązaliście wyjście na taras? będzie podwyższony czy najpierw schodek i taras na poziomie gruntu?

 

pozdrawiam

 

 

Taras będzie jedynie oznaczony innym brukiem - tak zdecydowaliśmy, bo za domem jest garaż gigant i skoro już są do niego wjazdy, to niech i dojazd będzie , bo nigdy nie wiadomo kiedy to się może przydać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w naszym domku wszystkich :p :P :p

witaj Kasiu :-)

że ja jeszcze nie byłam w tym wątku :oops: :oops: :oops:

bardzo ładna kuchnia z witrażami wyszła!

jak rozwiązaliście wyjście na taras? będzie podwyższony czy najpierw schodek i taras na poziomie gruntu?

pozdrawiam

 

Taras będzie jedynie oznaczony innym brukiem - tak zdecydowaliśmy, bo za domem jest garaż gigant i skoro już są do niego wjazdy, to niech i dojazd będzie , bo nigdy nie wiadomo kiedy to się może przydać :)

ojej...słabo zrozumiałam :oops: tzn. że będą schodki w dół z drzwi tarasowych a na ziemi ułożony bruk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taras od strony północno-wschódniej... Bardziej wschodniej... Tak więc tam tylko słońce rano, a wieczorem jak będzie zachód to słońce będzie przechodzić przez okno kuchenne i przez cały dom i ciut dociera na przyszły taras.. Tak więc daszek niepotrzebny.

Chodzi mi o materiał z którego bedzie taras. Myslałem o kostce brukowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...