Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

cena bramy garazowej


Recommended Posts

Jakby co 4x2,2 z automatem biala +kaseton wisniowski 4700

 

w koncu zdecydowalem sie na brame firmy krispol- segmentowa, waskie przetloczenia, automatyka, fotokomorki, montaz = calosc za 3700. jeden minus= gwarancja na naped tylko 1 rok

 

Gwarancja na 1 rok jest niezgodna z obecnymi przepisami - od maja 2004 (czyli od Unii) obowiązuje min. 2-letnia gwarancja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co 4x2,2 z automatem biala +kaseton wisniowski 4700

 

w koncu zdecydowalem sie na brame firmy krispol- segmentowa, waskie przetloczenia, automatyka, fotokomorki, montaz = calosc za 3700. jeden minus= gwarancja na naped tylko 1 rok

 

Czemu jeden rok - mi dali 2 lata, do tego napędy mają ostatnio za 50% ceny - jakaś promocja. Zapytaj na jakiej podstawie gwarancja tylko rok - ktoś chce chyba zrobić ciebie w jajao.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
Ja dostałem właśnie 3 wyceny z różnych firm na bramę 450 x 225, kolor brąz, wzór wąska deska, z siłownikiem i 2 pilotami 4 kanałowymi -

1. Wiśniowski - 6400 brutto z montażem

2. Wiśniowski - 5900 brutto z montażem

3. Hormann - 7200 brutto z montażem

Drogo .... :(

 

 

zajrzyj do prywatnej skrzynki

 

 

 

8) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem właśnie 3 wyceny z różnych firm na bramę 450 x 225, kolor brąz, wzór wąska deska, z siłownikiem i 2 pilotami 4 kanałowymi -

1. Wiśniowski - 6400 brutto z montażem

2. Wiśniowski - 5900 brutto z montażem

3. Hormann - 7200 brutto z montażem

Drogo .... :(

 

U nas wyszło podobnie jak w pkt 2, ale dopłata za kolor extra i przetłoczenia na kasetony. Zobacz w KRISPOL'u http://www.krispol.pl - powinno wyjść taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...