Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

BOKS


fafik

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 126
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

No i jak po walce proszę Państwa :D . Powiem że Andrzejek jak zwykle mnie rozczarował. Przegrywa szybciej niż najnowsze przegrywki DvD :lol: . Nie wiem dlaczego ale czułem do niego jakiś sentyment i niestety żal mi go było jak Adamek go tak okładał, wyglądał wtedy jak worek treningowy Adamka.

Prawda jest taka że za 300tyś zielonych bo tyle dostanie minimalnie każdy z zawodników warto było Gołocie stanąć w w ringu i przegrać bo takiej kasy już by nigdzie indziej nie dostał.

Widzę że Gołota chyba nie ma już honoru, był kiedyś wielki i ludzie mieli do niego szacunek, a teraz staje się pośmiewiskiem. Tylko teraz pytanie czy lepiej być pośmiewiskiem i zarabiać grubą kasę czy mieć honor i jej nie mieć?

Jak dla mnie ten Pan już jest skończony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 1 year później...

Widze ze jest moj ulubiony sport, moze juz troche jestem wypalony pisaniem i sledzeniem zawodnikow, jednak w dalszym ciagu jako zalozyciel forum o boksie caly czas sledze na bierzaco co i jak.

 

Jesli ktos jest z Lublina - odbywaja sie tam wlasnie XVIII Mistrzostw Polski Juniorów w Boksie.

 

 

Co do boksu to tak naprawde sporo zawdzieczamy Golocie:) dzieki niemu mamy dzis mlodych piesciarzy i sukcesy na arenie swiatowej.

 

 

Juz za dwa tygodnie Sosnowski bedzie walczyl o tytul mistrza stareggo kontynentu z Dymitrienka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA tam sie ciesze ze chlopak jako procentowo nieliczny w tym sporcie moze powiedziec ze jest niezalezny finansowo. Jesli porownac talent do kasy ktora juz zarobil to smialo jest on przykladem kopciuszka.

 

Nie wiem co musialo by sie stac w sobote aby Vitalij przegral ten pojedynek, jakos tego nie widze. Jesli bedzie boksowal tak jak do tej pory Solis nie ma szans.

 

 

P.S. Jutro brat walczy o zloty medal mistrzostw w Lublinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jakaś ściema.... albo ten SOlis to cienias albo mial niesamowitego pecha z tym kolanem... nota bene jak już publiczna się nastawiła na transmisję to nie było co oglądać :D ciekawe ile zapłącili za to???!!!

oczywiście SOlis żąda rewanżu, ale to już raczej z Adamkiem jak Bóg da!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamek szanse ma, jesli uda sie mu zaboksowac ja z Arreola czyli szybkie nogi ciagla zmiana pozycji. Problemem jest oczywiscie sila obu Kliczko. Vitalij jest slabszy za to duzo wytrzymalszy od brata Wladymira. Wladymir zas ma cios obecnie najmocniejszy w wadze ciezkiej. Slaba strona jest ze przycisniety robi bledy w defensywie. Niestety tu Adamek nie wiem czy ma czyms zagrozic gdzie jego sila uderzenia jest przecietna i w skali 10 oscyluje okolo 5. Jakos osobiscie bardziej wierze poprostu w finasowy wymiar tej potyczki. Adamek ma zapewnione 8 milionow zl + dodatki jesli oczywisice walka odbedzie sie w Polsce.

 

i jeszce jedno, Adamek musi pokonac McBride w kwietniu a tu zawsze jest ryzyko pomimo ze Irlandczyk jest boksersko slabszy od Kazimierza Kowalskiego podobnie jak z Grantem w 6 rundzie moze Tomek cos wylapac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...