Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aga jak sie kogos polubi to potem nie da sie tak po prostu zapomniec. :wink: Patrzysz a tu nie ma wpisow, nie ma i nie ma.., az zaczynasz sie zastanawiac czy wszystko ok. :roll:

Ale jak "tylko" o zapracowanie chodzilo, to nic sie nie stalo. Wazne, ze zdrowie ok. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylam dzis w domku ale bez aparatu. :lol: I tak nie ma co robic, znaczy, nie ma nic nowego, tylko moje klamki dlugo oczekiwane. :lol: Nawet sobie kilka obmacalam. :lol:

Jakos dziwnie sie czuje przychodzac tylko na takie krotkie odwiedziny. Niby moj dam ale jak nie moj.

Powiem tylko, ze stwierdzialam dzis, ze rolety - bez tego napedu elektrycznego, nie sa dla bab co nie chodza na silownie. :-? Ja tego ustrojstwa podniesc nie moge. :evil: Ale pies drapal, bede cwiczyc.

No i jeszcze jedno powiem, dzis z zalem opuszczalam sypialnie. Podoba mi sie bardzo, choc tam nic nie ma procz lozka i szafy. Ale jest miejsce. :D Z kazdej strony mozna do lozka podejsc i nie trzeba do okna przez lozko dochodzic - tak jak mam teraz w bloku. Fajowo bedzie tak wstawac rano i nie obijac sie lokciami o sciany, lub meble.

Eh, jeszcze troche. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doskonale Cie rozumie z tym obijaniem sie o meble w sypialni :lol: W mojej niby moge dojśc do okna ale przeciskaja sie miedzy łóżkiem z ścianą :lol:

Nie martw sie że nie dom wydaje Ci się taki obcy. To sie bardzo szybko zmieni. Zaklimatyzujesz się. Będzie dobrze :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przeprowadzka nie wiem kidy. Maz mowil ze w kwietniu. :roll: No dam znac na pewno, nie bede taka, ze sie ulotnie bez slowa. :lol:

Maz juz trzeci raz robil ta sama sciane. :roll: On taki dokladny jest, ze ciagle cos mu sie nie podobalo. Mowil, ze zrobil jakis blad i teraz nie moze tego wyprostowac ale ja tam nic nie widze, ja bym to pomalowala tak jak jest.... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeljka, kwiecień to chyba najlepszy miesiąc na przeprowadzkę, już nie zimno, dzień długi i maj zaraz i bzy, zapachy obudzonej do życia przyrody...magia.

Będą strzelać szampany :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem, jestem. Dzis faktycznie leb urywa wiec ja ze strachu nie wychodze bo zaraz zatoki bede miala.

Dlatego dzis gotuje 3-daniowy obiad. :-? Kurka jak zrobic, zeby pieczen z miesa mielonego nie przylepiala sie do folii Al. Mi sie zawsze przyklei a jak odrwam to psuje krztalt. :roll: Co z tego, ze to podziobane pod spodem jak ja o tym wiem. :lol:

A o przeprowadzce mysle czasami, mysle. W koncu bedzie i ten dzien. Ja to zamiast sie cieszyc zaczynam sie tego bac. :roll:

Dobrze, ze Was mam to przynajmniej zaciagne od Was troche normalnosci. :D

No i co jeszcze nowego.., sama nie wiem.., chyba juz nic.

Ide przypalac herbate. :D :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...