Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika ROZBUDOWY Macieja, Agniesi i Jagody


Recommended Posts

Dzięki za zaproszenie, raczej się nie wybieram , ale przejazdem może kiedyś , bo czasem do Śremu jadę .

 

Patrzyłem również na Twoje płytki i z pomyślunkiem sa położone ; to twoje pomysły czy może trafił ci się płytkarz myślący ? :)

Bo takiego obecnie poszukuję :wink:

 

Pozdr.

Pierwszy plytkarz wylecial na zbity pysk. Drugi moze i robi dobrze ale jest nieslowny i nieterminowy. W zasadzie garaz byl tylko jego pomyslem. Jadalnia i salon oraz lazienka to nasze pomysly :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

A to szkoda , to chyba nie skorzystam :wink:

 

A tych od ocieplenia dachu i płyt gipsowych byś polecił ?

 

To moja najlepsza ekipa. Znam ich dlugo 8 lat temu tez mi robili domek. Moga ci zrobic ocieplenie zewnetrzne, i cale wykonczenie wewnatrz (plyty G-K, ocieplenie poddasza, szpachlowanie gipsowanie, malowanie).

Moge ich spokojnie polecic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maćku!

Jak my z Tadkiem do Ciebie dawno nie zaglądaliśmy. Jak u Ciebie miło będzie na Święta. Dom prawie wykończony. Aż miło popatrzeć. Jak my ci zazdrościmy. Naprawdę.

Życzymy udanych Świąt w nowym domku i całego Nowego Roku.

Pozdrawiamy serdezcnie

Beata, Wiktoria i Tadek

 

No wlasnie czulem sie troszke opuszczony :) Dom szybko zrobiony ale ile nerwow... Dziekujemy za zyczenia i rowniez wam zyczymy wszystkiego najlepszego a najbardziej zamieszkania w nowym domku. Bedziemy trzymac kciuki.

Pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maćku, a gdzie kupowałeś materiał na podbitkę i ile Cie to kosztowało???

TadekL

 

Kupowalem w Luboniu na ul. Juranda. Tam jest producent. Kupilem sosnowa 1kl, 2,6 dluga 1,6 gruba z piorem dosc duzym. Placilem cos okolo 24 zl brutto za m2.

Bede ja pokrywal Sadolinem Base a potem Sadolinem Extra. Farby i sadolin kupowalem w sklepie interentowym http://www.nina.com.pl. (To jest sklep na dabrowskiego, ale w internecie maja taniej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to szkoda , to chyba nie skorzystam :wink:

 

A tych od ocieplenia dachu i płyt gipsowych byś polecił ?

 

To moja najlepsza ekipa. Znam ich dlugo 8 lat temu tez mi robili domek. Moga ci zrobic ocieplenie zewnetrzne, i cale wykonczenie wewnatrz (plyty G-K, ocieplenie poddasza, szpachlowanie gipsowanie, malowanie).

Moge ich spokojnie polecic.

 

Witam ,

jak już przyjemnie i świątecznie się w Twoich komentarzach zrobiło :)

Myśle , ze jeszcze bedziemy w kontakcie do Świąt .

 

Możesz mi podac na priva tel. do nich i ewent. poziom cenowy ?

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to szkoda , to chyba nie skorzystam :wink:

 

A tych od ocieplenia dachu i płyt gipsowych byś polecił ?

 

To moja najlepsza ekipa. Znam ich dlugo 8 lat temu tez mi robili domek. Moga ci zrobic ocieplenie zewnetrzne, i cale wykonczenie wewnatrz (plyty G-K, ocieplenie poddasza, szpachlowanie gipsowanie, malowanie).

Moge ich spokojnie polecic.

 

Witam ,

jak już przyjemnie i świątecznie się w Twoich komentarzach zrobiło :)

Myśle , ze jeszcze bedziemy w kontakcie do Świąt .

 

Możesz mi podac na priva tel. do nich i ewent. poziom cenowy ?

 

Pozdr.

 

 

wyslalem :)

 

No swieta za pasem w nowym domku... najgorsze to sprzatanie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ,

 

czas szybko płynie i niedługo wszyscy będziemy mieli tylko wspomnienia o pięknym wyglądzie :wink:

 

tak jak w tym dowcipie i śpiewaczce w bardzo dojrzałym wieku , która w operze śpiewała :

" Jak to ja byłam młodym dziewczęciem

to się cieszyłam niemałym wzięciem"

 

- a na to siedzący na widowni niejaki Bolek z winem w ręce mówi

" Patrzcie ludzie, ta to ma k... niezłą pamięć "

 

:) :p :wink:

 

Ale teraz cieszmy się tym co mamy tj. jedni tym ,że juz mieszkają w swoich domkach , a ci pozostali ( w tym i ja ) , że coraz bliżej do dnia przeprowadzki .

 

Pozdrawiam

 

Miłego weekendu !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Jejku, jak tu ładnie.

I zdążyliście na święta.

GRATULACJE

Beata, Tadek i Wiktoria

 

Dziekujemy. W zasadzie zdazylismy rzutem na tasme. A ile jest sprzatania. Glowa boli. Codziennie trzeba zaczynac od nowa.

Jeszcze troszke cierpliwosci i bedziecie tez u siebie :)

 

PS Nie wiecie gdzie mozna tanio kupic drewno do kominka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek ,

 

jak Ty to robisz - bo piszesz ,że sprzątania dużo macie po przeprowadzce no i przygotowania świąteczne też były zapewne i jeszcze znalazłeś czas żeby nowe fotki wkleić do dziennika ? :D :D

 

Witaj!

Swieta przygotowali rodzice i tylko przywiezli nam zarcie ;)

Jak jestem w pracy to je wklejam. Teraz znow dwa dni wolnego bede miec, to jak w miare posprzatam to moze nowe porobie. Na pewno beda pozniej zdjecia podbitki. Dopiero co ja zakladaja a juz teraz domek wyglada super!

 

 

Zamaist sie pytac jak to robic moze bys tak pomogl sprzatac :D

Zartowalem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek ,

 

jak Ty to robisz - bo piszesz ,że sprzątania dużo macie po przeprowadzce no i przygotowania świąteczne też były zapewne i jeszcze znalazłeś czas żeby nowe fotki wkleić do dziennika ? :D :D

 

Witaj!

Swieta przygotowali rodzice i tylko przywiezli nam zarcie ;)

Jak jestem w pracy to je wklejam. Teraz znow dwa dni wolnego bede miec, to jak w miare posprzatam to moze nowe porobie. Na pewno beda pozniej zdjecia podbitki. Dopiero co ja zakladaja a juz teraz domek wyglada super!

 

 

Zamaist sie pytac jak to robic moze bys tak pomogl sprzatac :D

Zartowalem :D

 

Jak postawisz dobry obiad to moge np. pozamiatać schody :lol: :lol: :lol:

 

Co do domku i podbitki , to Ci powiem , że mi się podobał również na etapie jak był niebieski :)

 

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak postawisz dobry obiad to moge np. pozamiatać schody :lol: :lol: :lol:

 

Co do domku i podbitki , to Ci powiem , że mi się podobał również na etapie jak był niebieski :)

 

 

Pozdrowienia

 

1. Za schody to ewentualnie nalezy sie galaretka albo szklanka wody :)

 

2. Niestety w tym tynku akrylowo-silikonowym nie bylo ladnego niebieskiego. A ten rozowy jest zajebisty, sasiada wqrwia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...