Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Lepiej spi ostatnio, tfu,tfu...

Tylko nie chce pracowac na rehabilitacji, odpycha pania :roll:

A na wyciagu zamiast spokojnie lezec to nogami fika :roll:

Krioterapie znosi srednio - mam klopot aby utrzymac go w miejscu tak chce uciekac... :lol:

No i po wszystkim ja juz sil nie mam nawet siedziec :lol:

Psotny sie zrobil, wszystko na odwrot. Jak ma lezec spokojnie to sie wyrywa, a jak ma sie ruszac to mu sie nie chce.

Na spacerach zawsze chce isc do tylu - to znaczy idzie do przodu a glowe odwraca w tyl i tak pol bokiem chodzi i sie hihra, ze ja sie denerwuje... A ja sie boje jak sie gdzies zahaczy to go nie utrzymam, chlopa duzego... A on sobie jaja robi ze wszystkiego...

W sumie - nuda nam nie grozi! :D

 

Wlasnie maz mowi, ze placimy tam w domu za prad 110zl miesiecznie. :o A nie mieszkami. Ciekawe. Podobno oplaty stale to kolo 50 zl miesiecznie.

Pracuje na stale alarm i piec CO. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zla dzis jestem bo glowa mi peka caly dzien, Stefek w nocy nie spal, jakos zdarzylam go zebrac aby pojechac na ta rehabilitacje, a tam czekam jak glupia az w koncu dowiaduje sie, ze nic nie bedzie, bo pani dzisiaj nie ma. :evil:

A to ciezko bylo powiadomic. Jeszcze pani do mnie mowi, ze mam dzwonic przed rehabilitacja czy bedzie, czy nie. :evil: No to kurka wodna ja przez 3 tygodnie mam codziennie dzwonic czy bedzie czy nie bedzie?! Powiedzialam, ze wole wcale nie miec albo prosze inna rehabilitantke ktora bedzie w stanie zajecia prowadzic normalnie...

:roll:

No dobra, chociaz inne zabiegi mial normalnie i nawet dzis grzecznie polezal i sie nie buntowal.

Obok nas lezy taka dziewczynka, zdrowa umyslowo i aby jej nudno nie bylo gra sobie na cimbalkach czy jak to sie tam nazywa...

A jak dzis sobie poszla to moj Stefcio zazyczyl sobie te cimbalki i tez gral. :o Co to znaczy miec dobry przyklad. :D A wszyscy mowili abym urodzila drugie zdrowe a ja panikara do dzis sie boje. :roll: Moze sobie pozycze czasami jakies...

Prawda, ze ta glowa dzis nie tylko boli ale w ogole cos slabo pracuje... :lol:

p.s. marudna jestem jak ta pogoda... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, marudzisz jak ja czasami. :D

A drugie, zdrowe, nie byłoby źle, ja Ci też to mówię. Zobacz, jak u Mohag fajnie to zdaje egzamin. :D

Jeszcze nie jest za późno. :p

Macie cały dom, to się pomieścicie. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzialam, ze wole wcale nie miec albo prosze inna rehabilitantke ktora bedzie w stanie zajecia prowadzic normalnie...

:roll:

8)

grzeczna Zeljka. :lol: To się nazywa asertywność. Tak trzymać :wink: :lol:

 

Zeljka - a to niespanie Sefka to nie jestem czasem w takie dżdżyste smutasowe dni...bo jak tak długo spał to ładnie było, słonecznie...?

 

Co do drugiego dzieciaczka- lepiej chyba na razie pożyczyć...i zobaczyć jak Stefcio reaguje...mógłby być jednak zazdrosny o dzidzię...jak każde dziecko o uwagę swojej mamy...a że facet robi się z niego duży to jednak mogłoby być róznie.... :roll:

kurcze - ostatnio sąsiadka podrzuciła mi do opieki na 4 godziny swojego synka - 7 -cy, ale wczesniak,z dużą wadą wzroku i problemami neurologicznymi...aż się popłakałam że instynktu jakiegoś nie mam...bo nie potrafiłam go ululać - tylko płakał i płakał, zanosił się od tęsknoty za mamą...nie chciał jeść...bo on cały czas z mamusią, na rączkach...jak tylko usłyszał głos mamy w przeddpokoju od razu przestał płakać...takie więzy sa jednak niesamowite... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Fakt, marudzisz jak ja czasami. :D

A drugie, zdrowe, nie byłoby źle, ja Ci też to mówię. Zobacz, jak u Mohag fajnie to zdaje egzamin. :D

Jeszcze nie jest za późno. :p

Macie cały dom, to się pomieścicie. :wink:

 

powiedziec z reka na sercu :wink: Moja cora jest starsza niz Junior i to dobrych pare lat... jakby Junior byl pierworodnym, to nigdy nie zdecydowala bym sie na drugie dziecie :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do udzialu w aukcji na rzecz Stefka Zeljki:

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=345692698

Dziekuje mayland, tylko ja nie wiem czy to mozna tak. Ja znowu pieprze o tej fundacji, ale chyba takie aukcje publiczne na rzecz dziecka trzeba z nimi uzgodnic. Choc pojecia juz nie mam czy dobrze kumam czy nie..., i czy to o takie chodzi czy jakies inne publiczne... :roll:

A jezeli o drugie dziecko chodzi, to moze w innym wcieleniu. :D Mam pare takich dolegliwosci co to troche wykluczaja ciaze. No teraz to byla by ciaza wysokiego ryzyka. Ja tam juz nie ryzykuje, z reszta do odwaznych nie naleze.

Ide spac mili moi. Buziaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieeee!!!! Nie chodzi mi o pisownię - skrót myślowy zastosowałam i masz, wyszło jak wyszło!!! Chodzi mi o treść - nie wolno Ci pisać, że "w końcu się nareszcie do czegoś przydałaś"!!!!! Bez Ciebie Twoja Rodzina by nie istniała!!!!!

 

I o to mi chodziło!!! Tylko za takie myślenie moge Ciebie ugryźć, nie za pisownię!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...