Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

Zeljko, a czy to czasem nie będą kłopoty z ciśnieniem? :roll:

Kilka ostatnich dni jest ciężkich dla osób ze skokami cisnienia, widzę po mojej Teściowej. :roll:

Badania zrób koniecznie.

Cieszę się bardzo, że meble do sypialni dojadą. Już nie mogę się doczekać, kiedy się przeprowadzicie. Co najmniej jakbym to ja sama miała się wprowadzać do nowego domu. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dawaj, Słoneczko, ja też chętnie odgapię dla Teściowej. :D

Muszę zapytać, jaki ma ciśnieniomierz, bo wczoraj sprawdzała pielęgniarka z Ośrodka Zdrowia, porównywali jej i ten Teściowej i dobrze mierzył, tak jak ten profesjonalny. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam niskie cisnienie. Tesciowa moja ma aparat i u niej sobie sprawdzalam... Jest 100/60..., 90/50...

Ale wlasnie mowia, ze u takich jak ja czasami cisnienie skacze i od tego moga byc bole glowy.... :roll:

Z tym, ze u mnie to chyba zatoki sa... Cala zime walcze z zatokami... Nie mam kataru tylko nos mi sie zatyka i glowa boli. Sama juz nie wiem.... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pochwale sie obrazkami do mojej sypialni...

czesc oprawiona a czesc nie...

http://s219.photobucket.com/albums/cc199/brigamene/th_DSC04723.jpg

http://s219.photobucket.com/albums/cc199/brigamene/th_DSC04720.jpg

http://s219.photobucket.com/albums/cc199/brigamene/th_DSC04727.jpg

Szpileczki nie sa oprawione. czekaja az forse uzbieram. Kwiatki udalo mi sie oprawic bo ramki na wyprzedarzy kupilam. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki. :p

To juz druga wersja obrazkow. Poprzednie bardzo mi sie podobaly.., rok temu..., ale zmienilam zdanie :lol:

Mam nadzieje, ze nie dlugo zamieszkam.., bo inaczej.., ja nie wiem co mi jeszcze do glowy przyjdzie. :D :wink:

Na razie ten pomysl jeszcze mnie trzyma. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siem dowiedzialam. :lol: He,he maz wrocil....

 

Ja: no i jak, no i jak wygladaja meble?

Maz: nie wiem wszystko w paczkach. :lol:

 

Depsia wyslalam Ci wszystkie szpileczki. :D Ja zrobilam tylko dwie ale jest ich wszystkich 9. :D

 

Amlta cierpliwosc to moja slabosc, uwierz mi. Chyba widac po mnie, ze ja taka jestem, bo nawet jak w kolejce stoje to ludzie sie pchaja przede mnie.

Mowie Ci, widac, ze ja cierpliwa jestem. :evil: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeljko kochana, Ty nawet nie wiesz, jak my Ciebie lubimy bardzo, a ja to już szczególnie! :p

Dziękuję Ci bardzo, bardzo za szpileczki - są rzeczywiście piękne, aż oczy się śmieją. :D

Muszę koniecznie znaleźć czas i wysłać coś dla Ciebie i zrewanżować się. :oops: :oops: :oops:

Obiecuję, że się postaram. Może coś z Lanarte? Tego, co to dawałam Ci link? 8)

Nefretete jest przecudna, chociaż wymaga benedyktyńskiej cierpliwości, ja ją robię krótkimi skokami już chyba trzy lata. 8)

Do końca jeszcze ho, ho. :D

Ale jakoś Ci ją prześlę, może Ci się spodoba. Masz talent, to zrobisz sobie. :D

I wiecie co, dziewczęta? Przy takich robótkach to chyba tylko na samym począteczku trzeba troszkę cierpliwości, potem to pomaga się oderwać i uspokoić skołatane nerwy. Człowiek liczy te wzorki i krzyżyki, sprawdza, potem patrzy, jak wyszło, potem "jeszcze tylko ten jeden fragmencik, ten jeden kolorek..." I terapia zajęciowa trwa! :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...