Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

BOKS


fafik

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 126
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

ja tego nawet walką nie nazwę... to była anty-walka! :bash:

pierwszy raz się chyba spotkałem z taką zachowawczością...Diablo się przeszedł obok tej walki, a tamten gamoń jakby mu bardziej pukał, to by wygrał tę walkę na punkty... sam Łapin krzyczał: "punktuj! daj sędziom szansę"... normalnie coś strasznego.

Mam tylko nadzieję, że jesli się nasz dostanie do tej SuperSix to tam w końcu nie będize taki kunktatorski i przypomni sobie o sile swoich pięści!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...
A wiadomo w jakich cenach będą bilety ? Co do Pudziana to wydaje mi się że juz nic wielkiego nie pokaże. Widać progres ale w tym wieku to wydaje mi się że jest już trochę za późno. Ale kase i tak zgoli na następnych KSW i to nie małą. Poza tym jak tak obserwuje jego walki to wydaje mi się że jak dostanie parę strzałów to mu się odechciewa walczyć... a tego ostatniego to miał w pewnej chwili podanego na tacy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Roy Jones Junior zmasakrowany przez Lebiediewa! Kiedyś przyjemnie było gościa oglądać. Teraz rozmienia swoją sławę na drobne. Chyba dla kasy. Przykre.

K.

 

Roya Jonsa zabilo zbijanie wagi po walce z Ruziem do ktorej przytyl 10 kg. Juz pierwsza walka z Tarverem ( notabene Tarvera oszukano i wygrana dano Royowi ) pokazala ze cos jest nie tak. Druga byla juz tylko dopelnieniem przypuszczen, pierwszy ciezki nokaut. Roy powinien byc zapamietany jako nadprzecietny talent, bokser ktory w czasie walk zwracal uwage sedziemu aby ten przerwal walke bo on nie chce zrobic wiekszej krzywdy przeciwnikowi. Szkoda ze ciagle nie moze pogodzic sie ze pewne rzeczy w zyciu mijaja. Zreszta mozna by wymieniac - Holyfield, Glen Jonhson, Mc Call. z drugiej strony przeciez niedawno po swietnej walce Bernard Hopkins zdobyl mistrzostwa swiata majac 46 lat. Podobnie bylo tez z George Foreman ktory pieknym prawym poslal Morera na deski zdobywajac 3 co do waznosci tytul IBF.

 

 

Ponizej brat zdobywca zlotej rekawicy a i mistrz Polski w juniorach

 

 

http://www.polskiring.com/files/posted_images/user_3_ca9819c84af40f43ddb4edf88628d7d5_1292213290.jpg

 

http://www.polskiring.com/files/posted_images/user_3_cimg5347.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Informacja z ostatniej chwili!

 

 

Dan Rafael, popularny dziennikarz ESPN, poinformował na jednym z portali społecznościowych, że walka Davida Haye'a (25-1, 23 KO) z Władimirem Kliczko (55-3, 49 KO) może zostać odwołana z powodu deszczu! Pogoda w Hamburgu jest zła. Kibice obawiają się najgorszego.

 

Z informacji opublikowanej przez Rafaela wynika, że jeśli pojedynek zostanie odwołany przed czwartą rundą, to zostanie ogłoszony jako no contest, czyli zostanie potraktowany jako nieodbyty. Problem był omawiany na tzw. rules meeting.

 

Ring na Imtech Arena jest osłoniony przed deszczem, aczkolwiek jego powierzchnia jest daleka od ideału. Niebo jest szare, a deszcz wciąż pada, nic nie wskazuje na to, żeby sytuacja miała ulec poprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
Jutro Adamek - Kliczko, zastanawiam się że czy ta informacja o systemie Pay-Per-View to kolejna ściema czy naprawdę mogą zrobić taki manewr. Jako że to pierwsza tego typu akcja w Polsce apeluje żeby jak najmniej osób zapłaciło dla tych wyzyskiwaczy i akcja okazała się klapą - dzięki czemu uwolnimy siebie w przyszłości od tego typu transmisji (nie szkoda byłoby mi tych 40 pln, tymbardziej że i tak się można złożyć, ale żeby uwolnić boks w Polsce od ppv) . Walkę można za darmo zobaczyć na RTL o 22.45 (jedyny minus że komentator będzie mówił drutem kolczastym;) Poza tym może da radę coś w internecie znaleźć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...