Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam!

 

Dziękuje bardzo za podpowiedź. Jestem w trakcie budowy domu

c77a, etap budowy to strop. Interesowało mnie czy ktoś jest może dalej. Jesli chodzi o dach to robimy na 35 głownie ze wzgledu na położenie okien. O ile zwiększy sie powierzchnia, tego dokładnie nie wiem. Z projektu wyrzucilismy drewniane belki podtrzymujące strop i zastąpiliśmy je dodatkowym wieńcem i okragłymi kolumnami.Jedyne, co mi sie nie podoba to zbyt mały wiatrołap. Tego nie zmieniliśmy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year później...
  • 4 weeks później...
  • 5 months później...
Witam przymierzam się do zakupu projektu.Mam troche wachania między Natalią z Mgprojektu a Zręczny z muratora.Chodzi mi szczególnie o Pieniądze.Jaka może wchodzić różnica w gre.W postawieniu takich domków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Witajcie Zręczni!

 

Zapraszam do dyskusji na temat projektów z rodziny C77.

 

Jest to kontynuacja wątków:

"Projekt C77 a - odezwij się!.", założonego przez MMD oraz

"Zręczny - C77C", założonego przez Habiera

Użytkownicy obu wątków postanowili się połączyć w jedną "zręczną" rodzinę.

Tutaj będziemy nadal wymieniać się doświadczeniem i uwagami.

 

Dotychczas powstał projekt C77 i jego trzy warianty: a,b,c.

Być może, dzięki naszym propozycjom i zmianom, jakie wnosimy do swoich domków, powstaną kolejne warianty?

 

Serdecznie pozdrawiam

szkrab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Habier, przepraszam!

EDZIA bardzo chciała pomóc w połączeniu obu wątków, ale okazało się to niemożliwe :cry:

Podjęliśmy więc decyzję o zamknięciu starych i otwarciu nowego, który będzie kontynuacją.

Mocno się gniewasz?

 

jak cholera!!!!

 

nie, no spoko - żartuje :)

 

myslę że to dobre i jedyne rozwiązanie...

 

...ale tak jakoś smutno mi się zrobiło jak pomyslałem, że nie będziemy pisać w starych wątkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Habier

Ale Ci drzewo wyrosło! :o

 

Rom

Jakie postępy?

 

Postępy na razie bardziej ogrodowe niż budowlane - zrobiłem grządkę i posadziłem na niej po trochu - rzodkiewki, szpinaku,groszku, sałaty :lol:

Stwierdziłem że fajnie tak sobie jeść z własnego ogródka i nie nastawiłem sie tylko na trawę i iglaki ale znalazło się też miejsce na jedną małą grządkę.

 

A co do budowy - ruszyliśmy z łazienką ( wreszcie no bo ile można myć sie na w wannie na betonach), na początek idzie sufit podwieszany., potem płytki i cała reszta :lol:

Pozdrawiam

Rom-ek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...