Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No to Ci powiem, że warto poszperać TUTAJ. Takie piękne wzory...

Ja sobie kiedyś nefretete kupiłam. Jeszcze ją robię. 8)

Takie piękne portrety kobiety afrykańskiej i arabskiej... Na podmalowywanej kanwie (tzn. tło jest trochę malowane jak obraz i haft nie pokrywa tego tylko to uzupełnia). Piękne, ech... Żeby tylko stać było i żeby czas był na haftowanie. :D :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow Depsia dzieki za linka. Co za piekne rzeczy tam maja. :D

Widze, ze ceny tez poszly strasznie w gore. :o

To nikt nam nie kupi tej naszej roboty..., bo jak sam wzor jest drogi.., a gdzie jeszcze robota! Przeciez Ty wiesz ile czasu takie soc zajmuje...

Patrz to, na przyklad..., jest piekne

http://www.qp.com.pl/product_info.php?cPath=203_204&products_id=777&osCsid=4c488214971c920af6027e6a9da35713

Ale takie cos (nie wiem jak Ty) robi sie z 3 miesiace (takiego codziennego dubania po pare godzin)... I wez tu teraz policz za to.... :lol: Aby sie oplacilo musialo by kosztowac z 400zl jak nic... :roll: Eee, to tylko warto robic dla siebie a na sprzedaz sie nie oplaca..... W zadnym wypadku.... :D

 

p.s. Moze w przyszlym tygodniu bede miala juz sypialnie... Trzymajta kciukasy... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooo... Ech, cudeńka... Kiedyś chciałabym też spróbować decoupage, ale nie robiłam tego i musiałabym sporo czasu poświęcić na nauczenie się. :roll:

A z czasem u mnie krucho... :-?

No i właśnie, z tym sprzedawaniem... Dawno temu też o tym myślałam. Ale tyle pracy oddawać za jakieś śmieszne grosze? :o A jeszcze koszt kanwy, nici? :o

No i robię tylko dla siebie. Kiedyś jeszcze darowywałam jak ktoś był ważny dla mnie. :roll:

Teraz już naprawdę mało kiedy robię coś nowego, więc i darowywać nie mam co. :-?

Marzę o dobrym wzroku i odrobinie czasu do dyspozycji... :roll:

A za sypialnię trzymam kciukasy już teraz. :D Pewnie będzie taka sama piękna jak living, co? :D

Już nie mogę się doczekać kolejnych zdjęć. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooo... Ech, cudeńka... Kiedyś chciałabym też spróbować decoupage, ale nie robiłam tego i musiałabym sporo czasu poświęcić na nauczenie się. :roll:

A z czasem u mnie krucho... :-?

No i właśnie, z tym sprzedawaniem... Dawno temu też o tym myślałam. Ale tyle pracy oddawać za jakieś śmieszne grosze? :o A jeszcze koszt kanwy, nici? :o

No i robię tylko dla siebie. Kiedyś jeszcze darowywałam jak ktoś był ważny dla mnie. :roll:

Teraz już naprawdę mało kiedy robię coś nowego, więc i darowywać nie mam co. :-?

Marzę o dobrym wzroku i odrobinie czasu do dyspozycji... :roll:

A za sypialnię trzymam kciukasy już teraz. :D Pewnie będzie taka sama piękna jak living, co? :D

Już nie mogę się doczekać kolejnych zdjęć. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Depsia

No czy ja wiem czy piekna czy jaka.... :roll: Staram sie aby byla ladna a co mi wyjdzie zobaczymy.

Nie ma tam nic szczegolnego, szafa zabudowana, lozko i dwie szafki noce....

Prawde mowiac czy z tego moze wyjsc jakies piekno? :lol:

No chyba, ze mi sie uda tego dokonac.... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Depsia w przyszlym tygodniu maja do nas dzwonic i wtedy sie dowiem kiedy beda meble. Martwi mnie tylko to, ze moga byc w paczkach. Bo to ma byc lozko, materac i szafki nocne. :roll:

A jak beda w paczkach do montowania to troche to potrwa zanim maz wszystko zrobi. On taki dokladny jest, ze musi wszystko wedlug planu robic.

Mysle, ze bedzie chcial najpriew zamontowac lampki nocne ( powiercic do brazkow) i zyrandol. Aby nie robic tego jak meble juz beda. A po lampki do sypialni nie chce jechac, (choc juz sa w sklepie po zamowieniu) bo czeka na klamki - to w jednym sklepie jest. Nie chce mu sie jechac dwa razy. :evil: :roll:

A jak ja chcialam dzwonic i pytac o klamki to mi telefonu nie dal, bo powiedzial, jakby juz byly to by zadzwonili. :x

No chyba, ze mebelki beda w calosci :D to bedzie trzeba to od razu ustawic. :D A wtedy pstrykne. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...