Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ciekawe jak reklamacje zalatwia. :-?

Meble byly zle zapakowane i pewnie w trakcie transportu sie uszkodzilo, bo jedna czesc ocierala sie o druga. Zapomnieli dac cos pomiedzy deseczki. :-? Przylegaly do siebie bez zadnego zabespieczenia. :roll:

Czy u Was tez jest tak ciemno i brzydko? Gdzie ta wiosna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeljko, co słychać? Wymienili już Wam te porysowane szafki? :roll:

Chyba już nie możesz się doczekać przeprowadzki, co? :D

Ja sama nie mogę się doczekać Waszej przeprowadzki. :lol:

Tak czekam, jakby to moja była. :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wymienili. Odezwali sie, ze sie ktos skontaktuje i jak na razie - nic.

Nie wiem kiedy przeprowadzka, mam to juz w nosie. W domu nie bylam.., nie pamietam ostatnio kiedy. Maz ciagle nie ma czasu. A teraz wyjezdza na 10 dni.

A Stefcio skubany budzi sie po nocach. :evil: Ja juz na tych chlopow sil nie mam. Chce sie wyspaaaaaaaaac, a nie ma jak. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeljko

Oni maja 14 dni na powiadomienie Cie co zdecydowali.

Musisz miec potwierdzenie na to , ze zglosilas wady czy uszkodzena.

Tak to jest , moje krzesla tez nie wymienione :-?

Ci to juz w ogole maja klientow w d.upie.

 

Nie kupowac mebli w Jupiter Center przy Towarowej "Meble Amerykanskie" :-? :-? :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie o czym pomyślałam?

Niebawem przeprowadzka Zeljki. To kupa roboty będzie i troche rzeczy do przewiezienia. Zeljka już teraz pada i raczej mebli przenosić nie da rady :o Pomyślałam, ze może udałoby nam sie wspólnie załatwić dla Zeljkowców jakis transport do przeprowadzki? Niektórzy maja firmy, samochody dostawcze itp. Ja dysponuję dostawczym Fiatem Ducato z podwyższoną podsufitką. Jedyny problem jest taki (a moze i zaleta) że do dyspozycji mam go w soboty po południu i niedziele. Z Radomia nie jest daleko a i przy okazji sobie wypad na sklepy możemy zrobić więc nie byłby to problem :wink: :lol:

 

Moze ktoś jeszcze ma jakieś propozycje? Jeśli Zeljka nie skorzysta to Jej sprawa ale będzie miała namiary w razie czego. Myśle, ze samo podanei informacji o mozliwej pomocy nie bedzie żadnym narzucaniem się. :roll:

 

Zeljko i nawet nie pisz nam tutaj, ze pomocy nie potrzebujesz :evil: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mayland super pomysl.To , ze my mozemy pomoc to Ona wie .Jak sie skrzykniemy w wiecej narodu to przeprowadzka potrwa klka godzin po ptakach.

Grill sie bedzie nalezal za fatyge , bo za darmo to ja nic nie robie , o nie :D

 

Kto jeszcze do pomocy chetny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mayland Ty to jednak nie odpuszczasz z ta pomoca, przeciez juz i tak tyle zrobilas w naszej sprawie. :oops:

Eee, no milo mi bardzo, ze chcecie pomoc. :p Pogadam z mezem jak wroci co i jak. Nie bedzie go teraz 10 dni. Nie wiem czy chlopaki z Jego pracy nie pomoga przy przeprowadzce, jak nie.., to dam znac wczesniej i cos pokombinujemy. Dzieki za pamiec.

My juz czesc rzeczy mamy w domku i stale cos tam jest robione w tej sprawie, bo u nas ani czasu ani zdrowia na taka nagla wielka robote.

Bylam dzis w domku po dluugiej przerwie. Maz sie zlitowal i zabral nas na "zwiedzanie" przed podruza. :p

Lozko w sypialni juz stoi. Nawet fajne jest. Po bokach sa kinkiety, lampa wysi.., tylko szafek brak. Obrazki moim znadniem beda pasowac, wiec sie ciesze jak nie wiem.

Po czasie mi sie i tak wszystko opatrzy.., ale to wiadomo babskie... :lol:

I nawet 4 klami zamontowane. Dostojnie wygladaja na tych staropodobnych drzwiach. :wink:

Zdjecia po wyjezdzie beda. :p

Druga wiadomosc to taka, ze w szkole Stefka (tam na wsi) rozpoczeli takie badania - wady postawy u dzieci. Stefek byl dzis na komputerowych zdjeciach kregoslupa i stop. Bedzie prawdopodobnie w szkole mial ind. rehabilitacje.., ale nie wiem jeszcze kiedy to ruszy. Mowili, ze moze juz na wiosne. Trzeba miec nadzieje, ze pomoga. Trzymajcie kciuki. :p

No i dzieki, ze jestescie. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja kciuki ściskam ile wlezie. I tak myśle o Was każdego dnia :oops: :roll: :lol:

 

I tak jeszcze zapytam, czy Stefek jest podopiecznym jakiejś fundacji? Cyz np. można na cel np. Jego rehabilitacji, opieki przekazywać 1% podatku dochodowego z zeznań rocznych? :roll: Pytam o to, bo jesli dotąd Was to nie interesowało to moze warto się tym zająć? Przecież napewno wielu znajomych mogłoby przekazać ten 1% podatku. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak jeszcze zapytam, czy Stefek jest podopiecznym jakiejś fundacji? Cyz np. można na cel np. Jego rehabilitacji, opieki przekazywać 1% podatku dochodowego z zeznań rocznych? :roll:

 

To jest doskonały pomysł. Tylko jak rzecz się ma od strony prawnej? Przeglądamy z mężem ostatnio stronę: http://www.kck.pl/Kck.WebSite/Default.aspx, aby przekazać ten 1% i jeszcze nie wybraliśmy.

 

Kto mógłby taką fundację na rzecz rehabilitacji synka Zeljki założyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim przypadku np. przy PIT-37 w poz. 123 wpisuje sie nazwę fundacji i dziecko na które przeznaczmy. W poz. 124 wpisać należy dane fundacji, nazwę, nr KRS, nr rachunku bankowego itd. Urząd Skarbowy sam przekaże ten 1% podatku na to konto z podaniem celu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...