Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

Witaj Zeljko,

 

bardzo się cieszę, że doczekałam się tych zdjęć. Tym bardziej, że stół okazał się bardzo podobny do mojego. Mam trochę inne proporcje dołu i kolorek też inny :)

 

Krzesła są świetne, bardzo pasują do całości. Widzę, że masz wspaniałe krzesła "tronowe" :D

 

A co do tych "obozów" - to wspaniale, że się wszyscy u Ciebie spotkaliśmy :D DOBRY DUSZKU :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zeljko - ależ Ci zazdroszczę... :oops: :oops: :oops:

Mnie pewnie nigdy nie będzie stać na takie piękne meble... :roll:

Mogłabym od razu zamieszkać w takim :roll: wnętrzu. Jeszcze jak dojdą obrazki, firanki...

Jest przepięknie!!! :D :D :D :D :D

Przeprowadzajcie się jak najszybciej!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeljko pięknie się ten zestawik prezentuje!!!! I wiesz co ... siedząc na tych krzesłach nie trzeba się obawiać bolesnych skutków przedawkowania ... :wink: :D Baaaardzooooo praktyczne!!!!!

I nawet bez firanek jest miło, to można sobie na nie spokojnie poczekać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te krzesla tronowe specjale dla mojego synka byly kupowane, jak on sam je, aby sie nie zwalal z krzesla (choc on siedzi dobrze, ale tak na wszelki wypadek). :p

Bo ja wtedy musze troche pilnowac jedzenia aby nie latalo po calym pokoju. :D

A tak mam lzej, bo tylko jeden "front" do pilnowania.

Sliniki (czy sliniaki, jak kto woli) ostatnio siostra mi wyslala z Wloch, bo u nas nigdzie nie moge znalezc duzych slinikow. :-?

Tylko dla malych dzieci robia....

A moj ma juz 13 lat, to kawal chlopa jest.... i mam z tym problem, bo raz, ze sliny sie strasznie a drugie jak sam je, to juz na prawde trzeba miec cos ochronnego... :roll:

Mozna bylo by uszyc z recznikow, ale szyc na maszynie nie umiem.... :lol: To ci dopiero.... :lol:

Moj facet umie, ale czasu na to nie ma... :roll:

Dobrze, ze we Wloszech pomysleli o ludziach niepelnosprawnych i robia tam takie duze slinki... :D Chociaz tez czekalam pol roku, az siostra wybrala sie na poczte aby to przeslac... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki. :p Ja to sie firan nie moge doczekac i moich obrazkow aby oprawic i powiesic, ale teraz to brak kasy i trzeba poczekac na cala reszte... :p Jak to moj facet powiedzil, na te duperele jest zawsze czas. :p

 

spokojnie powolutku to będzie większa przyjemność jak się sobie tak dawkuje :wink: 8) a ja pomysłu na obrazki nie mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat mam te obrazki bo sama wyszywalam. Wiec kiedys powiesze. Ale jakbym tego nie miala na pewno bym jakies akwarelki powiesila, bo tez strasznie lubie.

Zwlaszcza takie malowane technika - mokre na mokre - takie gdzie kolorki przechodza jednen w drugi i sa takie mazane i delikatne....

Jest duzo takich na allegro. Jesli nie stac na obraz jakiegos znanego artysty to tam mozna na prawde ladne obrazy znalezc w rozsadnych cenach.

O na przyklad mi sie wszystkie obrazy tutaj podobaja

http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=7472055

Dobrac passepartou do tego i ladna prosta ramke i juz jest pieknie, a cena do przyjecia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo sie ciesze, ze Wam sie podoba to i owo. :p

Soncia lampy sa nowe kupione w Praktikerze za normalna cene :wink: - to kolekcja Stefano.

 

Bardzo ładne te lampy, a jak jeszcze na dodatek nazywają się Stefano, to nie mogłaś ich nie mieć :D .

Muszę zainteresować się tym tematem, bo u mnie nadal straszą żarówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to już prędzej sama wyszyję i sprzedam :wink: , ale bardzo mi się podoba bucik i śliczne gąski, i słoneczniki, i literki. Haftujesz 2 nitki na 2? I ile nitek muliny (bo na pewno ją rozdzielasz)? Śliczne! :D :D :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He, he Depsia Tobie dam wzorki, bo Ty sama wyszywasz. :wink:

Wyszywam zaleznie od materialu. Jak jest kanwa z nadrukiem to leci calosc czyli 6.

Jak jest taka jak ta biala - to 2 nici, choc robilam i z 3. Ale ciezko sie robi z trzema, wiec teraz leca dwie.

Jak jest ta bezowa to 3 nici.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy mialam jeszcze zapasy co siostra kupila mu jak bilismy u Niej we Wloszech. Jakos sobie radzilismy.

Ale niedawno sie wyczerpali, doslownie.., od prania zrobili sie poszarpane i takie szarawe. W domu nosi jeszcze ale jak gdzies z nim jade to wstid bylo.

Wiec przestraszylam siostre, ze takiego zabiore do filharmonni.., to sie zebrala i wyslala to co kupila z pol roku wczesniej... :lol:

No mam nadzieje, ze jak sie przeprowadzimy i maz wydobedzie maszyne do szycia to mu uszyje. Musi. :D :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj prosze, maila....

Sloneczniki to byla kanwa z nadrukiem i mulina kupiona w sklepie, nie mam do tego wzoru....

Reszta jest...

 

Zaraz pójdzie na priva. :D

Może chociaż fotkę taką jak puszczałam Tobie z literkami? :roll:

Tylko mam prośbę - jakbyś mogła te fotki w jakimś programiku graficznym skompresować (zmniejszyć znaczy się)... :oops: :oops: :oops:

Mój komórkowy internet taki beznadziejny jest, że szkoda gadać. :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...